Rozdíl mezi Cybex Juno 2-fix a Cybex Juno Fix?

2355
27.7.15 15:29

Rozdíl mezi cybex juno 2-fix a cybex juno fix?

Ahoj maminy, můžete mi některá napsat jaký rozdíl je mezi autosedačkou Rozdíl mezi cybex juno 2-fix a cybex juno fix? Nechce se mi to pročítat a hledat na netu. Děkuju moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27.7.15 16:07

Myslim, ze rozdil je v tom, ze juno 2fix ma polohovatelny pultik a polohovatelnou operku zad, coz juno fix nema…ale uplne jista si taky nejsem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28945
27.7.15 19:36

Taky jsem to zjišťovala (mám Junofix po prvním dítěti, byla a jsem fakt moc spokojená, ale přemýšlela jsem, kdyby byl Junofix 2 nějak výrazně lepší, že bych koupila spíš ten a ten po malým prodala), ale nic zásadního jsem neobjevila, spíš klasický „kecy“ výrobců upgradů…Opravdu je tam nějak vylepšená asi polohovatelnost toho pultíku, co se opěrky zad týče, tak pokud je i Junofix ukotvený v izofixu, tak se napolohovat dá a to dost slušně, takže asi jen ten pultík :nevim:

tady jsou k tomu nějaký informace, ale právě celkem nic relevantního a důvodného, proč bych měla koupit raději Dvojku, jsem se tam nedočetla.

edit: hm, tak bohužel, nenechá mě to hodit odkaz, to je jedno, je to na web kvalitniautosedackyteckacz, vlevo ve sloupečku kategorie 9-18kg, najít Junofix 2, rozkliknout nějakou barvu a tam jsou ty info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2355
27.7.15 19:53

Děkuju holky. a ještě se zeptám @elanaa ten pultík se dá cvaknout jako do více možností? píšu to asi blbě, co :mrgreen: jako, že když je tam silnější dítě, tak bude jinak přicvaklé, než hubené

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.15 20:44

Tak partner predchvilkou donesl juno 2fix…nevim, jak juno fix, nemam zkusenost, ale u te 2ky se ten pultik da polohovat, presne, jak pises, pro hubenejsi dite, pro silnejsi dite…taky, co jsem tak zbezne jukla se da cely ten zadek o ktery je dite oprene polohovat do rovna nebo vice do lehu, jeste to zitra poradne prozkoumam, dcerka uz spi a sedacka je v pytli vedle postylky, tak tam ted nechci sramotit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28945
27.7.15 22:38

@luc2ka jo, tak jsem to pochopila a @trysha1 to potvrzuje. My máme jen obyč. Junofix a tam to nejde, prostě se pultík zasadí do drážek, zafixuje pásem a nazdar. Tak tohle celkem vidím fakt dost jako výhodu, dcerka je malinká a je v tom zapasovaná jak brouček. Syn je dlouhán (však malá šla teprve teď z vajíčka, je jí skoro 19m, jemu bylo 14m a už fakt z vejce čouhal fest), tak tam to tak nevyniklo, ale ona je v tom fakt úplně ztracená. No, měnit nebudu, ale kdo má možnost a lehce nestandardní dítě (ať už hodně krátké nebo naopak třeba tlusté), tak je to asi fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2355
28.7.15 08:25

Tak děkuju holky, asi radši přidám a koupím 2, dcera je dlouhá, ale docela drobná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama