Svatba Brno hotel Maximus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ardilera
Povídálka 36 příspěvků 09.11.18 13:51
Svatba Brno hotel Maximus

Ahoj,

na rok 2020 plánujeme svatbu a mým snem je hotel Maximus na přehradě, jak kvůli svatebnímu paloučku, dobrému jídlu a krásné restauraci, tak kvůli případnému ubytování hostů a novomanželskému apartmá, takže druhý den můžete načerpat síly ve wellness a udělat si i pěkný druhý den :hug:

Určitě se tu najde spoustu maminek, které svatbu v Maximusu měli a moje otázka zní na kolik Vás obřad s hostinou (oběd+raut) a vším ostatním vyšel a zda jste zde byli spokojení nebo si myslíte, že je lepší zvolit jiné místo :)

Plánujeme asi 40-50 hostů a zatím vím, že za prostory chtějí asi 14 000,– a oběd 500/osobu takže to nás vyjde kolem 25 000,– ale to ještě není vše :D takže co výzdoba, kytky, raut, cukroví, hudba atd.? Akorát fotografa už mám domluvéného vlastního. Nechávali jste vše na hotelu nebo jste si některé věci zařizovali sami? Využili jste služeb jejich svatební koordinátorky?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 14:12

V Maximusu jsme se s manželem brali v létě roce 2016. Palouček se nám také moc líbil, jídlo bylo opravdu perfektní, ubytování pro hosty skvělé…

Celkově bych však do toho podruhé nešla. Bylo to nakonec extrémně drahé. Měli jsme tedy cca 80 hostů a většině platili i ubytování - což při položce cca 2000 Kč za pokoj hezky vyskočí. jak píšeš oběd na osobu kolem 500 Kč a skoro znovu tostejně za večerní raut. Jelikož jsme nechtěli, aby mezi obědem a večeří byl prostor pro hlad, měli jsme i prasátko, to bylo kolem 15 tis. Hodně velká položka byl alkohol, který nemůže být vlastní. Jen víno a kolkovné měli skoro tak drahé, jak samotná láhev vína. A dokonce pak panáky i ředili a šidili - jen z našich povedených hostů, se chlubil, že měl snad 10 cuba libre a vůbec nebyl opilý. Takže na tom něco bude.
Jasné, na jedné straně je náš problém, co všechno jsme byli ochotní platit , ale Maximus je prostě luxusní rezort a chtěli jsme to mít pro všechny se vším všudy :)

Květiny, dort, zákusky, hudbu- to vše můžete mít vlastní. My taky měli. Maximus může dát doporučení případně - ale jejich floristka je tedy extrémně drahá :) .

Jejich svatební koordinátorka je skvělá, měli jsme ji a vše klapalo jak mělo. Měla jsme i agenturu na pomoc s dekorací a výzdobou vnitřního sálu. Chtěla jsem mít vše tip top a měla jsem to vymyšleno hodně náročně :)

Co mě mrzelo, že nám automaticky další den nenabalili jídlo , co zbylo - a že toho byla fůra a my neměli večer co jíst. Ale v tu chvíli jsme si to při odjezdu neuvědomili a pak už se nám to řešit nechtělo. Takže tohle pohlídat :)

Nás to sakumprásk vyšlo na skoro půl míčku :lol: .. ale jak píšu, teď z pohledu fakt zbytečné, ale když už tam, tak jsme to chtěli prostě pořádně. Jinak co se týká pronájmu, tehdy chtěli ještě 5000 Kč za venkovní prostory a že se to nakonec hodně nakupilo, i když jsme od nich taky dostali cenový nástřel, který nevypadal nijak hrozně :)

anonym pro spoustu osobních údajů

Keyllah
Echt Kelišová 9758 příspěvků 09.11.18 14:19

@Ardilera záleží na tom ubytování. Jako je to tam krásný, luxus, o tom žádná. Ale pokud by se tam řešilo i ubytování pro hosty, tak se nedoplatíš...­...ikdyž záleží, jaký máš rozpočet. Pokud máš na to zaplatit hostům ubytko a druhý den wellness, tak to bude příjemný luxus pro všechny, ale prodraží se to. Kolik by jsi měla hostů? A kolik by jich tam bylo přes noc? Druhý den by jsi jim hradila snídani, oběd, welllness?

Ardilera
Povídálka 36 příspěvků 09.11.18 14:25

@Keyllah Většina je z Brna, takže za ubytování moc neutratíme… wellness a hotelový pokoj si dopřejeme hlavně my dva, aby jsme po celém náročném a stresujícím dni nikam nemuseli :D předpokládám, že ubytování bude z těch 50 max pro 10 lidí spíš míň a těm už platit wellness ani další oběd nebudeme (to si můžou dopřát sami když budou chtít) :) Takže ubytování nebude hlavní položka spíš jsem chtěla vědět na kolik tam vyjde jídlo a pití mimo oběd, který mají jasně daný a vše okolo co se připlácí, jako výzdoba, hudba atd. Rozpočet zatím máme asi 200 000,– takže jsem doufala, že bychom se mohli nějak vejít.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 14:49

@Ardilera

Jestli máte rozpočet 200 tis. - sakumprásk - tzn. včetně šatů, fotografa, cukrářky, DJ… prostě na celou svatbu, tak je to v Maximusu nereálné. Ten alkohol je opravdu hodně drahý. Jen sklenička aperolu (včetně jejich poskytnuté slevy) byla 100 Kč :)

Ardilera
Povídálka 36 příspěvků 09.11.18 21:26
@Anonymní píše:
@ArdileraJestli máte rozpočet 200 tis. - sakumprásk - tzn. včetně šatů, fotografa, cukrářky, DJ… prostě na celou svatbu, tak je to v Maximusu nereálné. Ten alkohol je opravdu hodně drahý. Jen sklenička aperolu (včetně jejich poskytnuté slevy) byla 100 Kč :)

Ano, 200 za vše teda kromě prstýnků ty má nastarost přítel zvlášť. Přípitek je v ceně obědu a nemusíme platit veškerý alkohol. Nemyslím, že je maximus nereálný dnes jsem na svatebním veletrhu mluvila i se slečnou právě z maximusu a ta mi řekla, že většinou se takové svatby u nich pohybují 70-150 tisic takže by to prý vůbec neměl být problém. A podle našich prvotních propočtů by nám těch 200 mělo stačit. Ale proto se tu snažím z ostatních vyloudit na kolik v maximusu vyšla svatba je, abych měla reálnější představu kolik potřebuji našetřit. Proč myslíš, že je to nereálné? Měli jste zde svatbu? Na kolik vás tedy vyšla?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >