Co mám s ním dělat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 11:52
Co mám s ním dělat

Zdravím lidi,

potřebovala bych pomoc, nebo respektivě spíš znát Vaše názory, ohledně vztahu s mým (ex)manželem.

Začnu odzačátku. Seznámili jsme se před cca 2 lety přes jednoho známého a po roce jsme se vzali. Začátky s ním byli skvělé. Rozuměli jsme si, všechno bylo perfketní. Ale pak začali problémy u mě v práci, kdy jsem do té doby pomorně skvěle živila jako živnostník a makala sama na sebe, ale pak začali problémy, kdy jsem měla postupně odliv klientů. Bohužel jsem byla blbá a pořád doufala, že se mi to podaří nahodit zpět, až jsem se dostala do dluhů (vím, jsem blbá, ale bylo to jako moje dítě a nechtěla se toho vzdát). Nakonec to dopadlo tak, že jsem musela vyhlásit insolvenci. Kvůli tomu podniku jsme se dost často hádali, říkal ať se toho vzdám, že to stejně už nepostavím na nohy apod. O některých dluhách on věděl, ale o některý ne. Když zjistil, kolik toho je, tak to ještě pomerně pobral, byl rád, že se rozhoduji pro tu insolvenci. Ale těsně před podáním návrhu u nás se zastavila jedna z vymáhatelů /ne exekutor) a on poté vybouch a několikrát mě udeřil do obličeje, břicha, rukou. To jsem nevydržela a následující den se odstěhovala. Nakonec mě cca po 2 dnech ukecal, a já se vrátila. Ale nebylo to ono, bála se mu cokoliv říci, svěřit se, aby znovu nevybouchl. Později mi docházelo, že mě poměrně dlouho během vztahu manipuloval (respektivě mě na to upozornila sestra). Pak jsem se odstěhovala znovu a nyní jsme ve fázi, že jsme se párkrát sešli a on chce, abych se vrátila, já částěčně taky, ale bojím se, jak to bude fungovat dál. Rodina nechce abych se vracela a bojím se že se semnou nebudou dále bavit, ale zase moje city říkájí návrat a můj rozum zase rozvod…

Už nevím, jak dál…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10932 příspěvků 08.11.18 11:55

Nikdy bych nebyla s někým, kdo mne uhodil. Nechápu, ze nad tím vůbec uvazujes

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 63747 příspěvků 3 inzeráty 08.11.18 11:55

Vracet se k někomu, komu není blbé tě mlátit?

prekvapenana2
Kecalka 265 příspěvků 08.11.18 11:55

Vzhledem k tomu že tě zmlátil, bojíš se ho atd. Tak být tebou volím rozum a rozvod…

pikola
Neúnavná pisatelka 19443 příspěvků 08.11.18 11:56

Dva roky a už jste se vzali? Proč? Pokud tě uhodil, rozveď se a hlavně že v tom nejsou děti.

Kriss Tina
Kelišová 6096 příspěvků 08.11.18 11:57

Promiň ale máš nějakou hrdost? Mě kdyby někdo „párkrát udeřil do obličeje, břicha atd“ tak už bych se nevracela. Jako je blbost před partnerem tajit dluhy, protože když ste manželé jsou společné, ale žádné peníze světa nestojí za to, aby se lidi mlátili. Poslechni rodinu, když je to manipulátor tak si tě akorát zase omotá kolem prstu.

Mala.ještěrka
Kecalka 321 příspěvků 08.11.18 12:04

Promiň, ale jak dlouho jste byli manželé?

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 1 inzerát 08.11.18 12:06

Kopnout do zadku.

Anny A
Kecalka 142 příspěvků 08.11.18 12:14

Znate se teprve dva roky.. to o moc let neprijdes. Utec dokud to jde a nejsou v tom deti. Takhle muze vybouchnout kdykoliv. Znam to jak moje babi cely zivot trpela s dedou.

iwinek
Kecalka 106 příspěvků 08.11.18 12:16

Přesně rychle pryč… Většinou kdo to udělá jednou udělá to i podruhé…Pokud to rodina vidí takto něco na tom bude… Vím ze své zkušenosti, že mi doma říkali pryč a já neposlouchala… A dopadlo to tak, že jsem jim pak stejně dala za pravdu.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 08.11.18 12:19

Už jsi to sem jednou psala.. No jo, udělala jsi dluhy a lhala, ale to není důvod k tomu, aby tě bil. K tomu vlastně důvod ani neexistuje. Takže ne, zpátky nebrat. A pro příště bych se ve vztahu vyhla lzim, to není dobrý, zvlášť když jde o peníze.

Detsa
Extra třída :D 11044 příspěvků 08.11.18 12:23

V žádném případě se už k němu nevracej.
Jedna věc je, že tě zmlátil a to se klidně může opakovat. Vzhledem k surovosti a že tě opravdu doslova zmlátil, tak je to víc než pravděpodobné. Todle prostě normální muž neudělá. Pomineme problém, že si mu zatajila důležitou věc, ale to mu nedává žádný právo tě zmlátit. To opravdu není adekvátní trest a nezasloužíš si to.
Druhý důležitý aspekt je, který bych neignoroval, je, žes byla upozorněna na manipulaci. Třetí osoba to vidí lépe, než ty. Nepodceňuj to. Zřejmě mají pravdu …

Uživatel je onlinezoidberg
Extra třída :D 12056 příspěvků 08.11.18 12:31

A bolelo to?

Premek_Orac
Závislačka 4415 příspěvků 08.11.18 12:38

Zakladatelko, rozum bývá dobrý rádce, city málokdy.
Pokud tě dokázal udeřit, překročil hranici. Být tebou, poslechl bych rozum. City ti dají časem zapravdu.

Jaja97
Stálice 63 příspěvků 08.11.18 12:40

NE, urcite se nevracej!

Jste spolu „teprve“ dva roky, mozna, ze nyni ukazal, jaky doopravdy je.

Myslim si, ze neni manzelstvi, ve kterem by nikdy nedoslo k hadce, eskalaci. I u nas tomu tak je. Ale nikdy, opravdu nikdy, me manzel neuhodil, natoz zmlatil, jako ten tvuj Tebe :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >