Reklama

Tříletý strká do jiných dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 22:24
Trilety strka do jinych deti

Syn ma odjakživa rád děti a celkově společnost. Už s kočarku házel úsměvy na servoirky nebo prodavacky. Na hřišti hned bezel za detmi a snazil se navazat „spojeni“ ale nevedel jak. Nejradeji maspokecnost starsich holcicek. V posledni dobe bohuzel zacal srkat do deti ksmaradek. Pichne do nich prstem, kdyz ho nastvou srka do nich a chce si asi hrat „fyzicky“ jako mensi pranice a podobne si myslim, ale nevim. Vzdy mu hned vycinim, ze takhle se ke kamaradum chovat nebude, jinak pujdeme domu. Neboucham ho pres ruku nebo preszadek často. Myslim, ze drestat agresi podobnou agresí není dobra cesta. Nevimale co delat, aby se takhle prestal chovat.
Sam si neumi hrat. Nema zadnou oblibenou hracku. U niceho nevydrzi dele jak dve minuty. V posledni dobe se u vseho vzteka.

Reklama

Reakce:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 11.01.18 23:08

Mluví? Nedělá to proto, ze si danou zaležitost neumí vykomunikovat?

medunka23
Kelišová 6849 příspěvků 11.01.18 23:43

Tak především nevyhrozovat tim že odejdete a direktivně mu nařizovat že takhle se k dětem chovat nebude, ale vysvětlit, jak se k sobě lidé mají chovat, mám čtyřletou a chodí druhým rokem do školky a teď má období kdy vše co se jí nelíbí, řeší strkanici nebo plácnutím druhého dítěte. Vysvětluju, proč se to nedělá a patram po příčině, neřekne to vždycky úplně přesně proč se stalo co se stalo, ale neskutečně se to uklidnilo v okamžiku, kdy jsem jí začala před spaním číst knihu Lepší je draka pozdravit aneb o etiketě.
Pomoz mu jak případnou agresi zvládnout způsobem kdy nikomu nebude ublizovat, jít si zabouchat do polštáře podobně.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 12.01.18 05:22

Ty chyby v tom textu jsou taky moc pěkné 8o.
A mluví? Třeba to dělá že jim chce něco říct :)

blumen
Hvězda diskuse 41088 příspěvků 12.01.18 05:55

Chytnout rucicku, ze se nestrka, ze se hladi, porad dokola. Ucitelky ve skolce to detem vysvetlovaly a efekt to ma, doma taky jen tak ukazuje, co se nedela, ze se nestrka. Tak porad opakovat a vysvetlovat, lepsi nez vyhrozovani

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.18 06:05

Syn tohle v tomto věku dělal také, upozorňování nepomohlo, tak jsem ho šťouchla podobně jako on ty druhé a přestal, jelikož zjistil, že se mu to nelíbí.
To samé se sněhem - házel na nás sníh tak dlouho, až jsem ho na něj hodila také, zjistil že je to nepříjemné a že ho pak sníh studí, tak přestal.
Jemu upozorňování nestačí, musí poznat, že to co dělá, je nepříjemné. Nevracíme mu to způsobem, kdy by ho něco mělo bolet apod, jenom aby poznal, že je to nepříjemné.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Soumrak mužství: Gucci odhalilo chystanou pánskou kolekci, muži vypadají příšerně

Následující galerie působí jako špatný vtípek. Nebo jako zkouška kostýmů pro... číst dále >

Divačky zlynčovaly Krainovou: Schytala to za klobouk, Tomicovou i svoje bytí

Modelka Simona Krainová (45) se spolu s manželem Karlem Vágnerem vypravila na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >