Rozchod, stěhování a dcera

Anonymní
31.12.19 18:25

Rozchod, stěhování a dcera

Dobrý den.
S přítelem již několik let bojujeme a dál už je to neúnosné tak jsme se dohodli na odloučení. Shrnuto ve zkratce. Žádné násilí a pod, prostě jen na můj vkus dost holduje alkoholu (i když jen doma večer), ale jelikož jsem z rodiny kde můj otec je alkoholik, z duše to nesnáším a tím se vše total posra. o. Ani přiložení nože na krk, že pokud nepřestane tak půjde, nepomohlo. Tak jsem se tedy po vánocích když mi přišel domů jak bomba 25.12., rozhodla že prostě je konec a odstěhuje se. Máme dceru 4roky. Ta je na něj fixovaná. Co se týká totiž všeho ostatního, je to dobrý otec a postará se. Ale aby malá vyrůstala v rodině kde otec pije, a matka je z toho na nervy a vylívá si to neustále špatnou náladou…to už nedopustím. Vždy jsem si říkala že to nějak zvládnu a co si budeme povídat, šlo i o peníze. Ovšem takový život za to nestojí… No, můj dotaz zní… JAK JÍ NA TO STĚHOVÁNÍ PŘIPRAVIT, I NA TEN ROZCHOD JAKO TAKOVÝ? Bydlíme v mém bytě, takže se tatínek bude stěhovat do svého. Výhodou je, že je v místě, kde je zvyklá jezdit, protože hned vedle bydlí babi s dědou. Je lepší postupně? třeba v průběhu cca 1-2měsíce, že by tatínek občas jel přes týden na noc, dvě do toho budoucího místa bydliště a pak zas byl u nás, a postupně jí to vysvětlovat… nebo ráz na ráz…? To mi příjde totiž dost drastické. Nemluvě o tom, že mám doma i štěně… které půjde samo s tatínkem…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
180
31.12.19 19:10

Asi bych to nějak postupně prodlužovala, to nebude takový šok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10570
31.12.19 19:12

Určitě postupně, na kratší dobu a často, pak pomalu prodlužovat. Nám se to vyplatilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat