Podprsenka a 2 dcery

26
27.11.19 19:00

Podprsenka a dcery 2

Ahoj v poslední diskuzi co jsem založila jsem psala o 13.lete dceři a kde jí pořídit podprsenku. Dnes nebylo v plánu kupovat podprsenku. Jela jsem jenom z dcerami jelikož syn byl u kamaráda a ten druhý byl někde venku s kámošema. Já byla sama s dcerami se 13.letou a 8.letou :srdce:. Jeli jsme nakoupit jídlo do nejbližšího městečka a zaběhli jsme do pepca pro nové vykrajovátka na cukroví. :palec: Šli jsme okolo spodního prádla a 13.leta dcera se mi zeptala jestli jí aspoň jednu nekoupím řekla jsem že uvidíme došli jsme pro vykrajovátka a šli zpátky já si řekla že tak drahé to není a že ještě o víkendu jí koupím lepší tak jsem teda přikývla vzala si tu jednu z nejmenších a 8.leta mi řekla že chce taky když má i ona. Tak jsem ji řekla že takovou podprsenku určitě ne a nakonec jsem ji koupila takovou ten typ sportovní podprsenky koupila jsem jí 2 a 13.lete zatím jednu. Obě byli nadšený… a 13.lete seděla tak že jsem to ani nečekala… :think: 8o :srdce: prostě úplně super přesto ji o víkendu koupím nějakou lepší a mladší dcerce taky sedí úplně v pohodě.. :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
309
27.11.19 19:01

Tohle patří asi do deníčku nebo?
Jinak supr no :lol: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
27.11.19 19:02

Koupím jí ještě třeba 2 dražší a lepší vzhledově :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
27.11.19 19:07

@Maminka16 no nebo to objednej na internetu :nevim: levnější a víc na výběr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 19:10

Až ve 13ti? Chudák… Já nosila už v 10ti. A to mám teď prsa dvojky.

• Citovat
  • Nahlásit
26
27.11.19 19:12
@Anonymní píše:

No ona má prsa na tu nejmenší podprsenku do teď nosila ty podprsenky jakože ten sportovní typ a dnes jsem ji koupila tu klasickou podprsenku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 19:14
@Anonymní píše:

Já v 15 první, prsa jsem neměla tak na co nosit i teď jsem raději bez ní

• Citovat
  • Nahlásit
1751
27.11.19 19:20
@Anonymní píše:

Ja mela prvni taky ve 13, a to obycejnou latkovou bez kostic, vycpavek a serepeticek okolo. Otravovat se od 10 s podprsenkou by se mi tedy nechtelo. Po krajkovych, kosticovych, vyztuzenych a push-up uletech na stredni skole stejne chodim v bavlnene sportovni „lambade“ za par kacek z Tesca. Prsa taktez dvojky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2468
27.11.19 19:44

Prosim, ten pravopis.. To se neda cist, kazdopadne gratulace k prvnim podprsenkam.. Je fajn, ze jste s dcerami sla koupit podprdy a uzilY si spolecne den..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
27.11.19 20:20

Já jsem taky měla jako malá takovou lambádu, sice mi byla na nic a moc jsme ji nenosila, ale proč ne :andel:. První podprsenku jsem dostala asi v 11 letech a od té doby skončilo dětství, haha :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
28.11.19 07:34
@Anonymní píše:

Co jsi pod tim mela v 10? Nic hrudnik? To je jaky by si chlap vzal podprsenku :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat