Líbala jsem se s kamarádky tátou, máme se rádi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 10:36
Líbala jsem se s kamarádky tátou, máme se rádi

Nemám se s tím komu svěřit tak prosím o radu tady. Mám už od školky nejlepší kamarádku, jsme jako sestry. Ona tráví spoustu času u nás a já zase u ní. No a poslední dobou když jsem u ní tak máme k sobě blíž s jejím tátou. On mi začal dokonce i psát. Když jsem u ní naposledy spala, tak ona šla nakoupit něco na večer, mně se nechtělo a nebyl to nijak velkej nákup tak jsem zůstala doma. Začali jsme si spolu s jejím tátou povídat a zvrhlo se to v to, že jsme se spolu líbali. Jinak její rodiče jsou už dlouho rozvedený a její táta nikoho nemá. Vždycky jsme si spolu rozuměli a oba k tomu druhému něco cítíme, ale jde tady o kamarádku. Bojím se, že by se na nás hrozně naštvala kdyby jsme ji řekli, že spolu chceme chodit. A já teď nevím co mám dělat. Jestli jí to mám říct a zkusit s ní o tom promluvit a nebo ne.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

ivašot.
Kelišová 6602 příspěvků 10.11.18 10:40
@Anonymní píše:
Nemám se s tím komu svěřit tak prosím o radu tady. Mám už od školky nejlepší kamarádku, jsme jako sestry. Ona tráví spoustu času u nás a já zase u ní. No a poslední dobou když jsem u ní tak máme k sobě blíž s jejím tátou. On mi začal dokonce i psát. Když jsem u ní naposledy spala, tak ona šla nakoupit něco na večer, mně se nechtělo a nebyl to nijak velkej nákup tak jsem zůstala doma. Začali jsme si spolu s jejím tátou povídat a zvrhlo se to v to, že jsme se spolu líbali. Jinak její rodiče jsou už dlouho rozvedený a její táta nikoho nemá. Vždycky jsme si spolu rozuměli a oba k tomu druhému něco cítíme, ale jde tady o kamarádku. Bojím se, že by se na nás hrozně naštvala kdyby jsme ji řekli, že spolu chceme chodit. A já teď nevím co mám dělat. Jestli jí to mám říct a zkusit s ní o tom promluvit a nebo ne.

Dost podstatná otázka: kolik ti je let?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 10:41
@ivašot. píše:
Dost podstatná otázka: kolik ti je let?

Pardon,to jsem zapomněla napsat. Je mi 19.

Dory22
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 10.11.18 10:41
@Anonymní píše:
Nemám se s tím komu svěřit tak prosím o radu tady. Mám už od školky nejlepší kamarádku, jsme jako sestry. Ona tráví spoustu času u nás a já zase u ní. No a poslední dobou když jsem u ní tak máme k sobě blíž s jejím tátou. On mi začal dokonce i psát. Když jsem u ní naposledy spala, tak ona šla nakoupit něco na večer, mně se nechtělo a nebyl to nijak velkej nákup tak jsem zůstala doma. Začali jsme si spolu s jejím tátou povídat a zvrhlo se to v to, že jsme se spolu líbali. Jinak její rodiče jsou už dlouho rozvedený a její táta nikoho nemá. Vždycky jsme si spolu rozuměli a oba k tomu druhému něco cítíme, ale jde tady o kamarádku. Bojím se, že by se na nás hrozně naštvala kdyby jsme ji řekli, že spolu chceme chodit. A já teď nevím co mám dělat. Jestli jí to mám říct a zkusit s ní o tom promluvit a nebo ne.

Kolik ti je? A kolik jemu?
Pokuď s ním chceš být i za podmínek,že kamarádku ztratíš, tak si dělej co chceš.
Já bych to, ale své kamarádce nikdy neudělala.
Chlapů je spousta, ale dobrá kamarádka se hledá fakt těžko.
Stojí ti to za to?
Trochu mi to přijde jako dotaz do ,,Bravíčka".

Šarlota4
Echt Kelišová 9884 příspěvků 10.11.18 10:41

Kolik je tobe a kolik otci? Jinak v roli tve kamaradky bych te snad zabila. Neumim si predstavit, ze by se moje nejblizsi kamaradka byt jen drzela za ruce s mim otcem :zed:

Šarlota4
Echt Kelišová 9884 příspěvků 10.11.18 10:43

Na tvem miste bych kamaradce rekla, ze se ti jeji otec libi, ze sis to sama nevybrala a ze tedy k vam nechces nejaky cas chodit. Kdyz se snim budes vidat, tak ten cit neopadne a budete v tom pokracovat. A jinak fotrik taky povedenej.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 2 inzeráty 10.11.18 10:46

Jsi prastena, radila bych ti hned toho nech a najdi si nekoho ze svych vrstevniku! Chces snad kamaradce delat macechu? To by byl rozhidne konec vaseho pratelstvi a to ti za to nestoji. O generaci starsim chlapem to nemuze dlouho fungovat..

hani28
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 10.11.18 10:51

No to mi prijde dost nechutne kdyz te zna ten chlap od skolky 8o kdyby jsi tu kamaradku poznala treba na stredni, jeste bych mozna chapala, ale takto? Pokud se tak dlouho kamaradite a navstevujete, to se musi znat dobre i vasi rodice navzajem ne? Vzdyt to je skoro jako by to byl tvuj strejda, kdyz ho znas od skolky. Neblaznila bych a nic bych s nim nemela.

Emimin7
Echt Kelišová 9310 příspěvků 10.11.18 10:52

Tak jazyku neporucis. A treba nakonec budes kamaradce dobra maceska.

Russet
Extra třída :D 11706 příspěvků 10.11.18 10:55
@Anonymní píše:

Využil situace. Byla jsi k mání. Fakt bych to nebrala jako splynutí duší… Připadá mi nechutné olézat kamarádce tatínka.

terien
Echt Kelišová 8115 příspěvků 10.11.18 11:01

Tak jste dospělí, ty nejsi žádné dítě, on žádný puberťák, jste nezadaní, nikdo nemá právo vám do toho kecat. Jestli to chcete spolu zkusit, tak bych se nejdřív scházela spíš diskrétně a pokud zjistíte, že vám to klape tak proč s tím nejít ven. Kámošce bych to sdělila až bych věděla jestli z toho něco bude nebo ne. Nevím proč bys o ní měla přijít nebo poslouchat nějaké hysterické výlevy, nežijete snad v americkém dramatu :roll:

Emimin7
Echt Kelišová 9310 příspěvků 10.11.18 11:04

Ja zazil trochu podobny pripad, co dopadl dobre. Kamaradova holka ho sla predstavit jeji matce a on nakonec skoncil s tou matkou. Ted jsou spolu uz pres deset let a matka s dcerou i s nim normalne vychazeji.

The_Assassin
Kecalka 452 příspěvků 10.11.18 11:12
@terien píše:
Tak jste dospělí, ty nejsi žádné dítě, on žádný puberťák, jste nezadaní, nikdo nemá právo vám do toho kecat. Jestli to chcete spolu zkusit, tak bych se nejdřív scházela spíš diskrétně a pokud zjistíte, že vám to klape tak proč s tím nejít ven. Kámošce bych to sdělila až bych věděla jestli z toho něco bude nebo ne. Nevím proč bys o ní měla přijít nebo poslouchat nějaké hysterické výlevy, nežijete snad v americkém dramatu :roll:

Souhlas.

Uživatel je onlineTrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 955 příspěvků 10.11.18 11:13
@Pajka89 píše:
Jsi prastena, radila bych ti hned toho nech a najdi si nekoho ze svych vrstevniku! Chces snad kamaradce delat macechu? To by byl rozhidne konec vaseho pratelstvi a to ti za to nestoji. O generaci starsim chlapem to nemuze dlouho fungovat..

Vrstevníci jsou nudní :D Ale kamarádky otec, to je vyzrálý a zkušený muž :mrgreen: No a trochu na mladé dívky, no :srdce:

samá práce
Ukecaná baba ;) 2188 příspěvků 10.11.18 11:24

Já bych to kamarádce řekl, až by fotr zasunul. Dříve to nemá smysl, taky se ti to nemusí líbit. ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >