Jak poznat nevěru u partnera

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 20:32
Jak poznat Nevěru u Partnera

Ahojte holky mám takový podezření že my přítel zahýba ale zatím žádné velké důkazy nemám. pokaždé když má. :nevim: odpolední směnu chodí domů třeba o hodinu dýl například dnes my řek že semu opět mění směna na 16 a 12 h? Nevím jestli je to blbý důvod ho podezírat ale přijde my to divné trvá to už déle tyhle změny směn

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinesamá práce
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 07.11.18 20:36

Má kroužek od rtěnky kolem vocasa. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 20:46

:lol: @samá práce to nevím ale už jsem z toho na prášky žádný jiný důkaz prostě nemám ale :P 8o vůbec my to nesedí

Elkka
Stálice 69 příspěvků 07.11.18 20:55

Tak mu na konci měsíce zkontroluj výplatnici :lol: :lol: myslím, že zbytečně stresuješ. Já řeknu, že končím ve 3 a přijdu ve 4. Dělám to tak každý týden, potřebuju přesčasy a to je vše. Žádný milenec jen kupa papírů :lol:

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 07.11.18 21:03

1. naučte se mít ráda sama sebe, přijímat se taková jaká jste a smířit se stím, že vás druzí lidé mohou milovat i když vy tomu nevěříte.

2. díky tomu přestanete svou nejistotu o sobě samé projevovat žárlivostí a nutit partnera přehodnotit, jeslti teda chce s takovou žárlivou furií žít.

Žárlivost je problém toho kdo žárlí, je to díra v jeho vlastní psychice. Čím víc žárlí, tím víc od sebe partnera odpuzuje a tento prostě není schopen ho nijak uklidnit, protože problém není v chování toho druhého, ale v díře v psychice toho, kdo žárlí.

Pořiďte si tuhle knihu a dlouze nad ní dumejte. https://www.kosmas.cz/…-ji-zvladat/

Výhodou je, že po té co si o sobě samé přiznáte pár nepříjemných věcí a povede se vám začít se mít ráda, tak se vám život zlepší ve spoustě dalších aspektů.

Celina
Závislačka 3324 příspěvků 07.11.18 21:08

@Ou doporučuje devět z deseti knihkupců :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 21:12

@Ou já vám děkuji za podporu ale já žárlivá právě skoro vůbec nejsem z partnerem máme pěkný vstah jen už my to příde divné tak mě napadlo tuhle diskuzi založit…jinak mu to nějak nepředhazuji :lol:

GirlsNick
Kecalka 370 příspěvků 07.11.18 21:46
@Anonymní píše:
@Ou já vám děkuji za podporu ale já žárlivá právě skoro vůbec nejsem z partnerem máme pěkný vstah jen už my to příde divné tak mě napadlo tuhle diskuzi založit…jinak mu to nějak nepředhazuji :lol:
Já bych Vás podváděla za ten pravopiss :mrgreen:

Uživatel je onlinesamá práce
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 08.11.18 09:24

@GirlsNick
A ještě natruc s matikářem. :)

neila
Extra třída :D 10502 příspěvků 08.11.18 09:30
@Anonymní píše:
@Ou já vám děkuji za podporu ale já žárlivá právě skoro vůbec nejsem z partnerem máme pěkný vstah jen už my to příde divné tak mě napadlo tuhle diskuzi založit…jinak mu to nějak nepředhazuji :lol:

Hele, promiň, ze se ptám, ale ty tvoje chyby vypalují zrak, ty si cizinka? Nebo máš nějaký dys problém? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 14:36

@neila ja se omlouvam za ten pravopis ano nejsem z Čr jsem z Ukrajiny

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 08.11.18 14:45
@GirlsNick píše:
Já bych Vás podváděla za ten pravopiss :mrgreen:

Přesně :palec:

chlap40
Povídálka 32 příspěvků 08.11.18 15:10

Nech ho ať si užije i jinde … Jinak nezjistí, že jsi lepší …

bětee
Kecalka 121 příspěvků 08.11.18 16:30
@Anonymní píše:
Ahojte holky mám takový podezření že my přítel zahýba ale zatím žádné velké důkazy nemám. pokaždé když má. :nevim: odpolední směnu chodí domů třeba o hodinu dýl například dnes my řek že semu opět mění směna na 16 a 12 h? Nevím jestli je to blbý důvod ho podezírat ale přijde my to divné trvá to už déle tyhle změny směn

OK, takže máš jen podezření. Co změna chování? Skrývání ltelefonu? Jakákoli jiná změna, která vybočuje z jeho stereotypu? Všimla sis něco?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 17:45

Ano vsimla ale nevim jestli to mam povazovat za priznaky napr. Geluje se do prace nekdy je moc prehnane unaveny ze jde hned spat moc semnou nekomunikoval posledni 4 dny co ma zas odpo :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >