13letý puberťák

7.12.19 21:51

13 lety pubertak

Mám 13leteho syna ven ho pouštím jen do stmivani so 16.30hodin musí být doma dělám chybu nebo ho mám pouštět déle? připadám si jak špatná matka :cert: :nevim: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

21168
7.12.19 21:53

Spíš mi to připadá jako špatnej troll. Opravdu se někdo na tohle vážně tady zeptá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
637
7.12.19 21:54

@Neštasna za mě je to v pohodě. Já bych tedy nenechala 13 letého kluka během potmě venku. V dnešní době… jestli vzdoruje tak nějakou chvilku to lepší nebude. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7860
7.12.19 21:55

@Neštasna Tak ty ho znáš nejlíp :nevim: Když mu řekneš, že bude doma třeba ve 20 hod, tak to dodrží? Tohle jsem měla já, když se setmí, tak domů, vždycky jsem záviděla ostatním :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7860
7.12.19 21:56

@Jessica4 V čem je dnešní doba horší, než dřív? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2536
7.12.19 21:57

Pokud se pohybuje někde v osvětlené obytné zóně tak bych ho nechala do 7 mi. Ale je to hlavně na tobě, proč nechceš, aby se potuloval po tmě? Chápu, že o něj máš strach, to je jasný. Na druhou stranu je rozumný, vrací se ve stanoveny čas, věříš mu, ví jak se chovat a zachovat v případě cizích lidí? Pokud ano nechala bych ho aspoň do 6ti venku, třeba že začátku s podmínkou, že se bude pohybovat kolem domu a později mu rozšiřovat perimetr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 21:59

Právě proto taky mi říká že ostatní můžou být i do osmi a já jak se dětmi už musí být doma tak nevím někdy mi ho.je líto ale prostě se o něho bojim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7860
7.12.19 22:02

@Neštasna To chápu, zkus to ale brát tak, že mu je 13, ne 6, a nebude venku sám, ale s kamarády :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 22:04

@hanka.br. Proč by se tu na to jako nemohla ptát?!? Asi chce poradit ne?!?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 22:04

@arinecka právě vím že je to hodný a zodpovědný kluk jen mám prostě o něho strach v dnešní době

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 22:06

@VVVZ ani mám 5 děti a nejstarší mu je 13 je to hodný kluk jen nevím hodně děti v jeho věku lítá i do devíti a ho to pak mrzí že musí za světa domů tak nevím ci povolit dík nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2536
7.12.19 22:08
@Neštasna píše:
@arinecka právě vím že je to hodný a zodpovědný kluk jen mám prostě o něho strach v dnešní době

Naopak v dnešní době máš možnost mu zavolat na mobil, dřív maximálně z okna… Uchylove byli dřív taky u nás řádil s modrou 105tkou, mobily nebyly a taky jsme přežili…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7860
7.12.19 22:12
@Neštasna píše:
@arinecka právě vím že je to hodný a zodpovědný kluk jen mám prostě o něho strach v dnešní době

V dnesni dobe mobilu atd? Nebo jakou dnesni dobu myslis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 22:14

@arinecka dnešní doba mi přijde zlá unaseji se daří mlátí se předávají se bojím se o neho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2976
7.12.19 22:14

To by u nas neslo. V 16 hod nas kluk kolikrat teprve odchazi na krouzek nebo trenink, domu se vraci pred sedmou a kdyz jde na hokej tak jeste pozdeji. Nebo jde k nekomu na navstevu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama