Všudypřítomná nuda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 12:52
Všudypřítomná nuda

Mám tři děti a už 6 rok jsem na mateřské-čili doma. Mám teď období, ze se ve svém životě strašně nudim. Nic mě nebaví. Nějaké výlety, návštěvy, akce s detma… úplně se už z toho osypu. Své děti miluju a uznávám, ze většina dni je fajnovejch. Ale vlastně už šest let jen čekám na večer a pak když spí, tak vlastně nevím, co mám dělat a čekám až půjdu spát. Mám v hlavě prázdno, vlastně nevím ani na co myslet, o čem přemýšlet… je to strašně divný. Nejhorší je to o víkendu, jen se plahocim z pokoje do pokoje, zabavuju, pokouším a čekám na sedmou večer. Dřív mě návštěvy a výlety bavili, ale teď o ne nemám vůbec zájem…jediný čas kdy ziju je ten kdy jsem o samotě s manželem. Najednou omladnu o deset let a baví mě i čekání třeba na bus…měla jste to taky tak některá?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lennia
Závislačka 3046 příspěvků 14.01.18 12:56

Měla jsem to tak, od té doby co jsem nasadila antikoncepci. Po vysazení to byla taková úleva a životní energie! S antikoncepcí jsem vydržela 6 týdnů a už nikdy víc to zkoušet nebudu.

Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 14.01.18 13:00

To je jasne, sest let v podstate mimo dospely svet se podepise.
Ale nebabrala bych se v tom az moc. Brala bych to jako prechodne obdobi, zimni spanek, cokoli. A zkus si najit neco, co te nakopne. U me funguji sluchatka do usi a oblibena hudba. :srdce:

chaela
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 2 inzeráty 14.01.18 13:00

Ahoj, je naprosto pochopitelný, že po 6 letech doma jsi v tomhle stavu. Já bych byla dávno v Bohnicích. Najdi si nějakou pravidelnou zábavu. Choď večer cvičit, do kavárny s kamarádkama, studuj, maluj, skládej puzzle,…prostě to chce nějakej „projekt“, kterej budeš muset dokončit a myslet na něj.
Já jsem byla jenom doma cca rok a už se to nedalo. Začala jsem znovu studovat (a to jsem si po dvou státnicích říkala, že škola už nikdy). Pravidelně chodím 1 až 2× týdně večer za zábavou. Když jsem doma, musím se večer věnovat škole. Cca jednou měsíčně jsem ve škole dopoledne. Teď se chci znovu naučit řídit. Prostě pořád něco, mozek nesmí strádat.

Mmsg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 13:04

Nějak se mi nechce věřit, že se s 3 dětmi nudíš. :dance: :dance: :dance: Dle mě je lepší být s dětmi doma a trochu se nudit než chodit do práce. :palec:

elle21
Zasloužilá kecalka 994 příspěvků 14.01.18 13:10
@Mmsg píše:
Nějak se mi nechce věřit, že se s 3 dětmi nudíš. :dance: :dance: :dance: Dle mě je lepší být s dětmi doma a trochu se nudit než chodit do práce. :palec:

no nevím, někdy na tu práci i vzpomínám :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 13:13

@Mmsg jako právě je to taková nuda nenuda. Vlastně jsi v jednom kole: vozeni a privazeni děti, nákupy, věčný úklid, který vydrží 5 minut, věcně mluvení na mou osobu, věcně ve střehu… ano nenudim se ve smyslu, ze nemám co dělat. Ale ze mě tyto činnosti co dělám nesmírně nudí.

GabinkaCh
Závislačka 2552 příspěvků 14.01.18 13:16

Já jsem doma už 5 let a něco a kolikrát už jsem na palici.Furt to samé, každej den dělat to samé. Někdy mě to tááák nebaví :zed:

Mmsg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 13:24

Tak samozřejmě je potřeba se občas utrhnout a někam vyrazit. Nebo si aspoň koupit nějaký zážitek, třeba nějakou massage. :jazyk:

Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 14.01.18 13:25

Jo mam to tak. Jsem 5let doma. 2 deti. A mam krizi posledni 2r. Vylozene odpocitavam dny. Kdy zacnu resit praci. Muz chce 3., ale to bych asi uz zesilala tim vsim stejnym stale dokola.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12165 příspěvků 14.01.18 13:27
@Mmsg píše:
Nějak se mi nechce věřit, že se s 3 dětmi nudíš. :dance: :dance: :dance: Dle mě je lepší být s dětmi doma a trochu se nudit než chodit do práce. :palec:

Já zakladatelku chápu, je to takový stereotyp. Ale co jsem nastoupila do práce, všem na rodičovské závidím. Mimo návštěvy doktorů jsem měla denně volno ;-) Zkusila bych všechno, třeba nějakou hudbu do sluchátek. Knížku, co jsem ráda četla. Vypadnout sama nebo ideálně s nedětnou kamarádkou na kávu. Nebo jen sama někam ven a neřešit NIC. To poslední dobou dělám, zakážu si plánovat dva dny dopředu, na nic nemyslím a jen sedím. Je tak příjemný nemyslet na nic :mrgreen:

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 14.01.18 13:30

Moc se ti nedivím. Já to takhle měla už po roce :lol: Myslím, že pomáhá najít si hlídání. Třeba jednou za týden, jednou za měsíc. Vyrazit s mužem sama, ale to asi děláš. Potom každý týden mám dva večery jen pro sebe, jdu ven s kamarádkama, ke kadeřníkovi, zacvičit si. Jak máš staré děti? Starší už by mohly do školky, ne? A ty třeba částečný úvazek. Dělám něoc málo z domova během celé mateřské a rodičáku. Měla jsem z toho stres. Někdy to je o nervy :lol: Ale úplně vidím, že se díky tomu nezblázním, není ta ponorka jako máš ty :kytka:

vertunka
Závislačka 4717 příspěvků 14.01.18 13:46

Ja to mam velice podobne a to jsem doma teprve 2 roky. Ale dalsi nejmene 2 me cekaji :zed:. Momentalne jsem v devatym mesici a to.me nebavi lautr nic a vsechno me otravuje. Recept na to nemam, spis bych sama potrebovala radu. :mrgreen: Jediny co me bavi je sledovani televize, fakt pecka :mrgreen: :mrgreen:.

Králičice
Extra třída :D 13085 příspěvků 14.01.18 13:59

Holky, a co kurzy? Koukněte na seduo (kurzy online i zdrama) nebo koukněte tady https://www.naucmese.cz/

Já to měla úplně stejně, ale ve čtvrtek mi začíná jeden kurz, tak se těším, až zase začnu myslet :-)

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 14.01.18 14:02
@Mmsg píše:

Souhlas. Doma mi je dobře, svůj čas si organizuju sama a kroutit někde 8 nebo více hodin je pro mě děsivá představa. Hezky živnostenský list a organizovat si vše dle sebe. To je moje gusto. Navíc já ani mezi lidi nemusím, vůbec mi nechybí. Ale každá to máme jinak :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >