Rozvodový advokát - Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jiránek1
Stálice 92 příspěvků 26.12.10 13:01
Rozvodový advokát -OSTRAVA

Ahoj holky prosím některá z Vás nemá zkušenost s nějakým advokátem nejlépe z Ostravy, Opavy? Potřebovala bych to pro známou, hádky, nekomunikace, nasilí atd., takže už toho má dost a chce se rozvést proto mě poprosila, jestli o někom nevím, já měla jen jednu advokátku u přiznání otcovství a ta si brala za napsaný papír 10tis. rozvod mi napsal právník přes email, takže nemám osobní zkušenost, proto prosím jestli o někom nevíte popř. i cenu za něj, moc děkuji

Reakce:
nanak
Kelišová 5140 příspěvků 31.12.10 00:53

Ahojky zrovna to taky řeším, právníka jsem vyzkoušela tak pokud máš stále zájem tak napiš SZ nechci to psát takhle všem do éteru

Danamarie2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.11 20:36
Rozvod

Ahoj,zabrousila jsem na diskusi na téma „rozvodový právník“,prosím o radu. Děkuji. Dana. :-(

Zdenička.22
Povídálka 23 příspěvků 26.06.18 20:47
Rozvod = advokát

Zdravím ženy, máte některá tip na rozvodového advokáta? Nejlépe z Ostravy. Děti nemáme, ale problémů s (bohužel) ještě stávajícím manželem mám dost.

Děkuji za tipy a postřehy :roll:

saphire
Kelišová 6719 příspěvků 26.06.18 22:39

@Zdenička.22 pan Holek nebo pani Pelechova,spis bych doporucila ji ;) oba delaji rodinne pravo

Zdenička.22
Povídálka 23 příspěvků 26.06.18 22:41

@saphire děkuji :palec: máte s nimi vlastní zkušenost?

saphire
Kelišová 6719 příspěvků 27.06.18 06:59

@Zdenička.22 jsou v Ostrave celkem znami, ja se rozvadela jinde, ovsem pracovne se s jejich jmeny potkavam nejcasteji ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.18 09:17

Přidávám se. O panu Holkovi jsem také slyšela (pro zakladatelku), nicméně pokud přijde někdo s aktuálním tipem na právníka, který jde přes mrtvoly v rodinném právu a zejména rozdělení péče o děti, ať to tu prosím dá. I kdyby byl sebedražší.
Z důvodu nutnosti soukromí prosím anonym nebo smazat.

saphire
Kelišová 6719 příspěvků 27.06.18 15:27
@Anonymní píše:
Přidávám se. O panu Holkovi jsem také slyšela (pro zakladatelku), nicméně pokud přijde někdo s aktuálním tipem na právníka, který jde přes mrtvoly v rodinném právu a zejména rozdělení péče o děti, ať to tu prosím dá. I kdyby byl sebedražší.
Z důvodu nutnosti soukromí prosím anonym nebo smazat.

Pani Pelechova je sice rozumna zenska ale za sve klienty se poprat umi kdyz je potreba ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >