Tahá me za nos?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 19:59
Tahá me za nos?

Ahoj, před rokem a půl jsem se dala dohromady s jedním kolegou, uz v te době se rozváděl ale pak to nějak pozastavili, nicméně spolu nežijí, vidaji se protože mají společny kamarady, byli spolu 12 let. Prý se mají rádi ale ue to asi prechodili, nemůžou prý spolu spat. No každopádně se nerozvádí, mne rika ze to uz vyřeší, vidíme se 2× týdne, když to chci skončit tak me vždycky ukeca, já jsem zamilovaná, on nevim, ted nsem se dozvěděla ze se vidal za tu dobu ještě s jinými holkama.

Ztrácím čas? Říkám si ze když s ni nežije a se mnou je rok a půl tak mu volna nebudu, navíc vždycky přijde když řeknu ze uz dal nechci, ze se nic nezměnilo. Jenomže kdyby do me byl zamilovaný tak nemá ty další holky ač chvilkove, co? Jsem z nej uz nešťastná, miluju ho ale trvá to uz dlouho a bojím se ze se nestane to co si přeju. Je to tak ze?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
yasmine5
Ukecaná baba ;) 1347 příspěvků 08.11.18 20:01

Když má mimo tebe i jiné.. Sama znáš odpověď :hug:

neanonymní
Kecalka 460 příspěvků 08.11.18 20:02
@Anonymní píše:když to chci skončit tak me vždycky ukeca, já jsem zamilovaná, on nevim, ted nsem se dozvěděla ze se vidal za tu dobu ještě s jinými holkama.

Netahá. Určitě mu manželka doma nerozumí, nespí spolu a navíc jsi ta jediná, nejlepší a chce s tebou být na celý život. ;)

Paola21
Závislačka 3849 příspěvků 08.11.18 20:06

Ztrácíš čas s blbečkem. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 20:09
@Celina píše:
Pak to nějak pozastavili…vídají se protože mají společné kamarády… :lol: To jsi mě rozesmála :lol: :lol: . Frajer to má dobře rozdaný, doma full servis a ty mu dáš kdykoli si houkne :roll:
Pokud si aspoň trochu vážíš sama sebe, pošli ho do oběhu :mavam:

Ale oni spolu nežijí, chodím k němu, myslím ze bych to poznala :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 20:17
@Celina píše:
A proč se tedy nerozvede a neukončí to? A nežije s tebou? :think:

Tak cokoliv napisu bude znít jako ze jsem úplně naivní a blba no. Rika ze to je složitý po tolika letech atd. Ano asi možná čeká jestli se to nesrovna, prvně to zkazil on a pak ji chtěl zpět ale neslo to a pak uz dal nevim, každopádně na 100 procent žije sam, ona někoho možná i ma, občas se vidí ale ne sami, většinou když jsou někam zváni v ty partě atd. Tohle mu verim. Jako horší vidím ze i za dobu co mel me si užíval i s jinými :( poslední epizoda byla před měsícem ale on neví ze to vim ja. Kamarádi mi tvrdí ze je strašný manipulátor a ze jak vždycky přiběhne za mnou tak ze určitě podobný hry hraje se všemi.

Zephyre
Povídálka 42 příspěvků 08.11.18 20:22

Před chvílí jsem založila lehce podobnou diskuzi. Mrkni a čti :))

Martina84
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 08.11.18 20:29

Tahá no…a vůbec mu nevadí, že se kvůli němu trápíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 20:31

Tak ale proč se vždy vrátí, o holky rozhodne nemá žádnou nouzi, muže mít na sex celkem jakoukoliv si zamane, v praci mu holky psaly dopisy co by s nim dělaly atd :roll:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26256 příspěvků 08.11.18 20:40

Ztrácíš čas a zvyšuje pravděpodobnost nějaké pohlavní choroby. Proč?

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26256 příspěvků 08.11.18 20:41
@Anonymní píše:
Tak ale proč se vždy vrátí, o holky rozhodne nemá žádnou nouzi, muže mít na sex celkem jakoukoliv si zamane, v praci mu holky psaly dopisy co by s nim dělaly atd :roll:

Protože by mu málokterá trpěla manželku?

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17671 příspěvků 08.11.18 20:43
@Anonymní píše:
Tak ale proč se vždy vrátí, o holky rozhodne nemá žádnou nouzi, muže mít na sex celkem jakoukoliv si zamane, v praci mu holky psaly dopisy co by s nim dělaly atd :roll:

Udržuje harém v napětí, která konkubína to bude tuto noc. Proč by to nedělal? Bude vás postupně obměňovat tak, aby měl vždy dost na výběr. To je vše. :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 20:44
@jenny.fields píše:
Protože by mu málokterá trpěla manželku?

Noo myslím ze by to nějaké trpěly ale to je fuk, stejne tak by mohl mít každy týden jinou. Me ma jasnou no, ví ze ho miluju. Ale když to skončím tak se pak hodne snaží. Ach jo když se čtu tak bych si dala facku jenomže jak z toho ven, nsem zamilovaná jak nikdy, strašně to umí s holkama :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 20:47
@Kobliha51 píše:
Udržuje harém v napětí, která konkubína to bude tuto noc. Proč by to nedělal? Bude vás postupně obměňovat tak, aby měl vždy dost na výběr. To je vše. :pankac:

Hmm :( co vim tak za nás vztah mél 3 ale trvalo to max měsíc, se mnou bude dva roky. Ted se ke mne ale doneslo ze jednu si odvedl z jedny akce před 2 týdny… :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 20:49

Já i přemýšlím jestli nezměnil strategii, vim ze se mu líbilo jak jsem pořad veselá a pozitivní ale mam toho uz dost, nejradši bych na nej začala uz víc tlačit a dala mu najevo ze takhke ne, stát se nedostupná, ale nevim jestli ho baví dolejzat nebo naopak oceňuje ze se mnou je sranda a pohoda…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama