Dotaz na chlapy, jak vychováváte své děti?

Anonymní
23.11.19 15:16

Dotaz na chlapy, jak vychovavate sve děti?

Ahoj, tento dotaz je miren přímo na chlapy, tak snad se nějaký ozve :lol: a odpovíte mi.

Jak vychováte své dětičky?
Používáte fyzické tresty? Kdy naposledy vaše dítě dostalo na zadek, facku, pohlavek a za co? Jste přísnější, než je Vase manželka?
Jaké používáte tresty?
Zvyšujete často hlas?
Učíte se s dětmi?
Jsou Vaše dcery tatínkovy princezny? Nebo se k nim chováte normálně?
Rozmazlujete?

Ptám se, protože mě vychovavala vždy jen mamka a babička. Me děti žijí též bez otce..A pořád si říkám, jak muzi vychovávají..Vím, že všude je to jinak..
Holky, klidně my jsem napište, jak vychováva vás manžel..
Děkuji..
Prosím anonym nebo smazat..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23.11.19 15:21
@Anonymní píše:
Ahoj, tento dotaz je miren přímo na chlapy, tak snad se nějaký ozve :lol: a odpovíte mi.

Používáte fyzické tresty? Kdy naposledy vaše dítě dostalo na zadek, facku, pohlavek a za co? Jste přísnější, než je Vase manželka?
Jaké používáte tresty?
Zvyšujete často hlas?
Učíte se s dětmi?
Rozmazlujete?

Ptám se, protože mě vychovavala vždy jen mamka a babička. Me děti žijí též bez otce..A pořád si říkám, jak muzi vychovávají..Vím, že všude je to jinak..
Děkuji..

Máš to samej extrém :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3040
23.11.19 15:21
@Anonymní píše:

Jaké používáte tresty?
Zvyšujete často hlas?
Učíte se s dětmi?
Rozmazlujete?

Děkuji..

Na to si počkám. Zvláště až se rozepíšou zdejší tatínkové. :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2916
23.11.19 15:29

Jako ve Spartě, jen dril, pot a krev. Bičování za cokoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22026
23.11.19 15:32
@Anonymní píše:

Jaké používáte tresty?
Zvyšujete často hlas?
Učíte se s dětmi?
Rozmazlujete?

Děkuji..

Můj parter fyzicky netrestá, maximálně zvýší hlas. Syn ho poslechne víc než mě. Já jsem asi moc měkká. U nás spíš platí domluva a vysvětlení než nářez. Nějak extrémně nezlobí.
Nejde o mužskou a ženskou výchovu. Spíš přístup. Pohled na svět. Mámy jsou většinou ty, co tráví s dítětem víc času a musí dětem vnutit i nepopulární věci. Tátové s dětmi víc řádí, nejsou tak útlocitní a děti s nimi zažijí dobrodružství. Chlapi to prostě berou jinak, ženy bývají opatrnější. Obvykle. Ale určitě se i na emiminu najdou mámy, co s dětmi dělají to, co obvykle zažívají s tátou. Nejde zobecňovat. Ale v každém případě je fajn, když dítě vyrůstá v rodině, kde je muž a žena. Fungující rodiče, dobří partneři. Sama jsem vyrůstala bez táty a jsem ráda, že jsem synovi luxus v podobě všímavého táty dopřála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19170
23.11.19 15:43

Rekla bych, ze nevychovava extra rozdilne ode mne. Oba rveme a pripadne placneme, kdyz uz je toho moc. Syn se nechal slyset, ze jsme oba s tatou prisni. :mrgreen: Holka taky neni nejak ech tatinkova princezna, manzel ze sebou rozhodne nenechava cvicit.
Na rozdil ode mne s nima vic blbne, stavi z lega a tak, je mene „uzkostny“, zase je mene empaticky k detske dusicce.
Nicmene ten muzsky vzor je dulezity ne v tom, jak tresta ci jak je dusledny, ale jak se chova k matce, jak spolu rodice komunikuji, jak si vyjadruji naklonnost, co doma dela a jak celkove ten muz funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38356
23.11.19 15:45

Každý rodič je jiný, každý osud je jiný. Já jsem pro svou dcerku tátou i mámou, tak to mám někdy těžší. Je to hodná holčička- má ale taky své mouchy, které jsou dány věkem. Komunikace mezí námi je kolikrát těžší, zvláště při oblékání. Inu- ta máma někdy schází.,.
No - a samozřejmě je potřeba neustále vytyčovat hranice- protože co se v mládí naučíš… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48680
23.11.19 16:09

