Rozumíte někdo notebookum?

• Fotoalbum (5)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
425
3.7.22 14:59

Rozumíte někdo notebookum?

Ahoj.
Chci se tu jako laik zeptat na tenhle notebook.

Pouzivany bude na internet, filmy, ukladani fotek atd… a obcas i na prilezitostni zahrani hry The sims 4 - parametry hry splňuje tak teď jak je na tom tenhle noťas - jestli to zvládne?

Díky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13785
3.7.22 15:42

Pokud splňuje parametry té hry, tak to dá v pohodě. A zbytek co píšeš určitě taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
3.7.22 16:17

@Cenarius Ano. Viz. foto. Jen nerozumim toho typu minimalni ppzadavek procesoru, presne tento hra neuvádí. :think:

Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6980
3.7.22 16:26

Core2duo je procesor tak z roku 2006. Jako minimální požadavek je to tedy opravdu nevysoko nastavená laťka. ALE: používání internetu- tedy kokrétně webu- má aktuálně poměrně vysoké požadavky na HW počítače. Možná dříve platilo, že na web stačí skoro cokoli,..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
5.7.22 19:25

@Ivan PPZ No jeste lze zakoupit v tehle verzi.

Nejsem moc odbornik ani milovnik her, ale jeste se mi zamlouvá tahle, ale je narocna a nevim jestli by to šlo i na tomto typu :lol:
Jako matka si zase tak nemuzu dovolit pařit, ale občas se večer hoďka, dvě asi najde :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
5.7.22 19:37

Pro hry bych se vyhnul integrovaným grafickým kartám od intelu, pokud to nemá v duálu zároveň něco od nVidia, nebo ATI.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6980
5.7.22 19:40

Hra má požadavky od W7 a tohle má W11. A u každé hry se dají snížit „detaily“ tak, aby se to dalo hrát. Kupovat „počítač“ a koukat se na požadavky 1 či 2 her není ai ten správný přístup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
6.7.22 01:31

@Ivan PPZ tak přístup… já ho asi na nic jiného nevyužiju. Na surfovani po netu vyuzivam hlavne mobil, je mi pohodlnejsi.

Noťas bude na prilezitostne spusteni techto her - jine me nebavi a proto vyber dle nich… nebo na sledovani filmu apod. lajcke a nenarocne vyuziti.
K praci ho nepotrebuji. :palec:

No, jsem sice laik, ale ram, windows atd.. je mi jasne… ovsem tipů procesoru a graf. karet je tolik, ze se v tom vazne nevyznam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
6.7.22 01:42

@rmot Koukala jsem na hodne ntb, ale v teto cenove relaci jsem nejlepsi nasla Intel UHD G. a lepsi nabidkou Intel iris XE G.
Ja se v tom neorientuji, naopak se divam a hledám. Akorat teda nechci davat vic jak 10 tisic. Je mi jasne, ze nemuzu cekat ohromnou muziku za takove penize, jenze ja fakt nebudu pařit nonstop a vařit kompa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat