Roztahovák do ucha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
edmondo
Nováček 8 příspěvků 24.06.19 14:00
Roztahovák do ucha

Ahojky :*
Dala jsem sem bohužel takovouhle kategorii, protože jsem nevěděla kam to napsat
Jinak, chtěla jsem se zeptat, máte tu někdo zkušenosti s tunelem (roztahovakem) takovým tím obyčejným skrz na skrz :D
Jak to funguje, kde si to na (Vysočině) nechat udělat, přibližná cena, jestli to bolí nebolí a jak prostě to celkově funguje
Mně by se libil jen takový fakt malinký.. ne aby to bylo velké jak koruna, ale tak nějak když máte tkaničku od bot tak asi tak ???? takže se chci zeptat jak velké by to bylo, jestli se to dá udělat a taky jaky je s tím běžný život, výhody a nevýhody
Prosím nepište mi sem, že se vám to nelíbí a tak, na to já se neptám :cert: :nevim:
Děkuju za odezvy :srdce:

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11032 příspěvků 24.06.19 14:03

Má je přítel, to ti nikdo neudělá, prostě si musíš pichnout ucho jako na náušnici a pak to postupně roztahovat (na to jsou takové spirály většinou, ale přítel si to roztahovat sirkama, vždycky si tam nacpal další a další když se mu to kousek roztahlo), a ty malinké jsou v pohodě, když to vyndas tak se ta dírka zase smrskne, ty vetsi už pak zůstanou.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21334 příspěvků 9 inzerátů 24.06.19 14:04

Zajdi si do tetovacího salonu (dneska většina tatérů dělá i piercing) a budeš vědět hned ;)
Jinak jasně, že to bolí, roztahuje se přitom kůže, takže to táhne, můžou se ti dělat takový malý prasklinky, hlavně, když to budeš zbytečně honit, bepanthen může být jednu dobu tvůj dobrý kamarád…
Jinak si myslím, že na netu je dost informací, třeba zde:
https://poisonbite.eu/…k-za-krokem/

Maminanamatersky
Kecalka 495 příspěvků 24.06.19 14:11

To se nikde nedela, ani na Vysocine :lol: To si musis roztahovat sama. Postupne do dirky po nausnici davat roztahovak o nejmensi velikosti po vetsi…

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 1 inzerát 24.06.19 14:51

Jak uz holky psaly, musis sama, postupne. Ja mela max 1cm, pak jsem vyndala a uz tam nemam nic, ani dirku na nausnici. Chystam se letos zas to pichnout a roztahnout, chybi mi to. Beznej zivot se nijak nelisi, samozrejme kdyz cerstve roztahnes, tak to par dni boli. A je potreba se o to adekvatne starat.

Payus
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 24.06.19 15:15

Taky mam 1cm a roztahovala jsem sama, cim tezsi nausnice tim rychleji se dirka vytaha. Ja uz nosim jen plast uz nezvetsuji..hodne mazat, at ti to moc nepraska, a jestli to chcs hned kup si falesny roztahovaky…vse ma svuj cas :)

Kejtt
Nováček 3 příspěvky 24.06.19 15:50

Ahoj, já mám tunel 0,6 cm a větší už nechci. Nejlepší je podívat se normálně na eshopy s naušnicema někde v okolí a objednat nebo zajít osobně. Roztahováky jsem měla klasické (ne spirály) a roztáhne se to fakt za chvilku, na 0,3 cm jsem byla po pár dnech (nespěchala jsem). Samozřejmě cítíš, že to táhne a třeba tunel mě i bolel, ale teď dobré. Také záleží, jestli je ten tunel šroubovací nebo je na konci širší - to pak to nasazování trochu bolí. A nezapomenout se o to starat a čistit. A taky si uvědomit, že ty velké roztahováky ti udělají fakt díru a ta už se nesmrskne.

Banane18
Kecalka 238 příspěvků 24.06.19 19:27

V tattoo & piercing studio ti to určo udělají ale příjde mi to zbytečné.
Kup si malou spirálku, nakrémuj a pomalu roztahuj. Nijak moc to nebolí, je to nepříjemný tlak. Pokud nebudeš přehánět tak ti to ani nepopraská :)
Každý den si to musíš vytahovat a čistit jinak to hrozně smrdí!
Měla jsem 10mm tunel (díra se mi díky bohu stáhla) a když jsem to jeden den zapomněla vyčistit…no fuj.

Váš příspěvek
Reklama