Rozsudek papír

Anonymní
12.4.21 21:04

Rozsudek papír

:mavam: mám menší problém potřebuji rozsudek o tom že mám syna v péči já a že ex platí alimenty, soud proběhl cca rok zpátky žádal otec o zapsání do rodného listu a rovnou jsme to vzali při jednom že mi ho svěřuje do péče a že bude platit a že styk je na nás… Jenže papíry co mi dali když jsme odcházeli tak jsem je někam zašantrocila a nemůžu je najít a já blbá se ani nestihla podívat co přesně v těch papírech je napsáno… A teď bych potřebovala rozsudek :zed: tak přemýšlím že bych zašla na podatelnu jestli to nenajdou v PC a dají mi nový nebo tedy jestli to byl rozsudek co nám dali do ruky 8o nezajímala jsem se moc protože nebyl problém ani jsem nic nevyrizivala na úřadech a teď to potřebuji tak když jsem to vzali při jednom tak to tam bude? Nebo budu muset přímo na určení alimentů a žádat do péče a pak budu mít přímo ten rozsudek co potřebuji? :think: :( :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63707
12.4.21 21:08

Zavolej na soud, udělají to za poplatek kopii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5120
12.4.21 23:30

Otec by měl mít rozsudek taky, to by mohla být jednodušší cesta… Soudy občas za kopie chtějí nehorázné peníze. Ale pokud máte dohodu, tak to budou dva nebo tři listy a to by se asi dalo zaplatit.
Pro úřady by ale měla stačit obyčejná kopie, takže pokud by na soudu chtěli moc peněz, tak je možné se objednat na nahlížení do spisu a nafotit si ho sama a pak vytisknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 03:54

@canaglia děkuji :hug: já tam Zajdu a uvidím tedy kolik budou chtít… A myslíte tedy že to tam zapsáno určitě bude? Když byla o tom všem řeč u toho soudu o určení otcovství.. otce jsem se ptala a on koukal a nic nemohlo najít takže buď mi ho nechce půjčit nebo to opravdu najít nemůže… Mě se to stalo poprvé s nějakýma papírma ještě jsme se stěhovali takže určitě při stěhování omylem :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
5120
13.4.21 09:48
@Anonymní píše:
@canaglia děkuji :hug: já tam Zajdu a uvidím tedy kolik budou chtít… A myslíte tedy že to tam zapsáno určitě bude? Když byla o tom všem řeč u toho soudu o určení otcovství.. otce jsem se ptala a on koukal a nic nemohlo najít takže buď mi ho nechce půjčit nebo to opravdu najít nemůže… Mě se to stalo poprvé s nějakýma papírma ještě jsme se stěhovali takže určitě při stěhování omylem :zed:

Ve spisu to určitě bude. Tedy téměř určitě, jsme v ČR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
334
13.4.21 13:57

U soudu bude jen jeden spis na jmena toho ditete, rodicu.
Staci zavolat na soud a domluvit si termin nahlidnuti do spisu.
Pokud clovek nezna cislo spisu, tak to dohledaji podle jmena, data narozeni atd.

Clovek pak prijde na soud, podiva se do spisu a v nem by mely byt vsechny dokumenty, vcetne vsech rozsudku atd.

Nahlizejici ma pravo udelat si kopie, napr. si mobilem vyfotit kteroukoliv stranku. Foceni mobilem je zdarma :lol:

Nahlidnout muze pouze ucastnik rizeni, tedy rodic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat