Rozvod a alimenty

Anonymní
23.11.15 18:47

rozvod a alimenty

Přemýšlím o rozvosu a potřebuji několik iformací. chci se zeptat kolik kč dělají alimenty v případě rozvodu, když máme tři děti 17,10 a několikatýdenní miminko? manželův čistý příjem je cca 23000kč a můj příjem je 6500kč mateřská a 1300kč přídavky. a co vše je potřeba vyřídit v případě rozvodu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
23.11.15 18:50

Tak 7tis? uprimne zit s tim se 3 detma…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.15 18:56

Taky mam tri. 10, 8 a 6. Manzel ma cca 30 a podle kalkulacky na netu by mu soud naparil cca desitku alimenty..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.11.15 19:14

Hm, tak já mám dvě děti, 17 a 5 a výživné mám na starší 500,– a na mladší 1000,–
:mrgreen: Výsměch, no…

A to ještě ani to nedostávám. :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
69308
23.11.15 19:19

Několikatýdenní miminko a přemýšlíš o rozvodu? Tolik se změnilo od doby, co jste to dítě dělali?
S tímhle prostě finančně nemůžeš vyjít. Ať mu napaří alimentů kolik mu napaří. S tím se nedá vyžít s miminem a dvěma většíma dětma. To je na živoření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5761
23.11.15 19:53

Treba muze jit k rodicum…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.15 20:39

@terinka4444 - ano, bohužel změnilo se toho hodně a jít od sebe by bylo pro všechny nejlepší. jen nevím jak bych to zvládala finančně, proto se ptám abych neudělala nevratný krok. bydlela bych ve svém u rodičů mám tam svuj byt takže bych platila jen vlastní spotřebu el.pl.voda+ peníze na živobití.

@Tarjei - bydlela bych u rodičů

• Nahlásit
  • Citovat
5761
23.11.15 20:49

No ja to prave psala Terince a nekam mi ujel jeji nick :-)
Mas spocitano kolik s detma utratis? Za jidlo drogerii obleceni a tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
23.11.15 20:57
@Anonymní píše:
Přemýšlím o rozvosu a potřebuji několik iformací. chci se zeptat kolik kč dělají alimenty v případě rozvodu, když máme tři děti 17,10 a několikatýdenní miminko? manželův čistý příjem je cca 23000kč a můj příjem je 6500kč mateřská a 1300kč přídavky. a co vše je potřeba vyřídit v případě rozvodu?

počítala bych tak 5-6 tis na děti, tak 1000 kč na Tebe. Víc to asi nebude :think: i když třeba můj ex z tohoto platí 4 tis na jedno. Ovšem 3 děti, to taková částka na jedno nebude. Fajn je, že máš kam jít a že budeš platit jen náklady -pak bych se nebála toho, že to nezvládneš :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
23.11.15 20:58
@Anonymní píše:
@terinka4444 - ano, bohužel změnilo se toho hodně a jít od sebe by bylo pro všechny nejlepší. jen nevím jak bych to zvládala finančně, proto se ptám abych neudělala nevratný krok. bydlela bych ve svém u rodičů mám tam svuj byt takže bych platila jen vlastní spotřebu el.pl.voda+ peníze na živobití.@Tarjei - bydlela bych u rodičů

máš svůj byt u rodičů? To znamená, že ten dům má dvě bytové jednotky? Je rozdělen na dvě bytové jednotky i papírově, že je to skutečně jen byt? Pak bys mohla dosáhnout na příspěvek na bydlení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.15 10:06

@terinka4444 - na příspěvek nárok nemám. mám tam sice s dětmi trvalé bydliště ale dům i s bytem je papírově na rodiče. přepsán na mě bude až po jejich smrti, což chápu. je to samostatný byt s vlastním vchodem 2+1.dříve v něm bydlela babička.

• Nahlásit
  • Citovat
5761
24.11.15 11:08

No tak prave. Byt kterej Ti nepatri…trvaly bydliste..sepsat s rodici smlouvu o pronajmu..a na prispevek narok mas…jsou to aspon vetsi místnosti? Sice nic moc prostor ale lepsi nez nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
24.11.15 12:20
@Anonymní píše:
@terinka4444 - na příspěvek nárok nemám. mám tam sice s dětmi trvalé bydliště ale dům i s bytem je papírově na rodiče. přepsán na mě bude až po jejich smrti, což chápu. je to samostatný byt s vlastním vchodem 2+1.dříve v něm bydlela babička.

no a je ten byt zapsán samostatně i v katastru? Kdyby ti vaši vystavili nájemní smlouvu, tak bys měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama