Odloučení od přítelkyně

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 12:34
Odloučení od přítelkyně

Ahoj dámy, páni.. :)

Měl bych jeden dotaz. Jsme s přítelkyní od sebe nyní týden s tím, že si potřebuje odpočinout a srovnat si vše v hlavě, že jí vadí ten hrozný stereotyp, nezájem apod. Ona je nyní v jiném bytě než jsem já, máme děti, tak si je „přehazujeme“ a jednou pro ně jde do školy ona a jednou já a tak dokola. Měli jsme včera společnou řeč s tím, zda se vrátí apod, říká, že na ní moc tlačím, že jí stále sleduji kde je a s kým je. Říkala, že jí to svým způsobem tady chybí, ale že jak žije momentálně, tak že jí to naprosto vyhovuje, že má prostor a nikomu se nemusí zpovídat kam jde apod. Mrzí mě, že to došlo až tak daleko, přeci máme spolu 2 děti a jsme spolu 10 let, nerad bych i já zahodil vše, co se budovalo. Říkala, že když se vrátí, tak se bojí toho, že se to vrátí do stejných kolejí a můžeme jít od sebe za půl roku, že to nechce zbytečně prodlužovat. Opravdu mi na ní záleží, ale také respektuji a chápu, že jsem tu kolikrát pro ní nebyl. Ptám se vás jako žen, co si o tom myslíte, lze vztah zachránit i když ta jiskra láska uhasíná? Sama řekla, že už si pomalu není ani jistá, zda láska neuhasla. Že mě má ráda, váží si mě a vážit bude do konce života. Vůbec nevím co mám dělat, nechci jí otravovat, bombardovat apod, nechci aby se cítila utlačovaná, jenže já jsem opravdu z toho hrozně něšťastný.. Stýká se s nějakým kamarádem, že si pokecají apod, já hned žárlím i když jí 100% věřím, že by mě nepodvedla, ale i to mě ubíjí že se s ním stýká..Děkuji za případné rady, a prosím zachovat anonym. Děkuji všem, kdo se pokusí poradit. Udělám vše, co bude v mých silách abych to zachránil.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

pannda
Kelišová 6596 příspěvků 35 inzerátů 07.11.18 12:40

Tak teď je spokojená, má neomezené pole působnosti a z kamaráda brzy bude pro děti strejda.
Nechápu tyto odpočinkové pauzy ve vztahu…

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16809 příspěvků 07.11.18 12:41
@Anonymní píše:
Ahoj dámy, páni.. :)Měl bych jeden dotaz. Jsme s přítelkyní od sebe nyní týden s tím, že si potřebuje odpočinout a srovnat si vše v hlavě, že jí vadí ten hrozný stereotyp, nezájem apod. Ona je nyní v jiném bytě než jsem já, máme děti, tak si je „přehazujeme“ a jednou pro ně jde do školy ona a jednou já a tak dokola. Měli jsme včera společnou řeč s tím, zda se vrátí apod, říká, že na ní moc tlačím, že jí stále sleduji kde je a s kým je. Říkala, že jí to svým způsobem tady chybí, ale že jak žije momentálně, tak že jí to naprosto vyhovuje, že má prostor a nikomu se nemusí zpovídat kam jde apod. Mrzí mě, že to došlo až tak daleko, přeci máme spolu 2 děti a jsme spolu 10 let, nerad bych i já zahodil vše, co se budovalo. Říkala, že když se vrátí, tak se bojí toho, že se to vrátí do stejných kolejí a můžeme jít od sebe za půl roku, že to nechce zbytečně prodlužovat. Opravdu mi na ní záleží, ale také respektuji a chápu, že jsem tu kolikrát pro ní nebyl. Ptám se vás jako žen, co si o tom myslíte, lze vztah zachránit i když ta jiskra láska uhasíná? Sama řekla, že už si pomalu není ani jistá, zda láska neuhasla. Že mě má ráda, váží si mě a vážit bude do konce života. Vůbec nevím co mám dělat, nechci jí otravovat, bombardovat apod, nechci aby se cítila utlačovaná, jenže já jsem opravdu z toho hrozně něšťastný.. Stýká se s nějakým kamarádem, že si pokecají apod, já hned žárlím i když jí 100% věřím, že by mě nepodvedla, ale i to mě ubíjí že se s ním stýká..Děkuji za případné rady, a prosím zachovat anonym. Děkuji všem, kdo se pokusí poradit. Udělám vše, co bude v mých silách abych to zachránil.

Ale podvedla by tě… máš iluze. :mrgreen: Neškemrej, začni dělat kroky takové, že je to definitivní. Ani jsi si jí nevzal, takže dveře jste stejně oba nechali otevřené. Tak s ní prober svěření dětí do péče koho, alimenty, majetek. Možná se lekne, možná ne. On to nebude žádný med pro ni ani pro tebe. Teď si ona tak hraje, ale hra jednou skončí a nastane realita. Když už to dotáhla tak daleko, že se odstěhovala, tak ti nezbude nic jiného než na to přistoupit. Kdyby neměla žádného chlapa, tak to neudělá. Si myslím. Jedině snad v tom případě, že by s tebou nešlo vydržet, že by jsi ji mlátil, nedával peníze, nestaral se o děti a to by sebou vzala i děti. To u vás není. Pálí ji dobré bydlo a oře s tebou. Kašli na ni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 12:45

@Kobliha51
Staral jsem se jak to šlo, peníze jsem vydělával celkem slušné, nikdy jsem jí nemlátil. Sama říkala, že jsem úžasný táta, říká mi to spousta lidí, ale asi špatný muž.. Kašlala jsem na ní, neměl jsem moc času, bohužel to vím až teď.. A hrozně mě to bolí, opravdu jí nechci ztratit. Svatba byla plánována, ale měli jsme tolik problémů, že jsme se vzít nemohli, nechci řešit proč. Vůbec nevím jak dál, vůbec… Na tomto vztahu mi opravdu záleží.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19871 příspěvků 07.11.18 12:51

jako přes kopírák.
nepsal si tu náhodou včera???
Vy chlapi máte všichni pocit, že když jí nemlátíte a přinesete domů peníze, tak že to stačí.
Už jen to, že jako důvod uvedla, že se nemusí nikomu zpovídat.
Takže s tebou musela?
Možná kdybyste ty ženský milovali nejen výší účtu každýho 15. v měsíci, a kdyby se nemusely doma ptát, jestli můžou s kamarádkou do kina, jako by jim bylo třináct, tak by tyhle potřeby dost možná neměly.

Jenže ne, vy je obtěžkáte domácností, dvojmateřskou, fullservisem o tři osoby, ani si je nevezmete za zákonité manželky a pak koukáte, když se uklízečka, hospodyňka a občasná společnice (když zrovna nejste příliš unavení) šprajcne a hodí vám na to bobek :think:

P4ja
Kelišová 6339 příspěvků 07.11.18 12:53
@Anonymní píše:
@Kobliha51
Staral jsem se jak to šlo, peníze jsem vydělával celkem slušné, nikdy jsem jí nemlátil. Sama říkala, že jsem úžasný táta, říká mi to spousta lidí, ale asi špatný muž.. Kašlala jsem na ní, neměl jsem moc času, bohužel to vím až teď.. A hrozně mě to bolí, opravdu jí nechci ztratit. Svatba byla plánována, ale měli jsme tolik problémů, že jsme se vzít nemohli, nechci řešit proč. Vůbec nevím jak dál, vůbec… Na tomto vztahu mi opravdu záleží.

No, člověk většinou přijde na to, že mu na něčem záleží až ve chvíli, kdy to ztrácí. Asi to z tebe necítila. :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 12:54

@Mar__tanka1983 Ne, nepsal. Tak to vůbec ale není! Já jí nehlídal, nikdy nikam sama od sebe nechodila, sem tam jsme se vzali a šli na bowling, ale prostě to bylo minimálně, všude jsme jinak jezdil s dětmi na výlety, parky, procházky po lese a tak dále. Vyděláváme oba, takže o penězích to nebylo! Ale uznávám, že jsem na ní tlačil, vím, sypu si popel na hlavu, ale už se tak stalo..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 12:55

@P4ja Ju no :-( Hrozně mi chybí, hrozně, i když se vídáme skoro každý den, ale i tak..

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16809 příspěvků 07.11.18 12:56
@Anonymní píše:
@Mar__tanka1983 Ne, nepsal. Tak to vůbec ale není! Já jí nehlídal, nikdy nikam sama od sebe nechodila, sem tam jsme se vzali a šli na bowling, ale prostě to bylo minimálně, všude jsme jinak jezdil s dětmi na výlety, parky, procházky po lese a tak dále. Vyděláváme oba, takže o penězích to nebylo! Ale uznávám, že jsem na ní tlačil, vím, sypu si popel na hlavu, ale už se tak stalo..

Tlačil v čem?

mobilishky
Kelišová 6443 příspěvků 07.11.18 12:58

no celá ta situace odloučení je na hlavu. Buď spolu chcete být, nebo ne. Pokud máte problém, nebo vám něco vadí, tak to spolu řešíte. Jde o to, jestli jí najednou vadí věci, které jí 10 let nevadili, tak to je divný. Pokud ale když byla doma s dětmi bylo vše v pořádku a jak nastoupila třeba do práce, tak začali výslechy, kvůli každému sebemenšímu zdržení v práci. Nikdo z nás tady to nedokáže posoudit, když v té situaci není. Ale už je divné, že teda máte dva byty, děti a nevzali jste se. Pokud nebudete daný problém řešit spolu a oba pro to něco neuděláte, tak je stejně všechno marný. Mě taky přítel neustále kontroluje a musím říct, že to je fakt nepříjemný. Odejdu z práce o 10 minut dříve a už běsní, proč jsem mu to jako neřekla?? No nechápu, proč by jsem mu to hlásila, že jsem se potřebovala stavit v obchodě. Takže jsem se mohla vztekat, že mi to vadí, že to nechápu, proč by jsem se měla hlásit jak puberťák a pod. No, on to nezmění, prostě takový je, takže já se musela smířit s tím, že mu buď vždy vše řeknu a nebo očekávám výslech. Prostě vždy musí jeden udělat ústupek, ale musíte se snažit oba…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 12:58

@Kobliha51 V tom stereotypu, když chtěla třeba někam ject na koncert, který má ráda, tak já vždy odmítl, že mě to nebaví, nechtěl jsem jí lhát, že mě to baví a pak tam jen stát a koukat jak puk. Ale za tento týden nebo jak je dlouho pryč, tak jí hlídám na každém kroku, sama mi řekla, že to ještě zhoršuji, jsem idi*t, vím… :,( :,(

P4ja
Kelišová 6339 příspěvků 07.11.18 12:58
@Anonymní píše:
@P4ja Ju no :-( Hrozně mi chybí, hrozně, i když se vídáme skoro každý den, ale i tak..

No, a nechybí ti spíš ten servis a případně sex? Najednou se musíš postarat víc a je problém. :roll:

mobilishky
Kelišová 6443 příspěvků 07.11.18 12:59
@Anonymní píše:
@Kobliha51

No tak teď jsi si vlastně odpověděl na vše sám.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 13:01

@mobilishky Vždy to bylo tak nějak v pohodě, ale co nastoupila do práce, tak jsem jí tak nějak hlídal, v kolik přijede, s kým si píše…Tak byty máme dva, protože je držíme dětem, nechceme aby každé dítě začalo s „nulou“ myslíme na jejich budoucnost. Nejraději bych řval na celý svět, jak jí miluji, jak mi chybí.. Bojím se i toho, aby se z toho kamaráda nestalo něco víc. Mrzí mě to. Řekla mi, že mě nechce ani měnit, že mám být takový jaký jsem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 13:02

@P4ja Ne ne, to vůbec ne, ne kvůli sexu, nebo „uklizečky“ dělali jsme tyto věci společně, takže jsem uklízel často já, a když ne já, tak ona.. Ale někde nastal zlom, nevím kde, říká že to na ní dolehlo, že 10 let nikam nechodila, že se cítila být ve stresu a bez prostoru.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >