Rozchody celebrit

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4269
12.5.22 16:37

Rozchody celebrit

Rozhodla jsem se založit tuto diskuzi, protože by mě zajímalo, co vede (pseudo) celebrity k praní špinavého prádla na veřejnosti?? :think:
Slováčkovi, Stropničtí, Brzobohatí… Je toho nějak poslední dobou nějak moc a není to hezké… Ty zhrzené ženy si dle mého tímto dělají medvědí službu… Co je k tomu vědět? Pocit zrady, křivdy, pomsta? Co si o tom myslíte? Dík ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13403
12.5.22 16:44

Prachy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13403
12.5.22 16:46

Nebo jista mira rezignace. Nevim, slavna nejsem :mrgreen:, ale mam pocit, ze bulvar se o nich bude snazit psat tak nebo tak, at uz pravdu neb vymysly..tak to uz je mozna lepsi je rovnou nakrmit a trochu na tom vydelat :nevim:

Příspěvek upraven 12.05.22 v 16:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 16:46

Nevím zda mám pravdu.. ale vidím to tak, ze to jsou lidi jsko my. A spousta lidi řeší svůj soukromý život také na veřejnosti. Na Facebooku, instagramu. Příběhy, storyes, fotky atd. Oni jsou jen známí, proto je to v televizi a zprávách. Kdyby někdo sledoval kamerou nas(nebo lidi co sdili svůj soukromý život ) tak o nás ví republika taky vše.

• Citovat
  • Nahlásit
7253
12.5.22 16:47

@Magical-eyes ještě pridam Řepka-Erbova, Mašlíková s tím svým… hele nevim. Asi prave nechtějí byt považovány za ty co ten vztah zničily a nakonec vypadají jako zoufalky. Dodneška si pamatuju jak Janecek vypekl Dolezelovou. To byl teprve bulvár :lol: https://www.stream.cz/…ova-63735090

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1584
12.5.22 16:49

Řekla bych, že je to jejich nízkou inteligencí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8006
12.5.22 16:49

Já si myslím, že se jich proste novináři ptají. Ono pak stačí jedno vyjádření, noviny na soc. sítích to od sebe přebírají a opisují, každý dá jiný nadpis a všude to nacpou, protože spousta lidí klikne a pak člověk získá pocit, že daná osoba se k tomu vyjadřuje dva týdny 3× denně. A když je někdo zrazený a naštvaný, tak něco plácne a ono si to pak už žije svým životem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
12.5.22 16:50

Já si myslím, že to praní prádla a veřejnosti je spíš tuha vylejt to svý trápení a křivdu někomu, koho to zajímá. Jakože víš co, přijde novinář ke Kuchařový a zeptá se, jak se cítí, no a protože se cítí blbě, tak mu to prostě vybleje včetně toho, jak jí ten chlap ublížil a co je to za hovado. Podle mě normální reakce na velkej smutek. Upřímně co se týče nějaké důstojnosti u rozchodů, máme máslo na hlavě asi všichni :mrgreen: jen to veřejnost nikdy nezajímalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4557
12.5.22 16:52

Vnímám to jen okrajově, ale přiznávám, že mě občas pobaví, když po sobě lidé, co se roky snaží pasovat do rolí kulturních elit, začnou házet hnůj hůř jak Blažkovi, jejichž chronicky předrozvodový stav má celý panelák z první ruky :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10442
12.5.22 16:53

Dolary, šéfe :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83153
12.5.22 16:53
@Pruhovaný_mýval píše:
Já si myslím, že to praní prádla a veřejnosti je spíš tuha vylejt to svý trápení a křivdu někomu, koho to zajímá. Jakože víš co, přijde novinář ke Kuchařový a zeptá se, jak se cítí, no a protože se cítí blbě, tak mu to prostě vybleje včetně toho, jak jí ten chlap ublížil a co je to za hovado. Podle mě normální reakce na velkej smutek. Upřímně co se týče nějaké důstojnosti u rozchodů, máme máslo na hlavě asi všichni :mrgreen: jen to veřejnost nikdy nezajímalo

Asi tak chovají se úplně stejně jako ostatní zhrzení rozcházející se, akorát u těch ostatních to moc nikoho nezajímá, tak o tom nikdo nepíše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1202
12.5.22 17:00
@Kfětoslava píše:
Já si myslím, že se jich proste novináři ptají. Ono pak stačí jedno vyjádření, noviny na soc. sítích to od sebe přebírají a opisují, každý dá jiný nadpis a všude to nacpou, protože spousta lidí klikne a pak člověk získá pocit, že daná osoba se k tomu vyjadřuje dva týdny 3× denně. A když je někdo zrazený a naštvaný, tak něco plácne a ono si to pak už žije svým životem

Zrovna dneska jsem nad tím taky přemýšlela, když jsem opět četla o Kuchařce.. A došla jsem úplně ke stejnému názoru. Pak má člověk pocit, že se pořád zviditelnují jenže to dělá ten bulvár, který na tom rochá prachy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43268
12.5.22 17:05
@Magical-eyes píše:
Rozhodla jsem se založit tuto diskuzi, protože by mě zajímalo, co vede (pseudo) celebrity k praní špinavého prádla na veřejnosti?? :think:
Slováčkovi, Stropničtí, Brzobohatí… Je toho nějak poslední dobou nějak moc a není to hezké… Ty zhrzené ženy si dle mého tímto dělají medvědí službu… Co je k tomu vědět? Pocit zrady, křivdy, pomsta? Co si o tom myslíte? Dík ;)

Sdílená bolest, poloviční bolest. A taky trochu pomsta a podívejte se, jaký je to bídák a křivák. Jaká jsem chudinka… Sociální sítě k tomu vybízí, rychle se to dozví spousta lidí. Třeba u GregoBrzoKuchařo je mi líto spíš jí, přitom mi byl Ondřej vždy sympatičtější než ona. A důkaz, že ani Miss World nemá nikdy vztah jistý :jazyk: Chvíli to bude probublávat a pak se najdou nové célebrity k propírání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13403
12.5.22 17:13
@Kfětoslava píše:

Plus samozrejme cookies a algoritmy…clovek na to jednou klikne a uz to jede…pak ma fakt dojem, ze o nicem jinem se nepise.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6720
12.5.22 17:22
@Magical-eyes píše:
Slováčkovi, Stropničtí, Brzobohatí… Je toho nějak poslední dobou nějak moc a není to hezké… Ty zhrzené ženy si dle mého tímto dělají medvědí službu… Co je k tomu vědět? Pocit zrady, křivdy, pomsta? Co si o tom myslíte? Dík ;)

Chteji se zviditelnit..ti co opravdu nechteji nic zverejnovat, tak nezverejni. Viz Libuska Safrankova a jine pary.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat