Rozmrazený příkrm druhý den

642
29.7.21 10:32

Rozmrazeny příkrm druhý den

Holky, holky, holkyyyy moje blbost, udělala jsem příkrm z batatu na mrazák, ale do velké skleničky. Samozřejmě jsem ho dnes rozmrszila a říkám si, můžu ho dát brouckovi dnes i zítra? :think: vím, že by se mražené respektive rozmrazeny příkrmy měly hned ten den zužitkovat, ale já na zítra další batat nemám a teprve ho zkoušíme, tak nevím, zda to risknout z důvodu množení bakterií.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10882
29.7.21 10:36

Pokud ohřejes jen část tak bych klidně dala zbytek i zítra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
29.7.21 10:39

@JancaS84 no jasně, to mám v plánu ohřát jen část. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2893
29.7.21 10:47

A ty by sis to s chutí dala? Já bych rozmrazene hotové jídlo sama nejedla vůbec :lol: a ani rozmrazenou syrovou zeleninu, ble.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
29.7.21 10:58

@Semtex tak ta zelenina je určitě uvařená syrovou ji asi dávat nebude ne :lol: já bych si klidně třeba dobrou svíčkovou která se zamrazila dala to samý je s uvařenyma zeleninovo-masovyma prikrmama pro děti… Nevidím na tom nic špatnýho.

Myslím že druhý den se to ještě dá to bude ok. @Drndadvě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7604
29.7.21 11:36

Jo, proč ne? Občas mrazim i hotová jidla. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14802
29.7.21 11:47

Bude to hnusny vodovy.
Zrovna batat jde udelat maly kousek, rozmackat a je to, vubec bych tyhle veci nemrazila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1046
29.7.21 12:44

Jasne dnes ohrej trochu co sni a zitra tu druhou pulku… zmrazeny batat nic moc, ale prckove stejne jedi kasi, takze mu konzistence rozmrazovaneho batatu vadit urcite nebude:-) bezne jsem mela rozmrazene prikrmy na dva dny:-) teda v lednicce nechat samozrejme :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9773
29.7.21 15:05
@Semtex píše:
A ty by sis to s chutí dala? Já bych rozmrazene hotové jídlo sama nejedla vůbec :lol: a ani rozmrazenou syrovou zeleninu, ble.

Těší nás, že jsme se dozvěděli, že tvoje ekonomická situace je natolik dobrá, že nemusíš řešit zmražené potraviny a jídla a všechno máš denně čerstvé a přebytky můžeš v pohodě vyhazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14802
29.7.21 15:12
@Cenarius píše:
Těší nás, že jsme se dozvěděli, že tvoje ekonomická situace je natolik dobrá, že nemusíš řešit zmražené potraviny a jídla a všechno máš denně čerstvé a přebytky můžeš v pohodě vyhazovat.

Tak ona je ta poznamka docela k veci, rozmrazenou zeleninu mi deti nepozrely. Fakt to chutna uplne jinak nez cerstve jidlo.

A zrovna batat vydrzi ve spajzu celkem dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
29.7.21 15:55

@Lucie_Sx Vodovy to není, ba naopak mě přijde, že je z toho hustší kaše, než před zamrazenim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
29.7.21 15:57

@Semtex Jíme normálně rozmrazeny věci :mrgreen: :D a nepřijde mi že by to bylo nějak extra hnusný. Jak co samozřejmě, u batatu je to ale stejne, takže ano, dala. Nemám každý den čas vařit vše čerstvé. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
29.7.21 16:08

Rozmrazeny domácí příkrm dávám druhý den po rozmrazeni jen v nouzi. Takže možné to je. Kluk mi ji vše a nerozlišuje. Uchovává ho do druhého dne v nulové zóně dole v lednici. Je tam nula stupňů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2893
29.7.21 16:09
@Cenarius píše:

Jakoze když hodim do remosky cuketu a par brambor jako včera, tak jsem nechutnej zazobanec? No tak to beru :lol: a dneska jsem měla míchaný vajíčka s domácíma houskama, co jsem si upekla, a k tomu asi tři čtyři okurčičky, heč :lol:

Ano, mám denně čerstvý obed typu jak jsem vyse napsala a nemenila bych :lol:

Asi te ale zklamu, protože to všechno sežeru a tak se s tebou ani nemůžu podělit.

A mražená zelenina je hegeš největší, za tím si stojím ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat