Přítel potkal svoji první lásku!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 08:26
Přítel potkal svoji prvni lásku!

Zdravím vás holky. Můj příběh bude poněkud delší, a proto se taky omlouvám pokud zde budou chyby a překlepy. Takže přítele jsem poznala když jsem měla 20 let. Máme čtyři krásné zdravé děti tak neak vše klaplo. Sem tam nějaký mrak jako všude. Jsme spolu deset let. A najednou přišel nekdo kdo mi chce tohle všechno vzít. Vim ze nemohu zabránit a zakazovat. Takže přítel se po xx letech sešel s kamarádkou se kterou mel vztsh predemnou. Nelhal mi ze si jde popovídat s ní.. Ok mel moji naprostou důvěru proč by taky neměl že? Ale po té kávě se jako by odtah.. Byl ke me chladný alecne zas tak.. Podotýkám, že ona žije v Německu acje vdaná.. Prej se bude rozvádět. Nevím.. A to je kámen úrazu.. Ještě do nedávná mě přítel zadal o ruku.. Říká jak mě miluje.. A ze o mě nechce přijít ale ze neco cítí i k té jeho IDĚ. Tovme neskutečně bolelo. Vrazil mi kudlu do zad. Pořád si sni psal… Ale ke me se choval hezky. Když jdem mu říkala co se děje ať se vyjádří brečel jak malej kluk že nevi co ma dělat ze me miluje.. Ale ze by chtel i jí.. Tak jsem to nevydržela a slušně jsem ji napsala přepošlu vam to aby jste věděli.

Ahoj Ido.. Promiň že píšu.. Ale musím, ty víš kdo jsem, a já vím kdo jsi ty. Nepíšu ti proto abychom se hádali. I ja i ty jsme dospělé.. Důvod proč ti píšu je ten, že Pepa nevi co chce na jednu stranu mi říká jam mě miluje ale ze mu záleží i na tobě. Když se ho zeptám co chce, takcjen krčí rameny. Víš myslím si, že by bylo vhodné a dobře aby jsi se ho zeptala taky co chce, protože takhle se stoho nedostanem ani ja ani ty. Doufám ze se zachovas diskrétně a tato konverzace zůstane mezi náma.

Ahoj Zuzko, děkuji za zprávu. Samourejme vím kdo jsi. Dospělé jsme a z me strany opravdu nehodlám vyvolávat zadne hádky a nic podobného. Já se ho urcite zeptám, abychom meli jasno a nemusel se nikdo trápit. To si opravdu nepřeji.
Sdílím tvou myšlenku, že se Pepa musí rozhodnout co chce. I když jsem si jista, že to pro něj není lehke. Já to nechávám na nem, z me strany je volba jasna. Do ničeho ho v žádném případe netlacim a ani nebudu. Moc se ti omlouvám za komplikace, ale v žádném případe to nebylo planovane.
Tebe má opravdu rád a dětičky nechce ztratit. Boji se někomu ublížit. Doufám i pro nás obě a vase krasne deti, že se to vyjasní co nejdříve. Ida

Bohužel o deti přijde. Nemám kam jinam jít jak na Moravu. Nehodlám na něj jít přes děti, protože jsem si tímto jako dítě prošla taky. Je nerozhodný.. Říkal ze by te bral jako milenku když bych sním zůstala… Ale copak to jde? Nemohu žít ve stresu. Jsou tohle jen tei dny a co teprve potom? Cas mu mam dat.. Ale tohle nejde zvládnou. A ja mu to za bohacnemohu vysvětlit že se tak nedá žít.

Ja te naprosto chápu a je mi vznikla situace a tvuj stres velice lito. Stejne jako jsem psala Pepovi, tak řeknu i tobě svuj postoj. Naprosto se distancuji od reseni vašeho vztahu, nebo michani se do něj, který je jen váš a jen vy máte právo ho resit a rozhodnout se dle uvazeni. Ať už se rozhodnete jakkoli, tak se podle toho zaridim. Nevím jestli znáš mou situaci, ale také prochazim zrovna rozchodem a budu se rozvádět. U nás alespoň nejsou deti, ktere by to ovlivňovalo. A pokud mohu vyjádřit svuj názor, a i přesto, ze chapu tvou bytovou situaci a možnosti, tak pokud se rozhodnete jít od sebe, alespoň bych se pokusila zaridit si nový život tak, aby deti mohli byt s oběma rodiči. Take mam sve zkušenosti z dětství, a nemohla bych to udělat jinym. Zuzko, jestli si přeješ abych svuj kontakt s Pepou přerušila, nebo alespoň omezila, než vse dořešite, mas na to plne právo a ja se podle toho zaridim. Hlavně si vy oba uvědomte, co chcete, aby jste mohl každý z vás byt šťastný. Ida

Ano ja vim, částečně čím jsis prošla ty. Je to tvé soukromí. A ja nejsem clovke co někoho soudí. Nevim co ti Pepa vsechni řekl, ale slyšet verzi jen z jedné strany není dobré. Každopádně, pi celou dobu jsem věděla o tobě i o něm, věděla jsem že k tobě cítí něco mnohokrát jsme o tom mluvili. To co se stalo a děje v našem vztahu je je na dlouho, a oprqvdu jsme si prošli snad vším. Víš napíšu ti to takhle, já bych velice uvítala to co navrhujes, nebo spíš poprosila. Nejsem neaka zákeřná mrcha abych na nej šla prez děti. To vubec ne. Jen to prostě neni tak jednoduché. Takže pokud by byla ta možnost že by jsi se pokusila se stáhnou abychom si to vsechmo srovnali a vyřešili byla bych ti opravdu vděčná.
Byla bych ráda kdyz by jsi ted pár dnu nepsala.. Do doby než přijedeš to je cca 14dni? Myslim ze potom bychom se mohli posunout dál…
Výborně. Souhlasím. Slibuji.. Po teto konverzaci o které přítel ale neví, jsme ei udělali krásný večer.. Vsak to znáte… Usmirovani ale tak neka porad cítím zr tocneni ono.. Kdyz jsem pepovi řekla že jestli sicme chce porad vzít.. Jestli nadále budeme plánovat tu novou kuchyň twk mi řekl že ano.. Že o nas přijít nechce.. Ale ja mu tak neak nevěřím.. Vím ze sejde z očí sejde z mysli.. Tak se vss ženy ptám.. Mam ještě napsat IDE, co vlastně rekl mě? Protože ona orej sním chce být.. Ale přítel me tvrdí že o me přijít nechce.. Co bych mela napsat jí?? Mam ji napsat aby uz ho nekontaktovala? Ze jsme ei neak promluvili aby si zařídila vlastní život aby si ho uspořádala a nas bechala žít?? "prosim poraďte mi co mam dělat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 45 Další »
Reakce:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1234 příspěvků 07.11.18 08:31

Jsem u prvniho radku,tak se omlouvam pokud nekde uprostred je objasneni…

Máme čtyři krásné zdravé děti

Jsme spolu deset let. 8o

Jak jste dlouho spolu byli,nez jsi byla poprve tehotna?

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 07.11.18 08:33

Idě určitě napiš, když už vám ta korespondence tak jde. Ale napiš jí, že to s Pepou dáváte dohromady a ať nepíše - ale aspoň 12 -15 let. Když už jsi zvolila tuhle pro mně nepochopitelnou cestu, tak toho využij a piš jí to, co ji odradí a ne že se jí budeš svěřovat a poslouchat její rady ohledně dětí. Jí je jasné, že ten váš společný Pepek neopustí děti, proto Ti píše, abys zůstala nablízku. Je chytrá. Buď taky.

alisekR
Kelišová 5171 příspěvků 07.11.18 08:36

8o Myslím, že jsi příliš hodná. Já bych opravdu takto diskutovat se ženskou, která vyčkává a evidentně si je dost jistá, že ho nakonec odtáhne, nedokázala. Asi to nejsi schopná číst mezi řádky, nebo nechceš? Ona se vám snaží nabourat vztah a on se do toho rád nechá vtáhnout. On ji chce a ne že ne. A je jen na tobě, jak s tím nsložíš. Dala bych mu nůž na krk. A s ní bych opravdu nic neřešila a rozhodně si od ní nenechala radit, kam máš jít bydlet. :roll: ona má jen plnou h*** sladkých řeči, ale až spolu skočí do postele, na vaše čtyři děti ona brát ohled nebude. To mi věř.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 08:37

@Kralikcek nam dvojčata víš

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 08:38

Mam na ni obrovský vztek.. Chci ji napsat ať mi dá pokoj ale jak

Anka1313
Závislačka 2760 příspěvků 07.11.18 08:40
@jednoslunicko píše:
Idě určitě napiš, když už vám ta korespondence tak jde. Ale napiš jí, že to s Pepou dáváte dohromady a ať nepíše - ale aspoň 12 -15 let. Když už jsi zvolila tuhle pro mně nepochopitelnou cestu, tak toho využij a piš jí to, co ji odradí a ne že se jí budeš svěřovat a poslouchat její rady ohledně dětí. Jí je jasné, že ten váš společný Pepek neopustí děti, proto Ti píše, abys zůstala nablízku. Je chytrá. Buď taky.

Souhlasím

kve-tinka
Závislačka 4389 příspěvků 7 inzerátů 07.11.18 08:40

za prvé si nějakou Idu neměla vůbec kontaktovat, i když chápu že je těžké se držet na uzdě. Hlavně si z ní nedělej kámošku a svěřenkyni, co chápe Tebe i Pepu!! :zed:
Je to ženská, co chce Tvého muže a vůbec ji není blbé, že je to chlap od rodiny, to ona ho dostala na rozcestí a on neví kudy kam. Pepánkovi bych řekla, že nehodlám žít v trojúhelníku, ať se rozhodne s kým chce být na Vánoce a do konce života. Nemysli si, že Ida mu vypadne z hlavy ze den na den, ta s Vámi pomyslně bude už nafurt!! A taky bych nevěřila, že Tvá a její konverzace zůstane jen mezi Vámi dvěmy. :roll:

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 07.11.18 08:41
@Anonymní píše:
Mam na ni obrovský vztek.. Chci ji napsat ať mi dá pokoj ale jak

Jak? Chytře. V prvé řadě jí popiš, kolik peněz stojí 4 děti a že se teda určitě šidit nenecháte, kdyby Pepek odešel. Přes děti prostě nejede vlak. No a rovnou napiš, že děti půjdou do střídavky. To by mělo zabrat na 100%. Ona totiž pravděpodobně bude chtít i svoje dítě. Tak ať holka vidí, jaké to je se 14 dní v měsíci starat o 5 dětí. A živit je.

Jo a taky pokud počítá s Pepkem do společné domácnosti, tak se do výpočtu výživného bude započítávat i její plat. Tak se bude muset holka poohlídnout třeba i po druhém zaměstnání, abyto s Pepkem utáhli.

Vůbec ji neber tak, že ona je něco víc než ty. Zřejmě má v tom Německu nějaký hodně velký problém, musí pryč a nemá kde být. Je v prdeli. Tak toho využij. Myslím si, že ona potřebuje rychle vyřešit návrat domů a bydlení. Pokud nebude Pepek co nejdřív k dispozici, rychle se přeorientuje jinam. Uvidíš. A věř si, ty máš navrch, tak to dej znát.

Příspěvek upraven 07.11.18 v 08:46

Gorlami
Závislačka 3231 příspěvků 3 inzeráty 07.11.18 08:42

A ten tvůj přítel vydělává alespoň 200k, ze si mysli, ze po zaplacení alimentu na 4 děti mu zbyde ještě na solidní živobytí pro novou rodinu?
A jako udělat si 4 děti během 10 let s přítelem a mít holou prd.el je odvážný, cti hloupý…

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2111 příspěvků 07.11.18 08:45

Tyjo tak to teda opravdu nevím, co ti poradit, protože tohle je pro mě fakt sci-fi 8o Dej té káče jasně najevo, kde je její místo - hodně daleko od tvé rodiny a Pepovi ultimátum, ať se laskavě rozhodne, že bigamie u nás ještě povolená není a ty nejsi harémový typ. Do té doby že nehodláš poslouchat jeho citové zmatky a výlevy, nejsi teta Sally. Seber se trochu, moc jim to usnadňuješ!

Anavil
Povídálka 20 příspěvků 07.11.18 08:46

Tvá situace mě moc mrzí, až se mi udělalo špatně z těch zpráv. Je to mrcha, chtít odloudit chlapa od rodiny a tolika dětí! Být Tebou, slušně jí naposledy odepíšu a potom bych to utnula. S ní nic nevyřešíš, musíš uhodit na přítele.

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 07.11.18 08:47
@Michelle_M píše:
Tyjo tak to teda opravdu nevím, co ti poradit, protože tohle je pro mě fakt sci-fi 8o Dej té káče jasně najevo, kde je její místo - hodně daleko od tvé rodiny a Pepovi ultimátum, ať se laskavě rozhodne, že bigamie u nás ještě povolená není a ty nejsi harémový typ. Do té doby že nehodláš poslouchat jeho citové zmatky a výlevy, nejsi teta Sally. Seber se trochu, moc jim to usnadňuješ!

Tak nějak. A pokud dosud Pepek nemusel vysázet výplatu na stůl do koruny, tak odteď by musel.

arinecka
Závislačka 4791 příspěvků 07.11.18 08:51

Uf, nikdy bych se netahala s cizí ženou o chlapa. On neví co chce a vy dvě to za něj máte vyřešit tak že se spolu dohodnete? Ona ví že má tebe, že máte děti a bude ti psát takový moudra jako že mu řekne aby měl rozum? Být tebou, tak tohle vypisování s ní utnu a řeším to jen s chlapem. On evidentně neví co chce a tebou si je natolik jistý že mu není hloupé ti říct že by jí chtěl 8o a co ty? Co tvoje city?

lesni.skritek
Stálice 93 příspěvků 07.11.18 08:53

Já bych jí „vyškrabala oči“ a svýmu bych „ho ustřelila a nedala bych mu ani šanci si ho rozhoupat“. Taky si tuto skutečnost občas s humorem připomeneme a doufám, že podobnou situaci nikdy nebudu muset řešit. Nebyla bych absolutně schopná to řešit jako ty. Ona se s tebou bude moudře ťuťat a jemu vyloží hororové scénáře o tvé hysterii. Jemu bych udělala tichou scénu těma největšíma zbraněma co na něj máš a věřím, že po 10 letech soužití je znáš. Nechápu, co on po takové době, zázemí a zdravé rodině řeší, pokud je váš vztah skutečně nějak tak, jak popisuješ. Držim palce, drž se.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 45 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >