Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
Nemám se s tím komu svěřit tak prosím o radu tady. Mám už od školky nejlepší kamarádku, jsme jako sestry. Ona tráví spoustu času u nás a já zase u ní. No a poslední dobou když jsem u ní tak máme k sobě blíž s jejím tátou. On mi začal dokonce i psát. Když jsem u ní naposledy spala, tak ona šla nakoupit něco na večer, mně se nechtělo a nebyl to nijak velkej nákup tak jsem zůstala doma. Začali jsme si spolu s jejím tátou povídat a zvrhlo se to v to, že jsme se spolu líbali. Jinak její rodiče jsou už dlouho rozvedený a její táta nikoho nemá. Vždycky jsme si spolu rozuměli a oba k tomu druhému něco cítíme, ale jde tady o kamarádku. Bojím se, že by se na nás hrozně naštvala kdyby jsme ji řekli, že spolu chceme chodit. A já teď nevím co mám dělat. Jestli jí to mám říct a zkusit s ní o tom promluvit a nebo ne.
Dost podstatná otázka: kolik ti je let?
@ivašot. píše:
Dost podstatná otázka: kolik ti je let?
Pardon,to jsem zapomněla napsat. Je mi 19.
@Anonymní píše:
Nemám se s tím komu svěřit tak prosím o radu tady. Mám už od školky nejlepší kamarádku, jsme jako sestry. Ona tráví spoustu času u nás a já zase u ní. No a poslední dobou když jsem u ní tak máme k sobě blíž s jejím tátou. On mi začal dokonce i psát. Když jsem u ní naposledy spala, tak ona šla nakoupit něco na večer, mně se nechtělo a nebyl to nijak velkej nákup tak jsem zůstala doma. Začali jsme si spolu s jejím tátou povídat a zvrhlo se to v to, že jsme se spolu líbali. Jinak její rodiče jsou už dlouho rozvedený a její táta nikoho nemá. Vždycky jsme si spolu rozuměli a oba k tomu druhému něco cítíme, ale jde tady o kamarádku. Bojím se, že by se na nás hrozně naštvala kdyby jsme ji řekli, že spolu chceme chodit. A já teď nevím co mám dělat. Jestli jí to mám říct a zkusit s ní o tom promluvit a nebo ne.
Kolik ti je? A kolik jemu?
Pokuď s ním chceš být i za podmínek,že kamarádku ztratíš, tak si dělej co chceš.
Já bych to, ale své kamarádce nikdy neudělala.
Chlapů je spousta, ale dobrá kamarádka se hledá fakt těžko.
Stojí ti to za to?
Trochu mi to přijde jako dotaz do ,,Bravíčka".
Kolik je tobe a kolik otci? Jinak v roli tve kamaradky bych te snad zabila. Neumim si predstavit, ze by se moje nejblizsi kamaradka byt jen drzela za ruce s mim otcem ![]()
Na tvem miste bych kamaradce rekla, ze se ti jeji otec libi, ze sis to sama nevybrala a ze tedy k vam nechces nejaky cas chodit. Kdyz se snim budes vidat, tak ten cit neopadne a budete v tom pokracovat. A jinak fotrik taky povedenej.
Jsi prastena, radila bych ti hned toho nech a najdi si nekoho ze svych vrstevniku! Chces snad kamaradce delat macechu? To by byl rozhidne konec vaseho pratelstvi a to ti za to nestoji. O generaci starsim chlapem to nemuze dlouho fungovat..
No to mi prijde dost nechutne kdyz te zna ten chlap od skolky
kdyby jsi tu kamaradku poznala treba na stredni, jeste bych mozna chapala, ale takto? Pokud se tak dlouho kamaradite a navstevujete, to se musi znat dobre i vasi rodice navzajem ne? Vzdyt to je skoro jako by to byl tvuj strejda, kdyz ho znas od skolky. Neblaznila bych a nic bych s nim nemela.
Tak jazyku neporucis. A treba nakonec budes kamaradce dobra maceska.
@Anonymní píše:
Nemám se s tím komu svěřit tak prosím o radu tady. Mám už od školky nejlepší kamarádku, jsme jako sestry. Ona tráví spoustu času u nás a já zase u ní. No a poslední dobou když jsem u ní tak máme k sobě blíž s jejím tátou. On mi začal dokonce i psát. Když jsem u ní naposledy spala, tak ona šla nakoupit něco na večer, mně se nechtělo a nebyl to nijak velkej nákup tak jsem zůstala doma. Začali jsme si spolu s jejím tátou povídat a zvrhlo se to v to, že jsme se spolu líbali. Jinak její rodiče jsou už dlouho rozvedený a její táta nikoho nemá. Vždycky jsme si spolu rozuměli a oba k tomu druhému něco cítíme, ale jde tady o kamarádku. Bojím se, že by se na nás hrozně naštvala kdyby jsme ji řekli, že spolu chceme chodit. A já teď nevím co mám dělat. Jestli jí to mám říct a zkusit s ní o tom promluvit a nebo ne.
Využil situace. Byla jsi k mání. Fakt bych to nebrala jako splynutí duší… Připadá mi nechutné olézat kamarádce tatínka.
Tak jste dospělí, ty nejsi žádné dítě, on žádný puberťák, jste nezadaní, nikdo nemá právo vám do toho kecat. Jestli to chcete spolu zkusit, tak bych se nejdřív scházela spíš diskrétně a pokud zjistíte, že vám to klape tak proč s tím nejít ven. Kámošce bych to sdělila až bych věděla jestli z toho něco bude nebo ne. Nevím proč bys o ní měla přijít nebo poslouchat nějaké hysterické výlevy, nežijete snad v americkém dramatu ![]()
Ja zazil trochu podobny pripad, co dopadl dobre. Kamaradova holka ho sla predstavit jeji matce a on nakonec skoncil s tou matkou. Ted jsou spolu uz pres deset let a matka s dcerou i s nim normalne vychazeji.
@terien píše:
Tak jste dospělí, ty nejsi žádné dítě, on žádný puberťák, jste nezadaní, nikdo nemá právo vám do toho kecat. Jestli to chcete spolu zkusit, tak bych se nejdřív scházela spíš diskrétně a pokud zjistíte, že vám to klape tak proč s tím nejít ven. Kámošce bych to sdělila až bych věděla jestli z toho něco bude nebo ne. Nevím proč bys o ní měla přijít nebo poslouchat nějaké hysterické výlevy, nežijete snad v americkém dramatu
Souhlas.
@Pajka89 píše:
Jsi prastena, radila bych ti hned toho nech a najdi si nekoho ze svych vrstevniku! Chces snad kamaradce delat macechu? To by byl rozhidne konec vaseho pratelstvi a to ti za to nestoji. O generaci starsim chlapem to nemuze dlouho fungovat..
Vrstevníci jsou nudní
Ale kamarádky otec, to je vyzrálý a zkušený muž
No a trochu na mladé dívky, no ![]()
Já bych to kamarádce řekl, až by fotr zasunul. Dříve to nemá smysl, taky se ti to nemusí líbit. ![]()
Nemám se s tím komu svěřit tak prosím o radu tady. Mám už od školky nejlepší kamarádku, jsme jako sestry. Ona tráví spoustu času u nás a já zase u ní. No a poslední dobou když jsem u ní tak máme k sobě blíž s jejím tátou. On mi začal dokonce i psát. Když jsem u ní naposledy spala, tak ona šla nakoupit něco na večer, mně se nechtělo a nebyl to nijak velkej nákup tak jsem zůstala doma. Začali jsme si spolu s jejím tátou povídat a zvrhlo se to v to, že jsme se spolu líbali. Jinak její rodiče jsou už dlouho rozvedený a její táta nikoho nemá. Vždycky jsme si spolu rozuměli a oba k tomu druhému něco cítíme, ale jde tady o kamarádku. Bojím se, že by se na nás hrozně naštvala kdyby jsme ji řekli, že spolu chceme chodit. A já teď nevím co mám dělat. Jestli jí to mám říct a zkusit s ní o tom promluvit a nebo ne.