Máte strach o budoucnost dětí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
7.straka
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 23.06.19 18:56
Máte strach o budoucnost dětí?

Někdy si říkám, když nemůžu v noci spát, co asi naše děti čeká za dvacet, padesát let… mám strach, co bude s Evropou, s planetou, s klimatem. Všechny ty průsery - nedostatek vody, hrozba globálního válečného konfliktu, přelidnění… jako já vím, že vždycky něco bylo a že se teď máme nejlíp v historii. Ale stejně to ve mě hlodá. Že jsme přivedly děti do doby, která jim přinese jen trable a trápení, že jsme je přivedly do bídy a bolesti. Nemáte taky někdy strach, pochybnosti?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
veselamuchomurka
Stálice 70 příspěvků 23.06.19 19:03

Ano, veliký, jak poslouchám apokalypsy s plasty a podobně, je mi zle…

Zumpa
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 23.06.19 19:09
@veselamuchomurka píše:
Ano, veliký, jak poslouchám apokalypsy s plasty a podobně, je mi zle…

Pokud tady končí Vaše obzory, tak to bych se o děti nebál :mrgreen:

Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 23.06.19 19:12

Ne o to se tolik nebojím. Byly horší doby a děti se rodily taky a lidstvo prezivalo…

Filanda
Závislačka 4577 příspěvků 23.06.19 19:12

Ne, nemám. Nevidím důvod, proč se stresovat tím, že se budu pitvat v tom co by, kdyby. Bída a bolest jsou na světě celá tisíciletí a žádný bezchybný ráj to tu nikdy nebude - na to není lidstvo dostatečně duševně vyspělé.

g.sandova
Kelišová 5707 příspěvků 23.06.19 19:13

@7.straka mám, a řeší mě, že se to neřeší. Bude to průser

Uživatel je onlineTichošlápek
Neúnavná pisatelka 15050 příspěvků 23.06.19 19:14

Nemám.

milktea
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 23.06.19 19:15

Mám a to se mi ještě nenarodily 8o budu holt muset máknout a vychovat je tak, aby se o sebe uměly postarat i za horších podmínek :think:

veselamuchomurka
Stálice 70 příspěvků 23.06.19 19:18

@Zumpa No celkem by mě zajímaly ty Vaše obzory, když na základě jedné věty usoudíte, jak jsem omezená. Myslím, že plasty jsou opravdu obrovský problém a samozřejmě si uvědomuji, že je to jeden problém z milionu. Ale nepředpokládám, že zakladatelka čekala výčet toho, čeho všeho se můžeme bát.

Zumpa
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 23.06.19 19:24

@veselamuchomurka Tak zrovna „apokalypsa s plasty“ je asi to nejmenší, co lidem hrozí. Navíc tohle člověk nemusí poslouchat, to normálnímu člověku dojde samo. Lidé se k planetě chovají jako neuvěřitelný dobytek a pokud tady budou vládnout sluníčkáři, bezdětní pošukové či jiní psychopati, tak náš konec bude rychlejší, než by si kdo přál.

g.sandova
Kelišová 5707 příspěvků 23.06.19 19:28

@Zumpa tak hlavně že ty s těmi sluníčkari máš obzory
Ty si na eMiminu pouze honis triko, ego nebo kdoví co.
Jsi jeden z těch chlapů, co zrovna nejsou přínosem. Hlavně že jsi eMiminu.

Uživatel je onlineVerun83
Extra třída :D 10133 příspěvků 23.06.19 19:35

Takhle daleko nekoukam. Proc se zbytecne stresovat necim, co ani nemusi byt tak horke… proste nejak bude, lip nebo hur. Stejne to neovlivnim.

debra.morgan
Echt Kelišová 9401 příspěvků 23.06.19 19:39

Ne, nemam, co bude za 50 let opravdu neresim, ale ja neresim ani co bude za rok…

Zumpa
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 23.06.19 19:49
@g.sandova píše:
@Zumpa tak hlavně že ty s těmi sluníčkari máš obzory
Ty si na eMiminu pouze honis triko, ego nebo kdoví co.
Jsi jeden z těch chlapů, co zrovna nejsou přínosem. Hlavně že jsi eMiminu.

A ty jsi prosím jaký přínos, když už jsme u toho? :mrgreen: Jako že bych si rád vzal příklad. :mrgreen: Zatím jsem spokojen tím, že zde nepoužívám adblock a emiminu dávám vydělat :lol:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 23.06.19 19:51

Ne nemám proč?? máme se teď skvěle, co se týče ekologie atd, tak to neřeším, ani netřídím natož abych nekupovala plasty… je mi to fakt jedno, já už tady nebudu

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama