Můj bratr týrá mamku

Anonymní
2.12.19 20:55

Můj bratr týrá mamku

Ahooj, mám problém.. Mému bratrovi je teď 13 let a již cca 3 roky je to s nim horší a horší… Už dřív byl dost neudržitelný, ale poslední měsíce to převládá do maxima psychického týrání člověka.. Je na ní extrémně drzý, neposlouchá ani na slovo, je línej, lže, pomlouvá, podvádí, je nechutné prase, myje se jednou týdně a ti když mu mamka na po 30× přikáže..
dám příklad. Měl 3 telefony Nokia, Iphone se, Huawei P8 lite… Huawei rozbil sklo tak že telefon nefunguje, Nokii zrovna teď říká že ztratil protože hi nechce hledat a jen tak to mamce řekl „říkám že jsem ho ztratil protože ho nechci hledat“ a do iphone dává pěstí..

K mojí mamce se chová jako ke kusu hovna.. Každý večer se k mamce chová tak že je mamka vyklepaná, ubrecena a v depresích.. Dnes kvůli němu ani nešla na rozsvícení stromečku poprvé za její celý život… Nevím co s ním..
Celou rodinu ničí… Nenavidim ho tak moc, že si přeji aby se nikdy nenarodil… Je to jako by mamka porodila vlastní smrt… Zabíjí ji psychicky před mýma očima… Je unavená, slabá a potom co se musí nervovat s nim tak nemá čas ani nervy na mě a mou sestru… Já mám od 15ti psychické problémy a deprese ale nemohu to řešit s mamkou… Protože by ji to asi už zabilo…

Dnes řekla, že je jí v práci lépe než doma…s to svou práci nemá ráda
Prosím pomozte mi co s ním mám dělat…
:,(
Dávám anonym protože je to pro mě velice osudné a jak říkám mám psychické problémy nechci aby někdo věděl o koho jde

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19713
2.12.19 20:56

A kde je otec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4943
2.12.19 20:58

Rozmazlený fracek… proč má děcko iphone, nokiu a huawei… co má dále za vymoženosti?? hranice se měli nastavit již dávno. Já si něco takového dovolit k rodičům v 8mi, 12nácti, 16nácti, či nyní ve 32 letech dostanu takovou facku že mi stěna dá druhou. Tady už jedině poradna, psycholog… nebo pak at neskončí chlapeček v pastáku v 16.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 20:59

Ten mamku opustil kvůli ženské od tyče… Poté mamka měla ještě jeden vztah a po něm už se bojí být s mužem… Je mi 20 snažím se pomáhat ale ja jsem povaha.

• Citovat
  • Nahlásit
325
2.12.19 21:00

Kamarádka měla podobného syna a díky psychiatrovi ho umístili do pavilonu 28 pro problémovou mládež. Po čase se docela zlepšil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19713
2.12.19 21:00

Vezměte bratra do střediska výchovné péči. Někdy rozhovor tam zabere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 21:01

O pastaku a tak mluvíme už s mamkou ale ona ho miluje je to jeji syn. To mi říká.. Iphone dostal použity od otce, huawei dostal jako dárek od mamky k narozkam i když nemáme moc peněz a nokie je starší telefon co používá

• Citovat
  • Nahlásit
14069
2.12.19 21:02

A chodí s ním mamka do nějaké pedagogicko-psychologické poradny? Možná by to nebylo na škodu, ale pokud myslíš, že na to je dávno pozdě, zkus se poradit na sociálce a může jít na „dovolenou“ do výchovného ústavu..Nebo možná neurologie a nějaké léky, tohle není moc normální chování..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
2.12.19 21:03

Nevím, odkud jsi. Ve velkých městech bývá středisko výchovné péče. Jsou možné pobyty nebo ambulantní péče. Jít se aspoň poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19713
2.12.19 21:03

Středisko výchovné péče není pasťák. To je až poslední řešení. Začla bych výchovným poradcem ve škole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 21:05

To jsem říkala už mockrát… Možná už by bylo načase aby mamka přestala brát jako svého malého synka

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 21:06

Moc vám děkuji za rady mrknu na to

• Citovat
  • Nahlásit
7040
2.12.19 21:07

Rozbil mobil nebo ztratil? Nebude mit tlf. Hodinky od tamana a v urcenou dobu doma.
Jinak se tedy smeju, protoze my rozhodne nejsme nizkoprijmova skupina, ale nase sedmnactilete dite ma rozhodne levnejsi tlf. Pravda, ted ma iPhone X, ale vydelala si na nej na brigade a neco jsme prispeli my k narozeninam.
Matka evidentne nezvlada vychovu, psycholog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 21:11

Mamka výchovu zvládla u mě a teď i u me 6ti lete sestry… Ale on nejde vychovat nijak… Vysmeje se všemu.. Ano 100% zařídím aby se někam dostal… Naštěstí má mamka dvě děti které ji miluji protože je úžasná… Ale on uz je na nás všechny moc

• Citovat
  • Nahlásit
3271
2.12.19 21:16

Ten vek 13 let je magickej. To uz je druhy sileny trinactilety decko, co tu ctu za posledni dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat