3letý syn krade hračky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evast123
Povídálka 29 příspěvků 09.01.18 18:13
3letý syn krade hračky

Dobrý den, myslela jsem ze jsme odnaucili.Ale nyní nastoupil do školky. A učitelka říkala ze dětem bere hračky. Boří kostky apod.Co s tím?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 42716 příspěvků 09.01.18 18:16

@evast123 u nas ucitelky cetly detem pohadku o tom, jak se zviratka podelily a samy vysvetlily, ze se maji delit a pry to pomohlo.

BaMaK
Závislačka 2829 příspěvků 37 inzerátů 09.01.18 18:23

@evast123 myslim, ze je to celkem bezne. Meli by si s tim poradit. Zeptej se ho proc to dela. Mozna nevi jak se zapojit do hry. Nebo schvalne zlobi, protoze si ho ucitelky vsimnou. Nebo si mysli, ze pak nebude do skolky muset chodit…pokud nevis proc, tezko mu vysvetlis, aby to nedelal.

Russet
Extra třída :D 12163 příspěvků 09.01.18 18:49

U nás na pískovišti se to děje běžně. Vysvětlujeme. Já se lekla, že je krade domů :lol:

evast123
Povídálka 29 příspěvků 09.01.18 19:05

Do školky se těší. Takže tím to nebude. Nevím podle mně si. myslí že je.to hra. Ale je hodný nechá si vysvětlit.

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 09.01.18 20:00

Bejvalá kamarádka měla takhle klučinu a taky to dělal nakonec zjistili že mu šlo hlavně o pozornost učitelek. Ale tam to bylo taky tím že ten klučina byl chudák byl víceméně doma a byl z 5 dětí a poslední takže se sním nechtěla nikde vláčet. Štvalo mě to hodně takže sem ho brala ven já a hlídala ho ale pak sme se nepohodli a bylo po kamarádění. No a prcek pak šel do školky a byl prostě mimo z toho všeho co se tam děje a protože doma si jinak pozornost než poštuchováním a děláním bince nezískal tak to pak skoušel i v té školce. Moje holky když měli kolem těch 5 let tak zas s oblibou simulovali. DD učitelka jim pak dala lehátko a takovou víc péče volala mě do práce že je holce špatně bolí noha a jiné tak sem letěla z práce do školky jako das co se děje. :P no a když vylezla ze dveří tak pomalu na umření už sem viděla jak letím k lékaři protože u dětí člověk nikdy neví no a jen učitelka zaklapla dveře tak holka začla poskakovat na tý noze a radostně pronesla co mi koupíš. D tak ji říkám to už tě nožička nebolí a ona ne už to přešlo. :lol: takže sem si spíš užívala v tomto směru. Držím palce dokonce u nás meli klučinu co děti kousal a to bylo maminka s toho neštastná už jí hrozilo že jí ho ze školky vyloučí. Nakonec pomohlo že si to jeden klučina nenechal líbit a kousl ho taky asi zjistil jak to bolí a už nikdy nic. Jak se říká co nechceš aby se dělo tobě nedělej jiným ale malé děti holč večný boj s vysvětlováním a domlouváním ale vyrostou. :srdce: :srdce:

Mmsg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.18 20:27
@blumen píše:
@evast123 u nas ucitelky cetly detem pohadku o tom, jak se zviratka podelily a samy vysvetlily, ze se maji delit a pry to pomohlo.

Taky si myslim, že by si to měla vyřešit ta učitelka a neobtěžovat s takovou blbostí rodiče - je za to placená. Ale jinak je snad normální, když si v družině někdo něco hezkého postavil mu do toho trochu drcnout nebo kopnout. :dance:

evast123
Povídálka 29 příspěvků 09.01.18 20:31

@mamina444 děkuji, taky znám jednu maminku, které to chlapeček dělal, ta to měla obrecene.Ale tam byly durazne i babičky. Kdežto naše babička ho to učí. No. máme teď 3 měsíční.mimin­ko.Ale pozornost nehledá. Anicku má rád. vše ji ukazuje půjčuje. Nikomu ji. nechce půjčit, to je naše anička,!!!

evast123
Povídálka 29 příspěvků 09.01.18 20:33

Takže co mám dělat? vysvětlovat?,a vydrzet?

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 09.01.18 20:37

@Mmsg
No jo, jenom tak jednoduse rict, ze za to je placena to tedy nejde. Ony to ty ucitelky casto lehke nemaji. Ale je pravda, ze reseni by mela ta ucitelka zkusit hledat. Me se treba libi to reseni jak popisuje @blumen . Treba by to ta maminka te vychovatelce mohla nabidnout? Jestli tedy ta vychovatelka bude ochotna tu situaci resit, coz je zase jina, že?

evast123
Povídálka 29 příspěvků 09.01.18 20:44

Zkusím tu pohádku navrhnout nebo sehnat dom

Mmsg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.18 20:45
@berďana píše:
@Mmsg
No jo, jenom tak jednoduse rict, ze za to je placena to tedy nejde. Ony to ty ucitelky casto lehke nemaji. Ale je pravda, ze reseni by mela ta ucitelka zkusit hledat. Me se treba libi to reseni jak popisuje @blumen . Treba by to ta maminka te vychovatelce mohla nabidnout? Jestli tedy ta vychovatelka bude ochotna tu situaci resit, coz je zase jina, že?

Co si pamatuju, tak ve školce zabíralo posílání na hanbu nebo vyhrožování posláním do polepšovny. Ale to asi nebylo na 3-leté. :kytka:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 09.01.18 20:49

@Mmsg
Hm, kdyz ja uz ty jejich moderni metody moc neznam pave. Moje dcerka se uci na vychovatelku a kdyz ma praktika, primo ve skolce, tak rika vzdycky, ze nesmi vlastne jako vychovatelka nic. Vse se s detma smi pouze po dobrem, zadne tresty…proste hruza. Ja se kolikrat divim, jak to vydrzi :nevim:

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 09.01.18 20:50
@evast123 píše:
Takže co mám dělat? vysvětlovat?,a vydrzet?

Asi to vyzkoušet není od věci. Ovšem i ty učitelky maj taky někdy šrumec a někdy to taky řeší postavením na hanbu a to je řešení na které si pamatuju já stála sem často. Ovšem za věci tipu že jsem nesnědla kapustu a podobně učinek to asi moc nemělo. Pořád sem byla tvrdohlavá takže to moc nepomohlo a na to pozor. Skus i ty učitelky zda nenajdete řešení ještě že děti rostou. Já mám ted pubertačky a to je něco hrozného :pocitac: nepomáhá hubování ani zákaz řeknu nepujdeš ven a ona řekne sem stejně nechtěla jít a co ted? jediné co pomáhá je domlouvání když se servou tak mluvíme hodně dlouho a pka je zas klid ale lehké to není zlatá doby kdy jim bylo kolem 5 let ve 12 to začlo a až tak kolem 17 roku sou lepší teda zatím to tak vidím u té jedné že se zlepšila a druhá už drobet sklidnuje. :hug:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 09.01.18 20:53

@mamina444 tys me ted pobavila :mrgreen:. Ja stala casto a ono to stejně nepomohlo :mrgreen: :palec:to bylo fakt moooc dobry :pankac: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >