Rozdělení tří sester do DD

5732
11.12.19 16:29

Rozdělení tří sester do DD

Dávám odkaz k přečtení:
https://www.onlyu.cz/…neobmekcily/?…

Je to smutné, co se děje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2248
11.12.19 17:17
:,( :,( :,(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24932
11.12.19 17:17

Hrozné! Nezájem a lhostejnost dospělých vůči dětem, selhání institucí, které by je měly chránit a pracovat v jejich zájmu…A matku raději nekomentovat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6914
11.12.19 17:19

Takovych srdceryvnych clanku uz jsem videl, co na konci mely cislo uctu a ctenari posli penize.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
11.12.19 17:28

@Cenarius lepší než kupovat pítschoviny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8322
11.12.19 17:43
@Cenarius píše:
Takovych srdceryvnych clanku uz jsem videl, co na konci mely cislo uctu a ctenari posli penize.

A co jako? Samozrejme jsou ty clanky publikovane mimo jine i za tim ucelem, aby se pripad medialne zviditelnil a vic lidi prispelo na danou vec. To pozna i clovek s prumernou inteligenci. A co je na tom spatneho? Zavidis jim spatnou zivotni situaci? Jeden z takovych clanku vysel i o diteti, ktere znam. Je telesne postizene, potrebovalo drahou pomucku a matka samozivitelka na ni nemela sanci nasetrit. Jeho pribeh byl delsi dobu publikovany na strankach neziskovky, penize temer nepribyvaly. Po zverejneni clanku meli do tydne vybranou potrebnou castku. Ja mu to hodne preju, stejne jako dalsim. Je to sikovne decko a nemuze za to, ze se narodil s postizenim a neni milionar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30511
11.12.19 17:47

Je to děs…

Hlavně ta matka, by zasloužila nakopat, proč si pořizuje děti, když to pak takhle s nimi dopadne… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6914
11.12.19 17:50

@Hoa Mai spis jsem myslel, ze nemusi byt vubec pravdivy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8322
11.12.19 18:16

@Cenarius Prosim te, uvazuj trochu. FOD spoustu let pecuje o spoustu deti. Proc by si vymysleli fiktivni pribeh, kdyz muzou ty skutecne sypat z rukavu? A i kdyby byl ten pribeh teoreticky fiktivni, i kdyz to nema logiku, tak ty penize, co tam posles, jdou skutecnym detem. Treba miminkum, ktere by bez Klokanku musely do velkokapacitniho kojenaku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8322
11.12.19 18:18
@free333 píše:
Je to děs…Hlavně ta matka, by zasloužila nakopat, proč si pořizuje děti, když to pak takhle s nimi dopadne… :?

A baba z Ospod taktez. Nechapu, jak nekdo, kdo je placeny za to, ze bude zastupovat zajmy deti, jim takhle skodi. By me zajimalo, co ta koza delala, ze si nevsimla, ze je dite hluche.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11770
11.12.19 18:28
@free333 píše:
Je to děs…Hlavně ta matka, by zasloužila nakopat, proč si pořizuje děti, když to pak takhle s nimi dopadne… :?

No bohužel, někdo to takhle má. A s výrobou děti určitě ještě neskončila.

No já myslela, že toto už se neděje. Holčička byla sice neslysici, nicméně mohla fungovat v DD se sestrami, ne?
Je to smutné čtení!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11770
11.12.19 18:29

Škoda, ze nedopadla pestounska rodina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
11.12.19 18:50
@g.sandova píše: Škoda, ze nedopadla pestounska rodina

Pěstounů je málo, podmínky náročné. Na tři děti ze špatných poměrů si troufne málokdo a pokud ano, končí to rozvratem rodiny. My máme dvě a máme co dělat, abychom to zvládli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30511
11.12.19 18:54
@g.sandova píše: Škoda, ze nedopadla pestounska rodina

@Enmamma

Taky myslím, že tři najednou, to musí být nesmírně náročné, smekám před každým, kdo se na to cítí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11770
11.12.19 19:11

@Enmamma já vím, ale třeba kdyby tam bylo možno i pestounstvi z rodiny.
No je to smutný.
A maminka bude rodit dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat