Situace v rodině přítele...

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.7.22 14:47

Situace v rodině přítele...

Dobrý den. Chtěla bych se moc svěřit s mojí situací co se už nějakou dobu děje a byla bych moc vděčná za nějaké rady, protože tohle nemám vůbec s kým řešit.
S přítelem máme několikaletý vztah, jsme spolu již od mých 16 let. Vztah máme výborný, plánujeme svatbu.
Problém začal už na začátku našeho vztahu. Seznámila jsem se s několika členy jeho rodiny a hned mi přišlo divné jejich chování. Úplně mě ignorovali. Bavili se pouze s přítelem, já jakoby jsem tam vůbec nebyla. Jak čas plynul, nic se nezměnilo. Já jsem se snažila přátelsky bavit ale oni mě neustále ignorovali :?.
Asi po 2 letech vztahu to ale začalo být ještě horší. Nebojím se říct že mě začali nenávidět. Neustále mému příteli říkali ať se mnou není, že ho jen využívám a že náš vztah je na nic. Nejvíce mě dostalo kdy nejmenovaný člověk začal mého přítele navádět k tomu aby mě podvedl.
Co mě ale nejvíce štve je to, že oni mě vůbec neznají. Nikdy se o mě nikdo nezajímal ale pořád o mě něco budou říkat :(.
Zní to asi všechno jako maličkost ale mě už to opravdu moc ubližuje. Každý den musím brečet, cítím se úplně neschopná :,(.
Ještě se velmi bojím toho co bude následovat po svatbě, až budeme mít děti, celkově budoucnost.
Moc bych byla ráda kdyby mi někdo poradil co mám v této situaci dělat, já už si totiž vůbec nevím rady. Budu ráda za všechny rady :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15381
3.7.22 14:53
@Anonymní píše:
Dobrý den. Chtěla bych se moc svěřit s mojí situací co se už nějakou dobu děje a byla bych moc vděčná za nějaké rady, protože tohle nemám vůbec s kým řešit.
S přítelem máme několikaletý vztah, jsme spolu již od mých 16 let. Vztah máme výborný, plánujeme svatbu.
Problém začal už na začátku našeho vztahu. Seznámila jsem se s několika členy jeho rodiny a hned mi přišlo divné jejich chování. Úplně mě ignorovali. Bavili se pouze s přítelem, já jakoby jsem tam vůbec nebyla. Jak čas plynul, nic se nezměnilo. Já jsem se snažila přátelsky bavit ale oni mě neustále ignorovali :?.
Asi po 2 letech vztahu to ale začalo být ještě horší. Nebojím se říct že mě začali nenávidět. Neustále mému příteli říkali ať se mnou není, že ho jen využívám a že náš vztah je na nic. Nejvíce mě dostalo kdy nejmenovaný člověk začal mého přítele navádět k tomu aby mě podvedl.
Co mě ale nejvíce štve je to, že oni mě vůbec neznají. Nikdy se o mě nikdo nezajímal ale pořád o mě něco budou říkat :(.
Zní to asi všechno jako maličkost ale mě už to opravdu moc ubližuje. Každý den musím brečet, cítím se úplně neschopná :,(.
Ještě se velmi bojím toho co bude následovat po svatbě, až budeme mít děti, celkově budoucnost.
Moc bych byla ráda kdyby mi někdo poradil co mám v této situaci dělat, já už si totiž vůbec nevím rady. Budu ráda za všechny rady :srdce:

Je to divný. Když tě s nimi seznámil, tak to probíhalo jak? Nikdy se tě nikdo na nic nezeptal, ty si se nikdy nezapojila do rozhovoru? Když se nakonec vezmete, tak vámani nepůjdou na svatbu, případné děti nebudpi chtít vídat? Já bych se jich asi zeptala, co mají za problém, proč měnechtějí poznat, proč ty pomluvy a naschvály :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4937
3.7.22 15:08
@Anonymní píše:
Moc bych byla ráda kdyby mi někdo poradil co mám v této situaci dělat, já už si totiž vůbec nevím rady. Budu ráda za všechny rady :srdce:

Asi nechtějí, aby měl jejich syn vážný vztah. Není to osobní. Já měla s tchynemi to stejne, visely na svých synech a nechtěly, aby jim je nějaká odvedla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
3.7.22 15:18

@arinecka Seznámení probíhalo tak že jsem byla u nich doma. Jediné co se z jejich strany stalo bylo to, že mi pár lidí podalo ruku… A ano nikdo se mne na nic neptal a když jsem něco řekla já, každý mi odpověděl max pár slovy a řešili si dále svoje témata :?
A bohužel, na svatbu asi někteří nepůjdou :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15381
3.7.22 15:30
@Ka_janan píše:
@arinecka Seznámení probíhalo tak že jsem byla u nich doma. Jediné co se z jejich strany stalo bylo to, že mi pár lidí podalo ruku… A ano nikdo se mne na nic neptal a když jsem něco řekla já, každý mi odpověděl max pár slovy a řešili si dále svoje témata :?
A bohužel, na svatbu asi někteří nepůjdou :?

No jo, co naděláš, třeba se to časem zlepší. To už ale třeba nebudeš mít zase náladu ty na ně, když se chovají tak, jak se chovají. Důležité je, aby přítel stál při tobě, to se pak všechno zvládá lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16108
3.7.22 15:30

Tak hlavně by je měl srovnat přítel. Co na to říká on?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
3.7.22 15:37

@JancaS84 Ten se mne naštěstí ve všem zastává a všechno řeší s nimi. Ale oni si prostě pořád jedou to svoje… Občas už si říkám že už to přestanu řešit protože tohle vůbec nejde změnit. Tohle se mi už zdá bez východiska. Ale změnit to prostě chci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
985
3.7.22 15:38

Jak jsi prisla na to, ze pritele nekdo navadel, aby te podvedl? To ti rekl pritel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
3.7.22 15:43

@Dendiss
Ano on mi naštěstí nic netají.
Tohle už jsme s jeho rodinou řešili ale oni se k tomu vůbec neznají. Prostě tady nejde komunikovat vůbec :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
889
3.7.22 15:48

Ty s tím nemůžeš dělat nic, než je ignorovat. Toto musí řešit tvůj přítel, jasně se přiklonit na tvoji stranu a rodinu si srovnat nebo se s ní rozejít. Asi tam bude nějaký důvod, proč jim vadíš, který ale nezmiňuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15381
3.7.22 15:51
@Da12 píše:
Ty s tím nemůžeš dělat nic, než je ignorovat. Toto musí řešit tvůj přítel, jasně se přiklonit na tvoji stranu a rodinu si srovnat nebo se s ní rozejít.Asi tam bude nějaký důvod, proč jim vadíš, který ale nezmiňuješ.

Tak kdyby znala důvod, tak by asi neměla potřebu sem psát. Ne vždy nějaký musí být. Prostě jim nesedla, nemají zájem jí poznat. Třeba si pro syna představovali někoho jiného. To se stává poměrně často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
3.7.22 15:53

@Da12 Já si myslím že problém na mé straně není. Já se chovám velmi slušně a mám ráda když nejsou žádné problémy. Tady si prostě myslím že mě nemají rádi protože jim asi nejsem sympatická nebo už prostě nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16108
3.7.22 16:01
@Ka_janan píše:
@JancaS84 Ten se mne naštěstí ve všem zastává a všechno řeší s nimi. Ale oni si prostě pořád jedou to svoje… Občas už si říkám že už to přestanu řešit protože tohle vůbec nejde změnit. Tohle se mi už zdá bez východiska. Ale změnit to prostě chci…

Lidi nezmenis. S tím se prostě smiř. Přítel si musí pořádně dupnout, případně s nimi omezit kontakt na minimum, nebo úplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8330
3.7.22 16:04

Ja bych se v zadnem pripade na Tvem miste nevdavala. Kolik ti je let? Vztah od 16, to mi tam taky blika kontrolka.

Kolik je priteli? Taksze oni ti takhle ublizuji a on se s nima styka dal? Jako, az budete mit deti, tak opravdu muze nastat teprve to prave peklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
3.7.22 16:06

@JancaS84 Ano, asi to tak i uděláme. Tady si prostě myslím že jinak to nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat