17letá a Silvestr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.17 15:00
17-letá a silevestr

Ahoj holky-maminky, potrebuju poradit, moje dcera ma 17 let a letos chce poprve slavit silvestra nekde na chate i s prespanim (budou tam kamaradi i kamaradky)… bojim se, aby se moc neopila a neudelala nejakou blbost, samozrejme nepocitam s tim, ze se alkoholu ani nedotkne, ale snad me chapate… jak byste se zachovaly vy? Povolily byste? Dekuji za rady a krasny novy rok :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 31.12.17 15:02

Povolila bych, jsou to nejkrásnější roky života. A pokud myslíš blbost typu mariánka či sex, tak to už má pravděpodobně desetkrát za sebou :lol:

katyna1984
Kecalka 453 příspěvků 31.12.17 15:03

Povolila bych, však je skoro dospělá.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 31.12.17 15:04

Tak předpokládám, že víš, u koho bude spát. A ano, povolila bych to. :kytka:

wendy
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 31.12.17 15:04

Poprala bych ji at se dobre bavi, jen pokud nebere antikoncepci, tak bych ji vnutila baleni prezervativu…:)

Ivana 85
Závislačka 2957 příspěvků 31.12.17 15:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky-maminky, potrebuju poradit, moje dcera ma 17 let a letos chce poprve slavit silvestra nekde na chate i s prespanim (budou tam kamaradi i kamaradky)… bojim se, aby se moc neopila a neudelala nejakou blbost, samozrejme nepocitam s tim, ze se alkoholu ani nedotkne, ale snad me chapate… jak byste se zachovaly vy? Povolily byste? Dekuji za rady a krasny novy rok :srdce:

Ja v 17 uz na silvestra byla na chate a mas pravdu opila jsem se a bylo mi pekne zle :P :P :mrgreen: :mrgreen: Ale zadny blbosti jsme nedelali.Ty jo znas a vis co od ni cekat a predpokladam ze i jeji kamarady znas.Ja bych 17ti letou pustila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.17 15:05

@Borůvka1990
Marianku uz zkousela, to vim :P ale s tim sexem.. ten jeste nemela, je v tom pomerne zdrzenliva, tak se bojim, aby toho pak nelitovala :mrgreen:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 31.12.17 15:06

V 17 letech je už dost velká. Ať jede.)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.17 15:07

@wendy
To je dobra poznamka :mrgreen:

vokishka
Extra třída :D 11975 příspěvků 31.12.17 15:08

A to řešíte až teď? To má jet kdy.

Ivana 85
Závislačka 2957 příspěvků 31.12.17 15:10

@vokishka taky me to zaujalo :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.17 15:10

@vokishka
Rozhodla se az dnes, maji tam byt v pul osme :)

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 15078 příspěvků 31.12.17 15:13

No tak max jí bude druhý den špatně. já byla v 17 jen sama s klukem a to mám přísné rodiče.

Russet
Echt Kelišová 9344 příspěvků 31.12.17 15:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky-maminky, potrebuju poradit, moje dcera ma 17 let a letos chce poprve slavit silvestra nekde na chate i s prespanim (budou tam kamaradi i kamaradky)… bojim se, aby se moc neopila a neudelala nejakou blbost, samozrejme nepocitam s tim, ze se alkoholu ani nedotkne, ale snad me chapate… jak byste se zachovaly vy? Povolily byste? Dekuji za rady a krasny novy rok :srdce:

Byla jsem ve stejném věku u spolužačky s ostatníma holkama ze třídy. Ve městě. Nikdo se neopil. Něco jsem s sebou měly, ale nebyly jsme jak utržené ze řetězu. Pustila bych ji. Snad ji znáš dobře, ne?

Příspěvek upraven 31.12.17 v 15:30

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 31.12.17 15:18
@Anonymní píše:
@Borůvka1990
Marianku uz zkousela, to vim :P ale s tim sexem.. ten jeste nemela, je v tom pomerne zdrzenliva, tak se bojim, aby toho pak nelitovala :mrgreen:

Ona by Ti stejně neřekla pravdu, že už to má za sebou. Je to trapný, svěřovat se mámě se sexem. A nezapomínej na staré a pravdivé-tichá voda břehy mele.

Ono je v podstatě jedno, kdy o to přijde. Jaká je pravděpodobnost, že s dotyčným zůstane delší dobu? ;) První sex je stejně na houby, v 17ti z toho nebude nic mít. Ale ani v 19ti. Žena své tělo poznává delší dobu a až dlouhodobá praxe s tím pravým ohleduplným mužem jí dovolí poznat krásu sexu. Tak jí nech žít, hlavně ať se chrání před nemocema a ostatní ať si rozhodne sama ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama