Tahá me za nos?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 19:59
Tahá me za nos?

Ahoj, před rokem a půl jsem se dala dohromady s jedním kolegou, uz v te době se rozváděl ale pak to nějak pozastavili, nicméně spolu nežijí, vidaji se protože mají společny kamarady, byli spolu 12 let. Prý se mají rádi ale ue to asi prechodili, nemůžou prý spolu spat. No každopádně se nerozvádí, mne rika ze to uz vyřeší, vidíme se 2× týdne, když to chci skončit tak me vždycky ukeca, já jsem zamilovaná, on nevim, ted nsem se dozvěděla ze se vidal za tu dobu ještě s jinými holkama.

Ztrácím čas? Říkám si ze když s ni nežije a se mnou je rok a půl tak mu volna nebudu, navíc vždycky přijde když řeknu ze uz dal nechci, ze se nic nezměnilo. Jenomže kdyby do me byl zamilovaný tak nemá ty další holky ač chvilkove, co? Jsem z nej uz nešťastná, miluju ho ale trvá to uz dlouho a bojím se ze se nestane to co si přeju. Je to tak ze?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 08.11.18 20:01

Když má mimo tebe i jiné.. Sama znáš odpověď :hug:

neanonymní
Kecalka 460 příspěvků 08.11.18 20:02
@Anonymní píše:když to chci skončit tak me vždycky ukeca, já jsem zamilovaná, on nevim, ted nsem se dozvěděla ze se vidal za tu dobu ještě s jinými holkama.

Netahá. Určitě mu manželka doma nerozumí, nespí spolu a navíc jsi ta jediná, nejlepší a chce s tebou být na celý život. ;)

Paola21
Závislačka 3606 příspěvků 08.11.18 20:06

Ztrácíš čas s blbečkem. :nevim:

Celina
Závislačka 3560 příspěvků 08.11.18 20:08

Pak to nějak pozastavili…vídají se protože mají společné kamarády… :lol: To jsi mě rozesmála :lol: :lol: . Frajer to má dobře rozdaný, doma full servis a ty mu dáš kdykoli si houkne :roll:
Pokud si aspoň trochu vážíš sama sebe, pošli ho do oběhu :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 20:09
@Celina píše:
Pak to nějak pozastavili…vídají se protože mají společné kamarády… :lol: To jsi mě rozesmála :lol: :lol: . Frajer to má dobře rozdaný, doma full servis a ty mu dáš kdykoli si houkne :roll:
Pokud si aspoň trochu vážíš sama sebe, pošli ho do oběhu :mavam:

Ale oni spolu nežijí, chodím k němu, myslím ze bych to poznala :)

Celina
Závislačka 3560 příspěvků 08.11.18 20:11
@Anonymní píše:
Ale oni spolu nežijí, chodím k němu, myslím ze bych to poznala :)

A proč se tedy nerozvede a neukončí to? A nežije s tebou? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 20:17
@Celina píše:
A proč se tedy nerozvede a neukončí to? A nežije s tebou? :think:

Tak cokoliv napisu bude znít jako ze jsem úplně naivní a blba no. Rika ze to je složitý po tolika letech atd. Ano asi možná čeká jestli se to nesrovna, prvně to zkazil on a pak ji chtěl zpět ale neslo to a pak uz dal nevim, každopádně na 100 procent žije sam, ona někoho možná i ma, občas se vidí ale ne sami, většinou když jsou někam zváni v ty partě atd. Tohle mu verim. Jako horší vidím ze i za dobu co mel me si užíval i s jinými :( poslední epizoda byla před měsícem ale on neví ze to vim ja. Kamarádi mi tvrdí ze je strašný manipulátor a ze jak vždycky přiběhne za mnou tak ze určitě podobný hry hraje se všemi.

Zephyre
Povídálka 42 příspěvků 08.11.18 20:22

Před chvílí jsem založila lehce podobnou diskuzi. Mrkni a čti :))

Celina
Závislačka 3560 příspěvků 08.11.18 20:23
@Anonymní píše:
Tak cokoliv napisu bude znít jako ze jsem úplně naivní a blba no. Rika ze to je složitý po tolika letech atd. Ano asi možná čeká jestli se to nesrovna, prvně to zkazil on a pak ji chtěl zpět ale neslo to a pak uz dal nevim, každopádně na 100 procent žije sam, ona někoho možná i ma, občas se vidí ale ne sami, většinou když jsou někam zváni v ty partě atd. Tohle mu verim. Jako horší vidím ze i za dobu co mel me si užíval i s jinými :( poslední epizoda byla před měsícem ale on neví ze to vim ja. Kamarádi mi tvrdí ze je strašný manipulátor a ze jak vždycky přiběhne za mnou tak ze určitě podobný hry hraje se všemi.

Tak vidíš, vždyť všechno podstatné víš…s takovým sobcem jen ztrácíš čas

Uživatel je onlineMartina84
Ukecaná baba ;) 2042 příspěvků 08.11.18 20:29

Tahá no…a vůbec mu nevadí, že se kvůli němu trápíš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 20:31

Tak ale proč se vždy vrátí, o holky rozhodne nemá žádnou nouzi, muže mít na sex celkem jakoukoliv si zamane, v praci mu holky psaly dopisy co by s nim dělaly atd :roll:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25222 příspěvků 08.11.18 20:40

Ztrácíš čas a zvyšuje pravděpodobnost nějaké pohlavní choroby. Proč?

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25222 příspěvků 08.11.18 20:41
@Anonymní píše:
Tak ale proč se vždy vrátí, o holky rozhodne nemá žádnou nouzi, muže mít na sex celkem jakoukoliv si zamane, v praci mu holky psaly dopisy co by s nim dělaly atd :roll:

Protože by mu málokterá trpěla manželku?

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16915 příspěvků 08.11.18 20:43
@Anonymní píše:
Tak ale proč se vždy vrátí, o holky rozhodne nemá žádnou nouzi, muže mít na sex celkem jakoukoliv si zamane, v praci mu holky psaly dopisy co by s nim dělaly atd :roll:

Udržuje harém v napětí, která konkubína to bude tuto noc. Proč by to nedělal? Bude vás postupně obměňovat tak, aby měl vždy dost na výběr. To je vše. :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >