Rozešli jsme se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 13:23
Rozešli jsme se

Ahoj, předem se omlouvám za anonym…právě jsem se rozešla s přítelem, nebudu sem vypisovat duvody, vím, že jsem udělala dobře, ale přesto všechno ho pořád miluju, byl to můj i jeho první vážný vztah a první sexuální zkušenost..byli jsme spolu necelé 2 roky a měli jsme spolu naplánovanou společnou budoucnost…vím, že důvod rozchodu byl a že to nebylo nějaký nepromyšlený rozhodnutí, ale najednou nevim, co teď…všechny plány se rozplynuly a já jsem najednou sama..všude tu vidím ty společný fotky a věci..je mi jasny, že to chce čas, ale asi jsem si potřebovala jen postěžovat zkušenějším :srdce:

Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 20.05.19 13:29

Spolecny veci vyhazet a vymazat. To se hnedle lip zapomina. A naplanovat si vlastni seberealizaci.

Chumchalice
Kecalka 162 příspěvků 20.05.19 13:29

Každý konec je začátek něčeho noveho. Dej si pekne bublinkovou vanu, odpocin si a vybrec se a pak se vrhni na ty spolecny fotky. Pokud je mas i nekde v pc, tak bych ty orameckovane normalne vyhodila… pekne si uklid a idealne vyraz na nakupy. Chce to cas, presne, jak pises :nevim:

09Veronika09
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 20.05.19 13:36

Také bych se zbavila všeho co bylo společné a začala se soustředit na nějaký cíl, určitě máš i jiné plány (své vlastní), než jen budoucnost s ním.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 13:41

Ahoj, já ti bohužel moc neporadím, jenom ti chti říct, že v tom nejsi sama. Taky si zrovna procházím rozchodem s partnerem, kterého pořád miluju, byl to mě v podstatě také první vážný vztah a moje první sexuální zkušenost a nedovedu si představit, že bych měla být s nekým jiným… Držím palce ať se přes to brzy dostaneš :srdce: Můžu ti jen říct to, co mi teď říkají všichni… prostě to nemělo být a život jde dál!

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 4 inzeráty 20.05.19 13:53

Pokud důvod k rozchodu byl vážný, tak bych si stála za svým rozhodnutím. Ve výhodě je vždy ten, kdo se rozchází, než ten, kdo „kopačky“ dostal, pro toho to bývá větší šok. Ovšem společné roky nelze jen tak vymazat, takže jak tu padlo, určitě bych dala průchod i smutnění. Ale jak tu už bylo, zbytečně bych se v tom nerýpala, společné fotky apod. někam ulož a dej si je mimo dohled. Ničit je je škoda, určitě ten vztah nebyl jen špatný, a časem už se na ně budeš dívat jen s lehkým sentimentem, ale bez té bolesti, co prožíváš teď.

Je to klišé, ale nejlepším lékařem je čas. Ovšem výrazně mu napomáhá to, když si člověk zaměstná hlavu něčím jiným - nejlépe ve společnosti jiných lidí, protože o samotě má tendenci se pořád vracet k truchlivým myšlenkám. Pokud jsi sportovněji založená, dej si do těla, když budeš vyždímaná fyzicky, hlava taky nebude mít moc prostoru pro smutek.

A neboj, ono to je sice hodně těžké, ale přebolí to :kytka:.

Ou
Echt Kelišová 7817 příspěvků 20.05.19 13:55

Potřebuješ to obrečet a posléze vyvztekat. Pak se daří lépe odpustit jak jemu, tak sobě a posunout se dál.

A pokud možno se v mezičase zaměstnat něčím, co ti bude dávat smysl.

Eule
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 20.05.19 14:03

Typická doba +- dva roky, buď se k sobě ještě vrátíte a vybudujete lásku, nebo je prostě konec, zamilovanost vyprchala a a ty na něm vidíš i to špatné, nevím, jak vážné důvody jsou… Každopádně si to srovnej, jestli rozchod 100% chceš…

Premek_Orac
Kelišová 5131 příspěvků 20.05.19 14:06

Ahoj,
je mi líto, že cítíš bolest. Je dobře, že víš, proč k rozchodu došlo, a že byl správným řešením.
Určitě nebojuj se vzpomínkami na to hezké, to si uchovej. Věřím, že bylo spousty okamžiků, dík kterým nemusíš litovat, že jste spolu strávili kus cesty životem.
Je to ale už minulost ty půjdeš dál. Zkušenější, silnější. Pouč se z toho, co se nepovedlo, pojmenuj si proč, cos mohla udělat lépe ty, v čem naopak selhal partner. Oběma Vám to může do budoucna pomoci, když si tohle uvědomíte.
A ano, platí, že čas je asi to jediné, co umí tu bolest zahladit.

Kotatko03
Echt Kelišová 8709 příspěvků 20.05.19 14:15

Tak pojď sem :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

To chce čas vím, že to teď hodně bolí, ale věř tomu, že den ode dne bude lépe. Doporučuji fotky a „to co ti ho připomíná“ vzít, zavřít do krabice a někam zandat, ideálně vyhodit, opravdu to funguje.
Pak se seber a jdi běhat, potřebuješ se trochu vybít. Běž někam do přírody, klidně nech promluvit emoce, není na tom vůbec nic špatného. A zavolej kamarádce, ať dneska večer nejsi sama. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 14:21

Jste všechny moc hodné, děkuju! :srdce:
Tohle jsem přesně potřebovala slyšet, vím, že to tak asi mělo být a že jde život dál, ale prostě to trvá, než se s tím člověk srovná…
 zakl.

cecetka
Echt Kelišová 8392 příspěvků 20.05.19 14:36
@Anonymní píše:
Jste všechny moc hodné, děkuju! :srdce:
Tohle jsem přesně potřebovala slyšet, vím, že to tak asi mělo být a že jde život dál, ale prostě to trvá, než se s tím člověk srovná…
zakl.

Nic nevyhazuj. Jen to dej do nejake krabice, at to nemas na ocich. Fotky nemaz. Uloz je nekam na disk jako do archivu.
Je to cast tveho zivota, to jen tak nevymazes. Az budes stara budes jeste vzpominat. Urcite jste spolu prozili krasne chvile, zak proc si je nepamatovat?
Ber to tak, ze cas, ktery jste spolu meli stravit, uz uplynul. Nehodite se pro spolecny zivot jako partneri, to ale neznamena, ze mas na vsechno zapomenout. To by byla skoda. Kazdy clovek, ktery nasim zivotem projde, nas necim obohati.

Ted si poplac, prozij si smutek. To k rozchodu patri :hug:

dracula-s
Kecalka 178 příspěvků 20.05.19 15:26

Holka chce to čas, ano. Ale pokud ho miluješ, nevidím důvod proč se rozcházet je-li to oboustranné. Lidé dnes přikládají nevyznamným věcem obří skutečnost k rozchodu ač to ani tak být nemusí, stačí spolu mluvit :mavam: ne vybírat a přebrat. Nikdo nebude 100% dle představ.
Pokud tě nepodvedl, nemlátil, nekašle na tebe apod… tak se dá vše řešit jinak než rozchodem. A pokud se milujete, je to snažší :kytka:
Dělej jak to cítíš :kytka:

Váš příspěvek
Reklama