Každá rodina to má jinak ;) U nás bez fyzických trestů ;),ale za tu přísnější jsme tady já :lol:. Manžela ani psy neposlechnou :lol: Určitě jinak přistupuje k nejstaršímu a k malé. Ta to s ním umí. Byla jsme to i já že jsem řekla že nedostane z dopisu pro Ježíška vše a manžel jak by byla smutná a raději navýšil rozpočet i pro nejstaršího :mrgreen: At na Vánoce jsou všichni spokojení :mrgreen:

Dneska nejstarší koukal na seriál Bylo nás 5 a Vali v šoku jak je ten tatínek zlý :mrgreen: jen párkrát jsme řekla že jdu pro vařečku a Vali jestli budu vařit něco dobrého :lol: Ale rozhodně mne poslechne protože ví že mne neukecá jako tatínka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19915
23.11.19 16:41

Řev, ponižování a fyzické násilí. Léty prověřený model našich otců a dědů :nevim: Dítě, o které jeho rodič nezlomit násadu od vidlí nemůže obstát ve světě.
Jak bys to chtěl dělat jinak:?
Ale vážně: Snažím se je vychovávat příkladem (ano, špatným). Řvu na ně, když ně, když dělají blbosti, perou se a ignorují všechny. na zadek nedávám, ale že je popadnu a odnesu do pokoje, to ano. Jestli rozmazluju, to je otázka. Mají dost věcí, ale učím je na to, že rozhodně nedostanou nic, když si písknou. A ano, jsem na ně přísnější než žena, která je na ně moc měkká občas. Ale všichni se pořád učíme :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3364
23.11.19 16:42

U nás mají tátu na háku, generál jsem já :mrgreen: ale zas s ním dělají vše okolo baráku, prostě ty chlapsky práce a věci, co já neumím.. Něco opravit, přidělat, udělat, postavit :mrgreen: a nejhorší je to s dcerou, to je tatínkova holčička jak vysita :roll: občas se kvůli tomu hádáme i my s chlapem, co on jí vše dovolí a dovoloval, jsou jí tři a pěkně se mu to vrací, dříví na něm štípe :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1422
23.11.19 17:15
@Anonymní píše:

Jaké používáte tresty?
Zvyšujete často hlas?
Učíte se s dětmi?
Rozmazlujete?

Děkuji..

Muj muz aktualne pracuje 12 hodin denne bez dne volna, uz to tak ma asi dva roky. Brzo to skonci. Obcas teda dceru hlida, kdyz mam dkrota nebo je me extremne zle. V tom case po praci co je s dcerou ( coz je minimum), tak si spolu kratce pohrajou. Dceri jsou 3,5. Kdyz jsou spolu cely den, tak se ji proste stejne jako ja, vezne ji na jidlo, nebo neco uvari, pohraje si s ni a tak. Jo jinak jo, snazi se byt na ni prisnejsi, ale to je spis kdyz se o ni staram ja, tak to okomentuje. Ale jak ji ma sam, tam ji rozmazluje a vsechno ji dovoli, takze tak.-) Obcas na ni zvysi hlas, ale to my oba. On teda obcas, kdyz to neni na miste, a nicemu to nepomuze, je trosku socialne nevyvinutej.-) Ale to je i tim, jak s ni neni, kdyby si to ozkosuek, ze to nikam nevede, tak to nedela tez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 17:33

@Chauvinist Uz bys mi mohl konecne vratit ten manual z vycvikoveho taboru Hitlerjugend ;). Deti mi vlci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
23.11.19 17:37

@pohledzdruhestrany celkem by mě zajímalo Tvé vyjádření :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3854
23.11.19 18:27

Holky tatu zboznuji, tesi na neho a blbnou s nim. Maji ho pekne zmaknuteho. Chlap obcas zakrici, ale nedotahne to do konce. Coz si myslim, ze neni dobre. Ja moc nervu, ale obcas bouchnu a to me chlap kroti :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19915
23.11.19 19:09
@ontarova.stara píše:
@Chauvinist Uz bys mi mohl konecne vratit ten manual z vycvikoveho taboru Hitlerjugend ;). Deti mi vlci.

Jasně, kdykoliv, včetně toho Mein Kampfu. Už je to out, Teďka se ve výchově řídím nejnovějšími metodami Boko Haram.
Přijeď si pro ní, čekám na tě ve své vířivce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama