Koupání s dětmi - do kolika let?

28.11.19 22:27

Koupání s dětmi - do kolika let?

Hezký večer, jen takový průzkumný dotaz - do kolika let se koupete s dětmi ve vaně? Myslím do kolika let věku dítěte…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1835
28.11.19 22:29

Asi do 4-5??? Už si to nepamatuju, kdy jsme s tím skončili, ale určitě ne dýl než do 5.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 22:30

Nikdy jsem se s nimi nekoupala, přijde mi to divný..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11829
28.11.19 22:31

@VVVZ nikdy, je to divné a nehygienické

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 22:40

No ptám se protože mi kamarádka řikala, že se jdou se synem koupat a tomu je kolem sedmi let… Fakt mi to přijde ujetý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1492
28.11.19 22:43
@VVVZ píše:
No ptám se protože mi kamarádka řikala, že se jdou se synem koupat a tomu je kolem sedmi let… Fakt mi to přijde ujetý…

A nemluví jen pomnožně jako většina maminek- papame, kakame, roste nam zoubek atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 22:50

@JancaS84 Ne. Fakt to myslela kamarádka vážně. On to teda prokec její syn a ona byla u toho, tak se jen začervenala a přiznala to a když viděla muj šoklej výraz, tak radši hned změnila téma, každopádně se s maminkou prej pravidelne koupaji, spolu ve vaně… Tak mě zajímalo, jak to máte třeba vy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5638
28.11.19 22:57

Ja s tim prestala v momente, kdy se nejstarsi synator zacal sam stydet, asi v 7. Dneska me potkat doma nahou, asi by omdlel :smile:
Taky si uzivam kdyz neni doma a nemusim bejt furt oblecena :lol:
Hele a to je vam to vsem tak neprijemny? Ja nemam rada to tabuizovani nahoty. Vsak co, rodime se s holou pr.deli :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1500
28.11.19 22:59

Ma 1,5 roku a koupala jsem se s nim jen jednou, kdy jsem byla doma sama, on byl uknourany, blbe ty dny spal a ja si pak chtela jit hned lehnout. Predpokladam, ze to bylo poprve a naposledy. nejak mam radsi koupelovou penu nez ze mi tam nacura :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1500
28.11.19 23:05

@Tarjei tak nevim jestli tabuizovani, ale ja nejsem zvykla se promenadovat naha. Jako kdyz me vidi jak se prevlikam, tak ok, ale ze bych potrebovala pobihat po byte jen tak mi neni prijemny. Uplne jsem nesnasela kdyz chodil tata po byte ve slipech.to bylo nechutny. Ale at si dela doma kazdy co chce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7178
28.11.19 23:07

Zkousela jsem to jen jednou, kdyz mela prvni dcera mesicni zasek „do vody ne“. Jinak ne, nekoupu, nikdy. Na dovolenych jsem deti brala na ruku do sprchy, protoze se ji baly. To leda. Kdyz tak o tom premyslim, asi mi to prijde divny :think:, ale my mozna taky mame divne ritualy, ktere nam vubec divne neprijdou :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 23:08

S dcerou do 4let. Se synem(1r) jen jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
28.11.19 23:11

Mně by ani nevadilo, že by mi tam dítě načůralo (i když nadšená bych z toho teda nebyla), ale vadilo by mi to, že vidí moje prsa a zadek a ochlupení a tak. Jako úplně malý děti z toho rozum nemají, ale starší děti už asi trochu ano a tak nějak mi to připadá divný. Někde jsem i četla, že nahota rodičů před dětmi způsobuje to, že jsou děti pak v dospělosti promiskuitnější a neváží si vlastního těla… A že bych byla nějaká puritánka - to nejsem, a i tak mi to bylo fakt nepříjemný poslouchat sedmiletýho klučinu, jak se těší na společnou koupel s maminkou. Znám hodně maminek, co chtějí, aby to jejich dítě na nich bylo závislé co nejdéle, takže s nimi děti v ložnici spí až do puberty, a to společné koupání mi přijde to samý, jakoby ta maminka potřebovala, aby to dítě bylo závislé co nejvíc…Nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 23:18

A to jako se klidne koupu se všemi třemi dětmi, vůbec mi to nevadí a jim taky ne, a klidne je nechám spat i v ložnici :laughing: :laughing:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5638
28.11.19 23:19

@VVVZ …nebo ze by ta maminka chtela, aby dite melo zdravej vztah k vlastnimu telu bez komplexu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama