Svěření do péče, jak postupovat

Anonymní
25.12.19 21:39

Svěření do pece, jak postupovat

Dobrý večer, Chtěla bych se zeptat jak postupovat ohledně svěření do pece dcerky. Zdali nejdříve sociálku, nebo právníka. S partnerem od sebe odcházíme, a malé je 5měsícu. Pořád mě tu psychicky tyra a vyhrožuje jak mi malou vezme, že proto udělá cokoliv :( už jsem z toho na prášky. Přitom se pořádně o ni neumí ani postarat. Už mi i lékařkou bylo řečeno, že problémy co má apod můžeme mít z neurologickeho hlediska, když to doma není ok, a jemu je jedno zda na mě řve před malinkou nebo ne. Jediný co se nám za vztah povedlo, je nase krásná dcerka :srdce: Jinak jsem to naivka měla ukončit už dávno, když si to ke mě dovolal i v tehu :( vždy je chyba na obouch stranách, ale nesmi to odnášet nevinné dítě, a opravdu když na vás partner řve do dev…, Pi… Apod, vážně už nechci, chci pro malého to nejlepší, ale prý pokud se s ním nedohodnu jak on chce, bude dělat zle. Díky za rady, pokud mi z toho nehrabne :(
Proto píšu aj anonymne, děkuji za pochopení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
158
25.12.19 21:50

Vtípek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
25.12.19 21:56
@Tamara83 píše:
Vtípek?

Psala jsem Vám sz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2236
25.12.19 22:06

Pro malou nebo malého? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 22:09
@Tee34 píše:
Pro malou nebo malého? :nevim:

Sz

• Citovat
  • Nahlásit
4511
25.12.19 23:00

Na OSPOD, právníka stačí kontaktovat po návštěvě na OSPODu kde se sepíše návrh na svěření do péče

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4017
25.12.19 23:14
@Megiiie píše:
Psala jsem Vám sz

Hele ty jsi zakladatelka? V listopadu jsi psala, že máš dva měsíce starého syna. Jak můžeš mít pět měsíců starou holku. Navíc dva roky jste se snažili otěhotnět i přes reprodukční kliniky a z chlapa je magor až teď? Už to jsou trošku bachorky nemyslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 08:50

@Martha03
Když už tam cti pořádně. My na umele nesly, a nakonec aniž by člověk tušil, se to povedlo prirozenou cestou. Ja i to umělé posunula kvůli tomu, že to neklape, a chytré řeči jsi měla odejít si necht. Každý je chytrý přes internet. A že jsem napsala holku, ano logicky, ty báchorko, než mi došlo, že byvaly chodí na emimino, tak aby to nebylo napadne. Ale to by se člověk musel zamyslet nebo se zeptat, nez hnedka soudit. Krásné svátky.

• Citovat
  • Nahlásit
5511
26.12.19 08:53
@Anonymní píše:
@Martha03
Když už tam cti pořádně. My na umele nesly, a nakonec aniž by člověk tušil, se to povedlo prirozenou cestou. Ja i to umělé posunula kvůli tomu, že to neklape, a chytré řeči jsi měla odejít si necht. Každý je chytrý přes internet. A že jsem napsala holku, ano logicky, ty báchorko, než mi došlo, že byvaly chodí na emimino, tak aby to nebylo napadne. Ale to by se člověk musel zamyslet nebo se zeptat, nez hnedka soudit. Krásné svátky.

Brzdi trochu. Jinak se na tebe všichni vykašlou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 08:58
@Uslava píše:
Brzdi trochu. Jinak se na tebe všichni vykašlou.

Jo mam si nechat psát, jak člověk píše " nesmysli ", napsala jsem stejně slušnou verzi, jako slečna před.
Ale vlastně co se tady radim vůbec. To je to samé jako partner sem psal, a stěžoval si ohledně malého, co vůbec není pravda, a já se to dozvěděla náhodou, a psali jsme mu ženský jak by jste za takového chlapa trhali ruce. Bych chtěla vidět, když o malého se nepostara a jen před ním řve apod.
Nic radši rodina, Google, urady, než tyhle diskuze.

Všem krasny Novy Rok 2020, Vela zdraví a štěstí.

• Citovat
  • Nahlásit
5105
26.12.19 20:45
@Anonymní píše:
Jo mam si nechat psát, jak člověk píše " nesmysli ", napsala jsem stejně slušnou verzi, jako slečna před.
Ale vlastně co se tady radim vůbec. To je to samé jako partner sem psal, a stěžoval si ohledně malého, co vůbec není pravda, a já se to dozvěděla náhodou, a psali jsme mu ženský jak by jste za takového chlapa trhali ruce. Bych chtěla vidět, když o malého se nepostara a jen před ním řve apod.
Nic radši rodina, Google, urady, než tyhle diskuze.Všem krasny Novy Rok 2020, Vela zdraví a štěstí.

Ani google, ani OSPOD, ani právník, ani úřady, ani diskuse. Jděte s otcem k mediátorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat