Rozlučka na konci 9. třídy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beata 68
Povídálka 25 příspěvků 18.01.18 09:41
Rozlučka na konci 9. třídy

Ahoj holky :), potřebuju asi slyšet vaše názory. Na konci 9. třídy se u nás ve městě každý rok koná rozlučka a tento rok to tedy čeká i nás mám dceru, samozřejmě se chce zúčastnit ale vyvalila na mě že je to na celou noc prý tak od 18 hod. vecernich do 2 do rána 8o to se mi samozřejmě nelíbí. Jsme malé město = jedna základka takže tam budou ty dvě devátý třídy cca 40 děcek. Co si o tom myslíte dovolili by jste? Jo a ještě to planujou někde u rybníka :potlesk: asi aby si mohli rychle zchladit hlavu

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Enicka
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 18.01.18 09:44

Já bych pustila…taky sem byla a přežila to bez následků :)

tali98
Kecalka 317 příspěvků 18.01.18 09:45

Ja byla na takove rozlucce 5 let zpatky a mamka s tim problem nemela, jelikoz jsem nebyla nikdy problemove dite, nejaky alkohol tam byl, ale co si budeme nalhavat, v 15ti uz to zkousel snad kazdy. Pokud je Vase dcera v pohode a nedela problemy, tak bych ji pustila, samozrejme i zalezi co ma kolem sebe za lidi, aby ji do neceho nestahli, moji spoluzaci byli nastesti v pohode krome toho alkoholu. A pokud vite kam pujde, tak bych byla v klidu.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 18.01.18 09:45

Tys nemela na konci zakladky rozlucku? Ja jo a to jsme byli o rok mladsi nez deti, ktere dneska konci zakladku. Taky z toho nejsem nejak zvlast odvazana, ale jo, deti jsem na rozlucku pustila.

Bobby
Extra třída :D 14061 příspěvků 18.01.18 09:46

@Beata 68 ja musela byt do 11 doma a nezajem, ze tam ostatni spali. A byla jsem v zaveru i rada :mrgreen: jenze uz to par let bude a dnešní deti chodi na zabavy ve trinacti :think: toto si musis rozhodnout sama..ja bych byla ta zla a az do konce bych nenechala, ale treba o půlnoci vyzvedla..

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 18.01.18 09:50

Za sebe: mě máma nepustila a bylo mi to líto :? Byla jsem v podstatě jediná, kdo nejel. Sice mi pak kámošky řekly, že za moc to nestálo, ale jako patnáctileté mi to i tak přišlo nefér. Zkus kompromis, aby se vrátila třeba do půlnoci ;)

hehehe
Extra třída :D 11558 příspěvků 18.01.18 09:53

@Beata 68
Ano, dovolila, také jsem byla a vracela se domů až někdy po půlnoci. Samozřejmě jsme tam kouřili a pili alkohol, ale kdo ne, že… :lol:
Jistě sama víš, jestli jí můžeš věřit a ono ve finále, pokud bude chtít, tak si cestu ke zkoušení alkoholu a podobně stejně najde.

Uživatel je onlinesmurfka
Vesmírná mluvilka 30022 příspěvků 18.01.18 09:54

PUSTILA bych do pulnoci a přijela bych pro ni ( přišla ). Pokud jako nechce že by to byl trapas před kamarády že pro ni jede mamka, tak bych se domluvila že budeš čekat někde vedle v ulici a at dojde.

malá_holka
Kelišová 5812 příspěvků 18.01.18 09:56

Pustila bych, pokud je to na malým městě, nehrozí asi žádnej mega průser. Já byla až do konce, dokud dojíždějícím nejel první bus ráno. V 8h jsem přišla domů. Pilo se co vím jen víno, pivo a nějaká vodka a kluci kouřili trávu. Někteří byli na kaši, jiní ne. To k tomu patří. Pár děcek nešlo, ale oni nechtěli, protože byli ti míň oblíbení.
Asi v půlce se tam každej líbal s každým a spolužačce se omakávali prsa :roll: :mrgreen: Ale bylo to dobrý.

Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 18.01.18 09:58

Ne. Tedy ano pustila, ale jen tak do 11. Pak bych ji vyzvedla

Uživatel je onlinelevandule23
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 18.01.18 09:59

Měli jsme, byla jsem. Alkohol tam tekl, to jo, ale v mezích (aspoň ve většině případů). Ale já už po základce začala chodit i na zábavy, takže s rozlučkou naši problém neměli. Věděli, že mi můžou věřit, kdyby nemohli, asi by to bylo jinak. Takže bych koukala hlavně na to, jaká dcera je. A pokud si dobře pamatuju, měli jsme to v pár kilometrů vzdáleném městě, a naši pro mě jeli, určitě ne dřív než o půlnoci, spíš tak v 1 až ve 2.

arinecka
Kelišová 5210 příspěvků 18.01.18 10:01

@Beata 68 Pustila bych jí, dcera měla taky rozlučku u písáku. Nadšená jsem z toho moc nebyla. Hned jsem si představovala že tam budou pít alkohol a někdo se nedej bože utopí. Naštěstí měli všichni rozum a nikomu se nic sestalo. V noci jsem si pro ní dojela.

eleny3
Kecalka 281 příspěvků 18.01.18 10:01

Ja pred deseti lety byla. A byli tam vsichni spoluzaci, taky z male vesnice. Alkohol, cigarety vsichni sme prezili a nad ranem prisli domu. :) ale je pravda, ze u dcery bych byla taky prisnejsi a bala bych se. Tak treba do pul noci doma

Blankaspl
Kecalka 222 příspěvků 18.01.18 10:02

Syn měl vloni a pustila jsem s promluvou do duše, že mu věřím a věřím, že moji důvěru nezklame. Přišel v naprosté pohodě, ještě před půlnocí se telefonem hlásil, že ok, na druhou dorazil domů.

Beata 68
Povídálka 25 příspěvků 18.01.18 10:03

Dcera je bezproblémova jen nechci aby tam dělali nějaké kraviny

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >