Rozumite mu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 02:13
Rozumite mu?

Ahoj. Stala se mi nocni mura. Jak zacit..mam 9letou holcicku..v lete po trilete nevazne a pak vazne znamosti jsem zacala zit s muzem 37let, svobodny bezdetny nezadluzen s firmou ktery rikal miluju te a i tvou dceru..proste jsem mu uverila…udelal male krasnypokojik koupil psa a choval se jako princ ke me i k male. Vzal nas i k rodicum ja k tem svym pote taky..dnes nas vyhodil z domu, vety „ja to nezvladam, ja na to nemam, si pro me moc dobra“ a tri tydny zpet vubec nebyl doma jen vyspat se chodil..rika miluju te chce druhe dite (jeho prvni) a druhy den zbal si vse a odejdi. Nic jsem neudelala, byla jsem mila a snazila se vse delat normalne jako zenska dela. Na otazku proc? Odpovedel ze to nezvladne. Chapete to? Ja ne. Jsem znicena. Co by ste rekli male??jeste nic netusi..nevim co mam delat :,( :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 03:13

Toto přesně se stalo mě. Začali jsme spolu žít a po 3 měsících ani ne se sbalil a odešel z bytu pryč když jsem odešla na cca 2 hod ven. Vrátil se k ex. U tebe tipuji, ze si uvědomil realitu a ze nechce starat o děti či vůbec děti nechce a nebo našel někoho jiného. Chlapi srabi se takhle chovají.

Theo vonHabenicht
Stálice 65 příspěvků 11.11.18 05:39

Ano, rozumím. Lidská psychika je potvora, často ani sám nevíš co vyvede. On upřímně věřil, že vás miluje, pak upřímně zjistil, že žít spolu nejde..Akorát měl by uvědomit, že člověk není králíček, nejde ho pořídit a pak vyhodit jen tak. Ono ani králíčka nejde. Zkus mu nabídnout více životního prostoru, třeba mu teď chybí, ale nejspíš, bohužel, špatný výběr.

terinka4444
Hvězda diskuse 68446 příspěvků 11.11.18 06:16

jak to myslíš vyhodil z domu? Jako že vyhodil a ty jsi s dcerou někde a nemáte kde spát? Nebo vyhodil jakože ti řekl, ať si najdete bydlení, že už s tebou nebude žít? Prostě tě nechce. Jestli tě miloval nebo ne je jedno, stejně nikdy nezjistíš pravdu. Řeči jak jsi pro něj dobrá jsou jen řeči. Fakt je ten, že s tebou nechce být.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 11.11.18 06:16

Nasel si někoho jiného a nebo vidí ze to nedává. Hlavně nedolejzat.

hartiepa
Závislačka 4970 příspěvků 154 inzerátů 11.11.18 08:08

Jsi pro me dost dobra? Ma jinou. Myslim si osobne. At uz vztah ma nebo nema sanci, radim se odvratit a nedolejzat, nekomunikovat. Chlapi potrebuji pocit ztraty, aby se chteli vratit. Vec druha je zda ho zpet chtit. Ja bych neprenesla pres srdce city ditete. S detmi se takhle nejedna. Zmetek jeden :cert: Sorry.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 11.11.18 08:11

Zacni si hledat bydleni, az najdes odstehuj se. Bude muset pockat. Ze dne na den nic asi nesezenes… kor nevim, jak na tom jsi financne.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 11.11.18 08:40
@hartiepa píše:
Jsi pro me dost dobra? Ma jinou. Myslim si osobne. At uz vztah ma nebo nema sanci, radim se odvratit a nedolejzat, nekomunikovat. Chlapi potrebuji pocit ztraty, aby se chteli vratit. Vec druha je zda ho zpet chtit. Ja bych neprenesla pres srdce city ditete. S detmi se takhle nejedna. Zmetek jeden :cert: Sorry.
@Anonymní píše:
Ahoj. Stala se mi nocni mura. Jak zacit..mam 9letou holcicku..v lete po trilete nevazne a pak vazne znamosti jsem zacala zit s muzem 37let, svobodny bezdetny nezadluzen s firmou ktery rikal miluju te a i tvou dceru..proste jsem mu uverila…udelal male krasnypokojik koupil psa a choval se jako princ ke me i k male. Vzal nas i k rodicum ja k tem svym pote taky..dnes nas vyhodil z domu, vety „ja to nezvladam, ja na to nemam, si pro me moc dobra“ a tri tydny zpet vubec nebyl doma jen vyspat se chodil..rika miluju te chce druhe dite (jeho prvni) a druhy den zbal si vse a odejdi. Nic jsem neudelala, byla jsem mila a snazila se vse delat normalne jako zenska dela. Na otazku proc? Odpovedel ze to nezvladne. Chapete to? Ja ne. Jsem znicena. Co by ste rekli male??jeste nic netusi..nevim co mam delat :,( :,( :,( :,(

Klasicka fraze, kdys si najde jinou, nic spatneho si neudelala, jen se okoukala. Mozna, ze si nasel bezdetnou.

PeknyVlasy
Kecalka 222 příspěvků 11.11.18 09:14

Se svobodným 37 letym chlapem je pravděpodobně někde háček a ten se právě projevil - nedokáže se vázat. Je mi vás i s holčičkou líto :( Ale než žít v nejistotě, že tě vyhodí za další týden,měsíc,rok bych si raději trápení do budoucna ušetřila a zavřela za sebou dveře. To není nic špatného s tebou ani tvojí dcerkou, on je prostě neschopná a nespokojená lidská bytost, která nebude nikdy šťastná. Ať tím neotráví i tebe s dcerkou. Hodně štěstí, snad máš kam jít :kytka:

Konnny
Závislačka 2578 příspěvků 11.11.18 09:21

Po třech letech známosti tě vyhodil ze dne na den s děckem z domu? Sbal si vše a odejdi?
Buď to není pravda, nebo nepíšeš celou pravdu..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 09:34

Rekl mi ze se nedokaze vzdat svobody a ze to nezvladne nam dat to co rodina potrebuje,i jsem mu rekla ze ma svobody kolik potrebuje. A stejne ze mam jit. Tyden byl po nocich s kamarady,myslim podle toho co rikal, vracel se k ranu. Mam kam jit mam jeste svuj podnajem chtela jsem ho pustit az po novem roce. Az vyresime co s nabytkem atd.

terinka4444
Hvězda diskuse 68446 příspěvků 11.11.18 09:56
@Anonymní píše:
Rekl mi ze se nedokaze vzdat svobody a ze to nezvladne nam dat to co rodina potrebuje,i jsem mu rekla ze ma svobody kolik potrebuje. A stejne ze mam jit. Tyden byl po nocich s kamarady,myslim podle toho co rikal, vracel se k ranu. Mam kam jit mam jeste svuj podnajem chtela jsem ho pustit az po novem roce. Az vyresime co s nabytkem atd.

tak se vrať do svého, nic jiného ti nezbývá. On tě nechce. Dokud jste spolu jen tak nezávazně chodili, tak mu to vyhovovalo, mít tě doma se mu nelíbí.

Victoria1988
Kecalka 123 příspěvků 11.11.18 16:54
@Anonymní píše:
Rekl mi ze se nedokaze vzdat svobody a ze to nezvladne nam dat to co rodina potrebuje,i jsem mu rekla ze ma svobody kolik potrebuje. A stejne ze mam jit. Tyden byl po nocich s kamarady,myslim podle toho co rikal, vracel se k ranu. Mam kam jit mam jeste svuj podnajem chtela jsem ho pustit az po novem roce. Az vyresime co s nabytkem atd.

Omg 37 lety smrad. Však v domově důchodců nebo LDN si na takovém smlsnou když za nim nebude moct nikdy nikdo přijít. Kámoši z party to určitě nebudou

teerax
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 11.11.18 17:29

tak není evidentně rodinný typ a každý asi taky nezvládne přijmout cizí dítě jako vlastní a starat se :nevim:
a jestli tři týdny nechodil skoro domů, tak možná taky potkal nějakou jinou, třeba bezdětnou.

každopádně s dítětem ti říct ať jděte..to ho mohlo napadnout dříve, že to nedá, než si vás už nastěhoval. :roll:

ale tak buď ráda, aspoň to řekl jasně, taky to mohl s tebou teď nějak pytlíkovat, udělat ti dítě a pak se zpakovat..to by bylo ještě horší. Zklamání to ale musí být velké :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 21:19

Ani mi nemluvte,dneska jsem cely den stehovala veci. On tam nebyl. Cekala jsem marne ze dorazi a vypovidame si to. Nechal me odejit. Nechapu a nerozumim. Jsem stale v soku. Jen sms „promin“. Nic vic. Malem jsem to neustala hlavne stehovani z deckeho pokoje… :,(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >