Kamarád s benefity - prý nechce vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 15:01
Kamarád s benefity

Ahoj. Potřebovala bych, aby jste mi napsali své zkušenosti ohledně sexu s kamarádem, jestli nějaké máte. :) před 4 lety jsem se scházela s jedním mužem, chtěli jsme oba tenkrát, aby bylo něco víc, ale bohužel z toho nějak sešlo.. Teď jsme si opět začali hodně psát, byli na procházce pokecat a ja cítila to jiskření mezi námi.. Hodně jsme si rozuměli, a to se mi jen tak nestává.. No píšeme si opravdu od rána do večera.. Zjistili jsme, že oba milujeme sex, ale žádného partnera teď ani jeden nemáme.. Tak nějak došlo k tomu, že bychom mohli být kamarádi s výhodami. Jak takové kamarádství probíhá? Myslela jsem si, že jen sex, žádné spaní přes noc, tuleni, nebo randění chození na procházky. :D on chce at jsem u něj víkendy a že můžeme zajít i do kina a protože jezdí kamionem, tak pořád říká že s ním někdy mam jet na týdenní cestu.. Nevím nezní mi to moc jako kamarádství s výhodami, ale spíš to na mě působí že by možná chtěl i něco víc, jen se teď boji zamilovat po špatné zkušenosti.. Ale povídá mi, že vztah nechce :nevim: co myslíte vy co s tím máte zkušenost? A zamilovali jste se potom do toho druhého? Já teď vztah taky nechci, ale říkám si, že co má přijít, to přijde :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

chlap40
Povídálka 32 příspěvků 08.11.18 15:06

Tak jestli si chceš hezky zapíchat, tak proč váháš ?
Ostatní se ukáže časem ne ?

Uživatel je onlinedixi10
Povídálka 40 příspěvků 08.11.18 15:10

Ahoj, ano měla jsem kamaráda s výhodami, po těžkém rozchodu, když jsem si další vztah nedovedla představit. Oběma nám to vyhovovalo, ale probíhalo to úplně jinak, šlo jen o jedno a když jsme se potkali mezi přáteli nikdo by to na nás nepoznal, dokázali jsme to v partě úspěšně tajit dost dlouho :lol: To co píšeš ty mi připadá jako takové „chození na zkoušku“ :nevim:

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 49182 příspěvků 08.11.18 15:17

tak jen sex beru jen sex, kamarádství s výhodami právě s tím vším okolo - výlet, kino, pokec, sport a sex. Jen prostě bez nějakého plánování budoucnosti, každý má kdykoli právo říct jen tak, že konec. Bez nějakého nárokování - když nemám čas, nemám, emám chut, nemám…

Bábrdl
Generální žvanilka 21497 příspěvků 08.11.18 15:32
@Anonymní píše:
Ahoj. Potřebovala bych, aby jste mi napsali své zkušenosti ohledně sexu s kamarádem, jestli nějaké máte. :) před 4 lety jsem se scházela s jedním mužem, chtěli jsme oba tenkrát, aby bylo něco víc, ale bohužel z toho nějak sešlo.. Teď jsme si opět začali hodně psát, byli na procházce pokecat a ja cítila to jiskření mezi námi.. Hodně jsme si rozuměli, a to se mi jen tak nestává.. No píšeme si opravdu od rána do večera.. Zjistili jsme, že oba milujeme sex, ale žádného partnera teď ani jeden nemáme.. Tak nějak došlo k tomu, že bychom mohli být kamarádi s výhodami. Jak takové kamarádství probíhá? Myslela jsem si, že jen sex, žádné spaní přes noc, tuleni, nebo randění chození na procházky. :D on chce at jsem u něj víkendy a že můžeme zajít i do kina a protože jezdí kamionem, tak pořád říká že s ním někdy mam jet na týdenní cestu.. Nevím nezní mi to moc jako kamarádství s výhodami, ale spíš to na mě působí že by možná chtěl i něco víc, jen se teď boji zamilovat po špatné zkušenosti.. Ale povídá mi, že vztah nechce :nevim: co myslíte vy co s tím máte zkušenost? A zamilovali jste se potom do toho druhého? Já teď vztah taky nechci, ale říkám si, že co má přijít, to přijde :think:

Tak z vás dvou chceš ten vztah zřejmě ty, viď :hug:

Kamarádství s benefity je podle mě i o tom tulení, výletech atd. ale tak, aby ten nezamilovaný mohl šoupat i vedle a libovolně měnit frekvenci schůzek, aniž by se zamilovaný urazil.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 49182 příspěvků 08.11.18 15:35
@Bábrdl píše:
Tak z vás dvou chceš ten vztah zřejmě ty, viď :hug:Kamarádství s benefity je podle mě i o tom tulení, výletech atd. ale tak, aby ten nezamilovaný mohl šoupat i vedle a libovolně měnit frekvenci schůzek, aniž by se zamilovaný urazil.

šoupat vedle bych zatrhla , ne z důvodu nevěry, ale nejaký sexuální sarajd. ale v podstatě mi může kdykoli říct, že končí a chce šoupat vedle.

JInak osobní zkušenost- jako fajn, ale ten druhej to vzal vážně a zbavit se ho byl teda vopruz největší.

Bábrdl
Generální žvanilka 21497 příspěvků 08.11.18 15:41
@Lama Lama píše: šoupat vedle bych zatrhla , ne z důvodu nevěry, ale nejaký sexuální sarajd. ale v podstatě mi může kdykoli říct, že končí a chce šoupat vedle.JInak osobní zkušenost- jako fajn, ale ten druhej to vzal vážně a zbavit se ho byl teda vopruz největší.

Já jsem vždycky slyšela jen o těch, co šoupali vedle :poblion:

hapolda
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 08.11.18 15:41

Presne takovy vztah jsem mela rok. Chodili jsme spolu na prochazky, do restaurace, i to kino bylo. Nespocetnekrat jen na kafco a pomazleni, postezovani, atp. Sex uzasnej. Oba jsme to takhle brali od tacatku. Po pul roce jsem poznala sveho nynejsiho manzela, prvne jsem ho nechtela, ale jen tak se nenechal. Po dalsim pul roce jsem s nim zacala chodit a zamilovala se az po usi. Tim zkoncily i vyhody u kamarada :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 16:28

@Bábrdl no tak on mi dal jasně najevo že nechce abych měla i jiného kamaráda :lol: žárlí sám mi říkal že je žárlivý .. A ja taky nechci aby měl jinou v té době, je to prostě divné :pocitac: …jinak ne vztah nechci jsem teď na dlouho poučena, chci jen to co mi nabízí - sex a kamarádství, tuleni chození do kina, na pivo atd. :mrgreen:

Mutlice
Kecalka 167 příspěvků 08.11.18 16:41

I kamarádství s výhodama může mít X podob. Podle toho, na jakých se dohodnete pravidlech. Ale pamatuj na jedno. Dost často jeden nebo druhý sklouznou k citům (častěji spíš ženská). Aby pak, zatímco tvůj kamarád s výhodami lásku cítit nebude a pořád bude vztah odmítat (i přes to tulení, kino, pokec, výlet), tak ty budeš trpět a tady pak založíš za pár měsíců další diskuzi „Jsem nešťastá - zabouchla jsem se do kámoše s výhodama…“ Ne každý je na to stavěný a tvůj dotaz už teď zavání tím, že už vidíš zájem, kde možná není. Přání je otcem myšlenky. Málo párů to umí ustát tak, aby v okamžiku, kdy to má skončit třeba kvůli někomu třetímu, někdo zúčastěný neutrpěl zlomený srdce… :roll:
Nemusíme chodit daleko. Poté, co jsem se dala před lety dohromady se současným přítelem, ukončil takové kamarádství s výhodama. Mě o tom řekl až po dloooouhém čase, že někdo takový tehdy v začátku byl. Šel to té slečně říct narovinu a ona začla usedavě plakat, že si myslela, že jsou už pár, že s ním chtěla dítě 8o Pro něj to do posledního okamžiku byla prostě kamarádka s výhodama, které nic neslíbil, vždy jí říkal, že vztah nechce. Ale asi viděla a cítila, co chtěla a ne to, co byla realita.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 16:58

Já měla takové kamarádství s výhodami 5 let. Na začátku jsme se takto domluvili, ale při tom jsme byli spolu pořád (skoro 34 hodin denně), chodili jsme na výlety, dovolene, tuleni bylo také, měli jsme také pravidelný sex. Přes to mě ale nechytil nikdy za ruku a nechtěl se semnou líbat ani při sexu. Prej spolu nechodíme a líbání je moc osobní.

Připadalo mi to, jako kdyby si chtěl nechat otevřené vrátka - co když se objeví nějaká lepší?

Když jsem to s ním po 5 letech ukončila, tak si najednou uvědomil, že může o mě přijít - a přišel. Docela hodně ho to sebralo a chtěl další šanci (chození a společně bydlení) Už bylo pozdě a já už o to nestála.

Po druhé bych už do toho nešla.

Kdyby ses s ním rozešla a vážně, tak jedině tak bys poznala, jestli tam nějaké city z jeho strany jdou. Jinak ne. Tím nemám na mysli mu pohrozit, ale přímo to udělat. Pokud začne bojovat, máš vyhráno. Pokud ne, tak aspoň budeš vědět na čem jsi.

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 4974 příspěvků 08.11.18 17:31

Kamarádství s výhodami nemá žádná oficiální rigidní pravidla, jaké si ho uděláš, takové ho máš.

teerax
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 08.11.18 18:15

Nemám zkušenost, ale jeden, většinou ženská do toho po čase spadne. Zvlášť když se k tomu přidají ty výlety, svěřování, tuleníčko. Vždyť je to v podstatě pak klasický vztah..jen s tím, že jste si řekli, že je to na dobu určitou :roll:
Stejně mi to přijde nějak duševně narušené se s někým denně mazlit, tulit, líbat atd. a nic k němu necítit. 8o S někým ke komu nic necítím bych tyhle věci dělat nechtěla, to je snad intimnější, než sex.

Mango_Lassi
Extra třída :D 13961 příspěvků 08.11.18 18:42

Doporučuju osekat to pouze na sex. Popřípadě si na sex najít týpka, se kterým máte vše úplně odlišné, názory, přístup k životu apod a je minimální šance, že si budete mimo postel rozumět. Mám s tím dobré zkušenosti - zamilovat se nepodařilo

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 955 příspěvků 08.11.18 19:24
@Lama Lama píše:
tak jen sex beru jen sex, kamarádství s výhodami právě s tím vším okolo - výlet, kino, pokec, sport a sex. Jen prostě bez nějakého plánování budoucnosti, každý má kdykoli právo říct jen tak, že konec. Bez nějakého nárokování - když nemám čas, nemám, emám chut, nemám…

Takže vlastně normální vztah :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >