Růst bříška v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marie f
Povídálka 42 příspěvků 19.01.19 21:58
Růst bříška v těhotenství

Zdravím :mavam: zajímalo by mě v jakém týdnu vám začalo růst těhotenské bříško? :) vím každá jsme jiná jen mě to zajímá :) děkuji

Přečtěte si článek: Jak se mění velikost břicha v těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
LuciMik94
Povídálka 42 příspěvků 19.01.19 22:03

Od vynechání MS nafouklé břicho jako před MS a už nesplasklo. Pak kolem 8tt se začalo zvětšovat. Hodně jsem se zalila vodou..od 15tt už to na mě lidé poznali v mhd a pouštěli mě sednout :-).

Margery
Extra třída :D 10261 příspěvků 1 inzerát 19.01.19 22:04

V obou kolem 21-22tt. Jako těhotná jsem vypadala kolem 27-28tt :mrgreen:

Marie f
Povídálka 42 příspěvků 19.01.19 22:06

Já jsem právě v 8+3 A přijde mi že to začíná růst a přijde mi to moc brzo :oops: :D

Marie f
Povídálka 42 příspěvků 19.01.19 22:06

@Margery závist :D

Margery
Extra třída :D 10261 příspěvků 1 inzerát 19.01.19 22:08

@Marie f měla jsem obě děti „narvané“ v orgánech a to teda nebylo nic moc příjemného. Hlavně druhá slečna mi ukázala, co proto :lol: takže radši od oplodnění pupek než tohle :lol:

Marie f
Povídálka 42 příspěvků 19.01.19 22:09

@Margery tak na druhou stranu zas až tak nezávidím :D

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9528 příspěvků 3 inzeráty 19.01.19 22:09

@Marie f u prvního těhotně vypadalo okolo 23-25tt, teď u druhého ač mě všichni strašili, že u druhého je hned, tak těhotně začalo vypadat až tak okolo 27-28tt. I my všichni říkají, že teď nemám takové bříško jako s prvním, mě přijde stejný :lol: jinak u obou těhotenství jsem okolo 20tt byla „tlustá“ takže se lidi co vyloženě nevěděli o těhotenství asi začali „zajímat“ jestli jsem se víc najedla nebo bude potomek :lol:

Marie f
Povídálka 42 příspěvků 19.01.19 22:11

Já mám právě dá se říct štíhlou postavu a podbřišek už nějak vylejzá :lol:

AnnaKristyna12
Povídálka 33 příspěvků 19.01.19 22:13

@Marie f nechci tě nějako naštvat, ale jsi spíš nafoukla, tím že jsi už nějakou dobou neměla menstruaci, a tvoje tělo se začíná připravovat na průběh tvého těhotenství, taky jsem to měla a myslím že to má skoro každá mamina.. Já jsem teď 17tt a řekla bych že až teď kolem toho 4 měsíce se mě zakulatilo bříško.. Ještě chviličku vydrž ;) opatruj se

Marie f
Povídálka 42 příspěvků 19.01.19 22:15

@AnnaKristyna12 vůbec si mě nenaštvala spíš trochu utěšila :lol: děkuji :)

Kriss Tina
Echt Kelišová 7624 příspěvků 19.01.19 22:15

U prvního někdy v 6. měsíci, u druhého o měsíc dřív, přesný týden nevím :lol: ale u obou jsem hodně zhubla v prvním trimestru a jsem ráda že břicho nepřichází moc brzo, jsem 22tt už nějaké břicho mám, a už mě to omezuje třeba při zavazování bot :mrgreen:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23069 příspěvků 19.01.19 22:16

U prvního jsem na velkém UTZ ve 20 týdnu neměla prakticky nic, u druhého jsem ve 20 týdnu vypadala lehce těhotně.

AnnaKristyna12
Povídálka 33 příspěvků 19.01.19 22:19

@Kriss Tina já si na nich udělala uzle a klouzam takto do bot..
@Marie f tak to jsem ráda ;)

Medičkaa
Kecalka 268 příspěvků 11 inzerátů 19.01.19 22:21

Já chodila v 5. měsíci na praxi na gyndu a nikdo z doktorů tam nepoznal že jsem těhotná, když pak zjistili v kterém jsem týdnu nechtěli mi to věřit :) ale pak to zase narostlo nějak strašně rychle…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >