Syn mě po nalezení přítele neposlouchá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 20:06
Prosim o radu/pomoc

Zdravim, prosim o nazor/radu/pomoc. Mam 3 leteho syna, v jeho 10 mesicich jsme odesli od jeho otce. Od te doby zijeme se synem sami. Nyni jsem si nasla pritele a syn me prestal poslouchat, dela naschvaly, kdyz je s jeho otcem a vraci se domu.. odtahuje se a nechce. Nevim si rady, chovam se k nemu stale stejne, s pritelem si s nim hrajeme, smejeme se, vse je v pohode. Nechapu to. Nebiju ho, obcas jen zvysim hlas, kdyz me nechce poslechnout. Kdyz neposlechne me, pritel mu to zopakuje, ale ani jej nechce poslouchat, myslite si ze to je tim, ze byl zvykly byt jen se mnou a ze je to proto, ze jsme ted s pritelem spolu casto? Jinak si to nedokazu vysvetlit.. jsem z toho spatna.. dekuji za nazor.. popr. radu co s tim :( urcite to budu resit i jinak, jen me zajima nazor ostatnich, popr. jestli se s tim taky nekdo nesetkal.

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 02.01.18 20:12

Je to malé děcko, zkouší, co může.. normální období.. jinak ano, může být i reakce na cizí osobu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 20:13

No, pritel cizi neni, obcas jsme se vidali, jen jsme se ted dali dohromady, takze jsme spolu dost casto. :(

terien
Kelišová 7114 příspěvků 02.01.18 20:14

Jo, úplně klidně to může být tím, že žárlí a strhává na sebe tvou pozornost. Naše žárlí taky a to žiju s jejím vlastním otcem :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 20:15

Jen nechapu, proc kdyz jde od tatinka, odtahuje se a rika „ne“, jeste moc nenamluvi, jeho otci to prijde divne a chce to resit.. ale ono neni co resit.. :/

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 20:31

Mám podobnou zkušenost. Pomohl jen čas. Prostě na Tebe žárlí, a proto se chová, jak se chová. To se poddá. Ujišťuj ho o své lásce, kterou nezmění ani to, že máš přítele. Ale nesnaž se mu „podlézat“ a dělat pro něj první poslední, mohl by toho začít zneužívat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 20:37
@Anonymní píše:
Zdravim, prosim o nazor/radu/pomoc. Mam 3 leteho syna, v jeho 10 mesicich jsme odesli od jeho otce. Od te doby zijeme se synem sami. Nyni jsem si nasla pritele a syn me prestal poslouchat, dela naschvaly, kdyz je s jeho otcem a vraci se domu.. odtahuje se a nechce. Nevim si rady, chovam se k nemu stale stejne, s pritelem si s nim hrajeme, smejeme se, vse je v pohode. Nechapu to. Nebiju ho, obcas jen zvysim hlas, kdyz me nechce poslechnout. Kdyz neposlechne me, pritel mu to zopakuje, ale ani jej nechce poslouchat, myslite si ze to je tim, ze byl zvykly byt jen se mnou a ze je to proto, ze jsme ted s pritelem spolu casto? Jinak si to nedokazu vysvetlit.. jsem z toho spatna.. dekuji za nazor.. popr. radu co s tim :( urcite to budu resit i jinak, jen me zajima nazor ostatnich, popr. jestli se s tim taky nekdo nesetkal.

ahoj, mě tohle syn dělá i když jsme s našim regulernim tatou…když jsme sami mám hodnýho kluka který mě pusinkuje atd..jakmile je s náma táta anebo moje máma je to uplně jiný dítě…křičí, dělá naschvály, hysterčí, je na zabití a to si vubec netroufám s chlapem před nim povídat-venujeme se jemu a přesto…už jsem zjistila že se tomu podvědomě vyhýbam…abychom šli někam spolu nebo tak protože to pokaždý syn zkazí a skončí to tak že dostane a pak se jeste s chlapem nebo s mámou pohádáme kvuli tomu..když je sám s tatou nebo sám s babičkou není problem.

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 02.01.18 20:53

Spíš bych se přikláněla k období vzdoru než k žárlení či reakci na další osobu… Období vzdoru jste mohli podpořit tím, že jste malého v rámci nové situace víc rozmazlovali :lol: :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

„Snažilka“ Schneiderová si neklade nízké cíle: V Tváři chce pokořit Ozzyho!

Herečka Jitka Schneiderová (45) miluje výzvy! A když jsou navíc televizní a v... číst dále >

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama