Děti neandrtálci

Anonymní
26.11.19 08:40

Deti neandrtalci

Ahoj. Mela jsem tu navstevu kamaradky s s 4 letym chlapeckem a rocni holcickou. Byli tu cca 3 hodiny a totalne nam zdemolovali byt. 8o uklizela jsem po jejich navsteve 2 dny. Mastna okna, vsude po zemi jidlo, spinave gauce, zaclony… vsechny hracky nasi holky mastne, rozbite… v koberci rozslapane jidlo… litali, skakali po gaucich, lezli po operadle… parkrat jsem je okrikla, ale nic se nedelo a kamaradka delala jakoby nic. Asi je to u nich standart. No… u nas byli naposledy, ale me zajima, co vsechno dovolite na navsteve detem vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.11.19 08:43

Jeste dodam, ze ja mam 1,5 rocni a navstevu bez deti ji vezmu hracky a u s detmi ji urcite nedovolim skakat a behat jak splasena… po gauci neskace ani doma a to je to temperamentni dite. Ale beha se venku a blbne se na hristi…

• Citovat
  • Nahlásit
2865
26.11.19 08:44

Poslala bych je pryč, děti neposedí, potřebují se zabavit, ale tohle je teda moc.
A už bych je nezvala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11164
26.11.19 08:46

Můžeš napsat konkrétně, kterou hračku např. rozbily a jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4099
26.11.19 08:47

Nedovolím skákat po nábytku atd.. Nicméně kolik je tvé dceri? Je velký rozdíl mít jedno nebo dvě děti. Můj syn, dokud byl sám a nechodil do školky, tak byl zlatý, všude naklizeno atd., Teď mám 4,5 a 2 roky a taky spolu porad litaji, drobky vsude, rozlita stava, chaos. Až budeš mít 2 pochopíš. A větě všechny hračky rozbite, neverim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3963
26.11.19 08:48

Nerikam, ze je to normalni, ale nikdy nesrovnavej to, ze ty mas jedno a oni dve deti. Jedinacek je vetsinou klidnejsi nez se k nemu prida druhe dite :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@zrcadlo píše:
Můžeš napsat konkrétně, kterou hračku např. rozbily a jak?

Napriklad roztrhane leporelo… nevim proc chces vedet konkretne :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3878

Někdo to hold neřeší. Také by mě taková návštěva zvedala ze židle. Bordel bych až tak neresila, ale omatlany gauč a rozbité věci by mi vadily hodně. Já mám děti neřízené střely, hlavně tu starší, ale tohle si nikdy u nikoho a ani doma nedovolily. Prostě bych je nenechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8458

Nějak nechápu. Vy je vidíte, jak vám doma dělají bordel a nic neuděláte? A pak dojdete břečet sem na fórum? 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9217
26.11.19 08:52
@Anonymní píše:
Ahoj. Mela jsem tu navstevu kamaradky s s 4 letym chlapeckem a rocni holcickou. Byli tu cca 3 hodiny a totalne nam zdemolovali byt. 8o uklizela jsem po jejich navsteve 2 dny. Mastna okna, vsude po zemi jidlo, spinave gauce, zaclony… vsechny hracky nasi holky mastne, rozbite… v koberci rozslapane jidlo… litali, skakali po gaucich, lezli po operadle… parkrat jsem je okrikla, ale nic se nedelo a kamaradka delala jakoby nic. Asi je to u nich standart. No… u nas byli naposledy, ale me zajima, co vsechno dovolite na navsteve detem vy?

Neco podobneho tu uz bylo…Ja bych zasahla hned jak by začlo jit do tuheho např patlani rukama o okna zaclony atd…kamaradce bych rekla jestli sve děti může okřiknout. Pokud by nereagovala byla bych razna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 08:53

@Mallorka vsechny hracky mastne NEBO rozbite. Vypadlo mi asi to sluvko. Proc hned slovickarite? Ja mam dite 1,5 a jezdi k nam kamaradky, ze je tu treba 6 deti a takovej bordel tu nikdy nebyl. Znam rosiny kde maji 3 deti po sobe a maji cisto.
Tady to zatim vypada, ze kazdy kdo ma 2 deti zije jako cunatko… 8o

• Citovat
  • Nahlásit
11659
26.11.19 08:53
@e008 píše:
Nerikam, ze je to normalni, ale nikdy nesrovnavej to, ze ty mas jedno a oni dve deti. Jedinacek je vetsinou klidnejsi nez se k nemu prida druhe dite :mrgreen:

No ja teda nevim, kamoska ma tri deti a nikdy mi z bytu kulnicku na drivi neudelaly a to jsou na muj vkus taky holky trochu divosky, jako spousta deti, ale nejsou to rozcapeny dobytci :think: taky je rozdil zivy dite a nevychovanej smrad s ignorantskyma rodicema :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 08:55
@Cenarius píše:
Nějak nechápu. Vy je vidíte, jak vám doma dělají bordel a nic neuděláte? A pak dojdete břečet sem na fórum? 8o :roll:

Precti si to znovu. Otazka zni: co dovolite svym detem na navsteve?

• Citovat
  • Nahlásit
11164
26.11.19 08:56
@Anonymní píše:
Napriklad roztrhane leporelo… nevim proc chces vedet konkretne :nevim:

Protože nevěřím tomu, že děti „všechny hračky zamastily a rozbily“. Ty jsi neviděla, že berou do rukou hračky mastnýma rukama? Neviděla jsi, že to leporelo roztrhly?
Tvůj dům = tvoje pravidla.
Já mám několik kamarádek, se kterými máme jinou výchovu. Když jsme u nás, děti si nesmí brát jídlo do pokoje, po svačině si jdou umýt ruce, na zobání mají nakrájenou okurku nebo něco nemastného, nesmí skákat a křičet (bydlíme v bytě). Když jsme u kamarádky, děti si dělají v pokoji piknik, z gauče skáčou na zem a hrajou si na indiány s pěkným řevem. Doma vymezuju hranice já, na návštěvě paní domácí. Jinak to fungovat nikdy nemůže.
Pokud jste s kamarádkou viděly, jak její dítě roztrhlo knížku, a obě jste neřekly ani popel, tak je chyba v obou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50244
26.11.19 08:57

Tak jsi měla zakročit aktivněji běhme té návštěvy a kamrádce říct, ať is děti usměrní. Přijde mi mimo nic neudělat apak se vztakat na diskuzním fóru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat