Rozvodový právník v Praze

Anonymni
2.9.09 07:05

Rozvodový právník

Ahoj holky, muzete mi doporucit dobreho advokata z Prahy? Hlavni je, aby byl zdatny v rodinnem pravu. Diky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30303
2.9.09 07:23

Ahoj

Mgr.Jan Kutěj,je vytížený,ale moc moc šikovný…Znáš? 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
2.9.09 08:28

Ahoj mě rozváděla S.Olšanská a byla jsem maximálně spokojená.Kancelář má v Holešovicích.Pokud budeš chtít spojení,písni SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michaela Gajdova
6.12.12 14:33

rozvod

Zdravim, hledám pravnika-čku, co by mi pomohla s rozvodem a vypořádani SJM, jde mi o to nezůstat s dcerou pod mostem, tady v břeclavi je to katastrofa už me to stálo pet tisic a vysledek žádný, je tu občanská poradna kde si učtují mezi dveřma tisic korun a dva mesice čekám na dopis co mel dotyčný odeslat manželovy dohoda mimosoudni, u nás je to tak vyhrocené že jsem se šle inform. i do azyl domu ale odtamtud unikli citlivé informace formou sms přimo k manželovi. nechápu jak je to vůbec možné… :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
18.1.14 14:50

Ahoj,

rozvádíme se s manželem po více než dvaceti letech, on se odstěhoval a zanechal mne bez prostředků (živím tři dospělé děti na studiích) - prý - chodíš do práce a vyděláváš. Mohla jsem to tušit, už roky předtím „schraňoval“ majetek - bydlí střídavě ve dvou domech, podnikání převedl na anonymní akcie na doručitele, snaží se i jiným způsobem vyvést peníze pryč. Můj plat zaměstnance vždycky padl na živení rodiny (ve snaze poskytnout mu komfort „točit“ peníze a vytvořit rezervu na stáří - teď vidím, že spíše jeho a možná nějaké mladší kopretinky) a na platbu jeho alimentů (pořád chodily exekuce, protože je neplatil, chtěla jsem klid a ne mít oblepené předměty v domácnosti). Neřešme, že jsem byla příliš důvěřivá a obětavá a vůbec nemyslela na svoje zadní vrátka (na rozdíl od něho) - to už teď vím taky, spíše poraďte, prosím, dobrého rozvodového právníka, který mi pomůže s vyrovnáním společného jmění manželů - ideálně Praha, střední Čechy.

díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jijajija
18.1.14 16:25

Vit. gri@iol.cz

Nevím zda dělá rodinné právo, ale je dobrý. Znám ho osobně, zkus mu napsat, třeba ti doporučí někoho jiného.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama