Divné grimasy při růstu zubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Reniska07
Kecalka 144 příspěvků 02.05.18 19:41
Rust zubu divné grimasy

Ahoj holky, jdu se zeptat. Moje malá, 8 měsíců, ma poslední dobou problém se zuby. Dole už má 4, dvě jedničky a dvě dvojky. Nahoře se ji prorezala jednicka asi před 2 dny a podle dásně se ji klube druhá jednička nahoře a snad ještě další dva vedle. O spodních zubech jsme skoro nevěděli. Slintala, kousala, ale jinak nic moc. Od rána dělá zvláštní věc, která s tím snad souvisí… To, že mi nechce jist se lžičky, nenechá si skoro sáhnout na pusu a hystericky řve, to je asi k tomu. Ale… Zkusím to popsat. Jakoby pevně až křečovitě zkousne a celá se u toho trepe. Dělá to od rána. Začala taky skripat tema zubama. Viděly jste to někdo u vašich dětí? Vypadá u toho, jako by měla epilepticky záchvat, myslím u toho trepani. :,(

Najdete v encyklopedii: Růst zubů u kojenců

Reklama

Reakce:

Lenka_Hal
Závislačka 3402 příspěvků 02.05.18 20:05

Jo, ale u nas to nesouvisi se zubama, i kdyz ji ted zrovne leze druha stolicka :zed:. Hlavne to skripani ma v oblibe, ale podle mne je to jen dalsi z „her“, proste se misto dloubani v nose, nebo strkani prstu do pusy, pridalo obcasne skripani zubu a ruzne jine vylomeniny…kdyz si hraje, jsme venku, na nic z toho si ani nevzpomene…jestli me neco z tech her „bere“, tak objevila takove jeceni, nic ji neboli jen tak proste z nudy trenuje hlasivky, vcera pritom dokonce zacala menit intonaci…je to k zesileni :lol:

Anonymní  02.05.18 22:06

Ahoj, náš to třepání dělá taky. Když s tim začal, málem mě trefilo, že má záchvat. No viděli to moji rodiče a prý jen dělá blbiny. Tak jsem si toho nevsimala a on toho casem nechal. Asi za tri mesice znova a ja blb ho za to napomenula, tak to ted dela furt. Ale vypada to hrozne. Jestli snad nejaky tik. Nikdy me nenapadlo to připisovat zubum. Jinak taky skřípe.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza poslala vzkaz z Pákistánu: Mluví o ponižování, sebevraždě i trestu smrti!

Češka Tereza čeká v Pákistánu na rozsudek za pokus o pašování devíti... číst dále >

Přišel o ženu i Českou Miss! Podnikatel Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama