Potrestali byste za tohle své dítě?

Anonymní
2.12.19 17:14

Potrestali byste za tohle své dítě?

Ahoj,
Ma 14-tileta dcera byla dneska při hodině, když učitelka vysvětlovala látku, tak byla na mobilu. Já jsem si pro ten mobil musela jít k paní učitelce osobně. Ta mi říkala, že dceri 3 krát říkala ať ten mobil schová, dcera neuposlechla..A pak už jí ten mobil zabavila..
Plus mi říkala, že se neustále bavi při hodině se spolužáky, pořád se otáčí…A tohle prý s dcerou řeší každý den…
S dcerou mám takový i celkové složitější vztah, tak ano přiznávám si dost jsme selhala, ale nevím, jak na ni…
Tak mám na vás otázku, jaký byste se zachovaly vy kdyby se tohle týkalo vašeho dítěte?
Prosím anonym…

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

39792
2.12.19 17:17

Zabavila bych mobil, když ho neumí používat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2683
2.12.19 17:18

Mobil bych ji zabavila. A jestli ho nutně potřebuje, tak vyměnit za nějaký tlacitkovy jen na volání a SMS. Zrušit data, jestli má. U nás je to proti školním řádu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 17:22

@lucenka @ProfZav
U ní je problém, že mi ho nedá…
Klidně holky před mnou někam schova…
Ale děkuji za příspěvek

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.12.19 17:24
@ProfZav píše:
Mobil bych ji zabavila. A jestli ho nutně potřebuje, tak vyměnit za nějaký tlacitkovy jen na volání a SMS. Zrušit data, jestli má. U nás je to proti školním řádu.

Data zruším..

• Nahlásit
  • Citovat
39792
@Anonymní píše:
@lucenka @ProfZav
Ale děkuji za příspěvek

Tak pokud by nedala mobil, zrušila bych kapesné a jestli má tarif, tak jí ho zrušila. Pokud má kredit, tak jí za chvíli dojde a mobil jí bude k ničemu. Plus by k tomu takový rozmazlený fracek dostal pár facek a zaracha.

Příspěvek upraven 02.12.19 v 17:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2683
@Anonymní píše:
@lucenka @ProfZav
Ale děkuji za příspěvek

Tak to máte opravdu veliký problém.. Je jí 14 proboha, jak nedá? Vezmu z ruky. Prohledam pokoj. Nekoupím kredit, nezaplatim paušál.. Co budeš dělat za tři roky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2204
2.12.19 17:25

Vyměnit za tlačítkový mobil, pokud ho nutně potřebuje.
A poradila bych učitelce, ať dceru přesadí jinam. Doma by dcera dostala přednášku o chování ve škole, naznačila bych, jaký trest bude následovat, pokud se její chování nezlepší. A zabavila/vyměnila mobil na dobu určitou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54530
2.12.19 17:25

Vždyť jsi pro ten mobil šla ne??tak si jí ho pak snad už neměla dávat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 17:26

Vzít telefon, dát tlačítkový. Pokud bych ho já schovávala tak by mi mi můj táta dal pár facek :lol:. Každopádně jestli ho schová, vypnout wifi, vzít nabíječku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48260
2.12.19 17:27
@Anonymní píše:
@lucenka @ProfZav
Ale děkuji za příspěvek
:lol: jak nedá? Vždyt ho teď máš Ty ne? A ano telefon bych zabavila ;) Musíš vědět Ty co na ní platí a neříkej že nic ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 17:29
@Petra Z píše:
Vždyť jsi pro ten mobil šla ne??tak si jí ho pak snad už neměla dávat

No dcera mi řekla, že tam ma na messengeru vyfocené sešity, které si má dopsat(týden byla teď nemocná)…

• Nahlásit
  • Citovat
2.12.19 17:30
@Anonymní píše:
No dcera mi řekla, že tam ma na messengeru vyfocené sešity, které si má dopsat(týden byla teď nemocná)…

Já bych být na tvém místě řekla, že má smůlu. Ať si sešity půjčí. Podle mě to jsou výmluvy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20165
2.12.19 17:32

To jako, že jsi ho vyzvedla a dala ten telefon holce zpět? 8o

jak nedá? 8o

konec s kapesným, konec s kreditem/odhlásit tarif, přidat domácích prací a studia, zatrhnout vycházky. Plus céres ohledně chování ve škole a dodržování školního řádu.

navrácení výhod až po zlepšení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20165
2.12.19 17:33
@Anonymní píše:

nezájem, půjč si je a opiš. sama si za to můžeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama