Saty a silnejsi ruce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 12:05
Saty a silnejsi ruce

Ahoj mam blbej dotaz nosite saty s uzsima raminkama kdyz mate silnejsi ruce a nejsou tak pevne… :? A resite to nejak? krome toho ze nosite 3/4rukavy to fakt v hicu nejde. :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
modravlocka
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 24.06.19 12:08

Nejsou jen ramínka a 3/4 rukávy. Jsou i krátké rukávky ani ne do půl paže. Ty mi přijdou nejslušivější i pro mne s celkem hubenou paží. ;)

stinga
Echt Kelišová 7808 příspěvků 24.06.19 12:12

Takové blbosti já neřeším, nenosím akorát minisukně, protože nemám nejštíhlejší nohy, ale abych řešila ještě paže :nevim:
to by pak všichni, kdo nejsou manekýny, museli nosit pytle

Bubla Bůčková
Kelišová 7119 příspěvků 24.06.19 12:15
@stinga píše:
Takové blbosti já neřeším, nenosím akorát minisukně, protože nemám nejštíhlejší nohy, ale abych řešila ještě paže :nevim:
to by pak všichni, kdo nejsou manekýny, museli nosit pytle
:palec: soudnost je potřeba, ale svetřík fakt nosit nebudu. Ruce nemám tlusté, spíš povolené, bez svalů.
Valerie83
Kecalka 305 příspěvků 24.06.19 12:15

Zadejte si do vyhledávače „spadlé rukávy“. To je, myslím si, ideální řešení. Nosím vel. 44 při výšce 178 cm a v šatech na ramínka / bez rukávů bych ven určitě nešla

unuděná
Echt Kelišová 8121 příspěvků 24.06.19 12:28

Špagetová ramínka moc nenosím, to se mi líbí jen na vyloženě hubených nebo mladých holkách, poměrně slušivé pro silnější ruce jsou ale krátké volné rukávy, třeba jako na obrázku.

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15239 příspěvků 24.06.19 12:31

Nenosim spagetove raminka a to jednak kvuli dress codu v praci, kdy bychom mely mit zahalena ramena a jednak se mi to libi jen na mladych stihlych holkach. Nejradeji mam spadle rukavy neco ve stylu jako na fotce…

unuděná
Echt Kelišová 8121 příspěvků 24.06.19 12:31

Ale upřímně tohle řeším jen do práce, když jedu k vodě, na výlet nebo na kávičku s kamarádkou, klidně si vezmu i něco nelichotivého, hlavně, že je mi v tom pohodlně :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 12:35

Hm ale spadle rukavy taky ukazou ty paze :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 12:36

Nevim asi sem uz blba na ti koluk mi je. resim mozna blbost.driv sem paze mela notmalni a po detech se vse zmenilo. proste asi se moc prohlizim :roll:

Uživatel je onlinehadraplanka
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 24.06.19 12:38
@Anonymní píše:
Ahoj mam blbej dotaz nosite saty s uzsima raminkama kdyz mate silnejsi ruce a nejsou tak pevne… :? A resite to nejak? krome toho ze nosite 3/4rukavy to fakt v hicu nejde. :roll:

U mě se ty silné ruce ještě navíc mixují s relativně širokými rameny - genetika + plavání udělalo svoje. Takže na to kašlu a nosím si, co chci. Objektivně asi nejlíp u tílek vypadají ramínka široká, ale musí to mít výstřih. Ty dnešní střihy na jeptišku až ke krku ze mě dělají vyloženě krabici.

unuděná
Echt Kelišová 8121 příspěvků 24.06.19 12:39
@Anonymní píše:
Hm ale spadle rukavy taky ukazou ty paze :nevim:

Ukáží, ale odpoutají pozornost jinam. Přece nebudeš chodit v burce jen proto, že máš povolené paže, ne? :mrgreen: Mimochodem, jak můžeš mít po dětech povolené ruce? Já je mám naopak jako rambo, jak ty děti pořád tahám :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 12:44

@unuděná vid muzu to je stoho ze nemam 68kilo ale mam 79kilo. takze ruce sacharidovy. a driv o hodne lepsi. proste se mi neco libi a ja se vtom vidim strasne :zed:

Uživatel je onlinelucenka
Hvězda diskuse 36742 příspěvků 24.06.19 12:47

Mám povolené ruce a v klidu nosím tílka a šaty na ramínka. Neřeším, co si kdo myslí. Jde mi o mé pohodlí a odmítám v teple nosit rukávy, abych někoho náhodou nepohoršila.

cecetka
Echt Kelišová 8468 příspěvků 24.06.19 12:48

@unuděná :lol: :lol: :lol:

@Anonymní píše:
Ahoj mam blbej dotaz nosite saty s uzsima raminkama kdyz mate silnejsi ruce a nejsou tak pevne… :? A resite to nejak? krome toho ze nosite 3/4rukavy to fakt v hicu nejde. :roll:

Pohled pro ostatni to neni nejhezci. Kdyz ti to nevadi, ze se druhym budes „hnusit“, pak si nos co chces. Podle me jsou ale prijatelnejsi alespon spadle rukavy nez raminka.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama