Reklama

Rozvodový advokát - Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jiránek1
Stálice 92 příspěvků 26.12.10 13:01
Rozvodový advokát -OSTRAVA

Ahoj holky prosím některá z Vás nemá zkušenost s nějakým advokátem nejlépe z Ostravy, Opavy? Potřebovala bych to pro známou, hádky, nekomunikace, nasilí atd., takže už toho má dost a chce se rozvést proto mě poprosila, jestli o někom nevím, já měla jen jednu advokátku u přiznání otcovství a ta si brala za napsaný papír 10tis. rozvod mi napsal právník přes email, takže nemám osobní zkušenost, proto prosím jestli o někom nevíte popř. i cenu za něj, moc děkuji

Reklama

Reakce:

nanak
Kelišová 5140 příspěvků 31.12.10 00:53

Ahojky zrovna to taky řeším, právníka jsem vyzkoušela tak pokud máš stále zájem tak napiš SZ nechci to psát takhle všem do éteru

Danamarie2 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.11 20:36
Rozvod

Ahoj,zabrousila jsem na diskusi na téma „rozvodový právník“,prosím o radu. Děkuji. Dana. :-(

Zdenička.22
Nováček 9 příspěvků 26.06.18 20:47
Rozvod = advokát

Zdravím ženy, máte některá tip na rozvodového advokáta? Nejlépe z Ostravy. Děti nemáme, ale problémů s (bohužel) ještě stávajícím manželem mám dost.

Děkuji za tipy a postřehy :roll:

saphire
Kelišová 6545 příspěvků 26.06.18 22:39

@Zdenička.22 pan Holek nebo pani Pelechova,spis bych doporucila ji ;) oba delaji rodinne pravo

Zdenička.22
Nováček 9 příspěvků 26.06.18 22:41

@saphire děkuji :palec: máte s nimi vlastní zkušenost?

saphire
Kelišová 6545 příspěvků 27.06.18 06:59

@Zdenička.22 jsou v Ostrave celkem znami, ja se rozvadela jinde, ovsem pracovne se s jejich jmeny potkavam nejcasteji ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.18 09:17

Přidávám se. O panu Holkovi jsem také slyšela (pro zakladatelku), nicméně pokud přijde někdo s aktuálním tipem na právníka, který jde přes mrtvoly v rodinném právu a zejména rozdělení péče o děti, ať to tu prosím dá. I kdyby byl sebedražší.
Z důvodu nutnosti soukromí prosím anonym nebo smazat.

saphire
Kelišová 6545 příspěvků 27.06.18 15:27
@Anonymní píše:
Přidávám se. O panu Holkovi jsem také slyšela (pro zakladatelku), nicméně pokud přijde někdo s aktuálním tipem na právníka, který jde přes mrtvoly v rodinném právu a zejména rozdělení péče o děti, ať to tu prosím dá. I kdyby byl sebedražší.
Z důvodu nutnosti soukromí prosím anonym nebo smazat.

Pani Pelechova je sice rozumna zenska ale za sve klienty se poprat umi kdyz je potreba ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >