Divné grimasy při růstu zubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Reniska07
Kecalka 172 příspěvků 02.05.18 19:41
Rust zubu divné grimasy

Ahoj holky, jdu se zeptat. Moje malá, 8 měsíců, ma poslední dobou problém se zuby. Dole už má 4, dvě jedničky a dvě dvojky. Nahoře se ji prorezala jednicka asi před 2 dny a podle dásně se ji klube druhá jednička nahoře a snad ještě další dva vedle. O spodních zubech jsme skoro nevěděli. Slintala, kousala, ale jinak nic moc. Od rána dělá zvláštní věc, která s tím snad souvisí… To, že mi nechce jist se lžičky, nenechá si skoro sáhnout na pusu a hystericky řve, to je asi k tomu. Ale… Zkusím to popsat. Jakoby pevně až křečovitě zkousne a celá se u toho trepe. Dělá to od rána. Začala taky skripat tema zubama. Viděly jste to někdo u vašich dětí? Vypadá u toho, jako by měla epilepticky záchvat, myslím u toho trepani. :,(

Přečtěte si článek: Růst zubů u kojenců

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 3989 příspěvků 02.05.18 20:05

Jo, ale u nas to nesouvisi se zubama, i kdyz ji ted zrovne leze druha stolicka :zed:. Hlavne to skripani ma v oblibe, ale podle mne je to jen dalsi z „her“, proste se misto dloubani v nose, nebo strkani prstu do pusy, pridalo obcasne skripani zubu a ruzne jine vylomeniny…kdyz si hraje, jsme venku, na nic z toho si ani nevzpomene…jestli me neco z tech her „bere“, tak objevila takove jeceni, nic ji neboli jen tak proste z nudy trenuje hlasivky, vcera pritom dokonce zacala menit intonaci…je to k zesileni :lol:

Anonymní  02.05.18 22:06

Ahoj, náš to třepání dělá taky. Když s tim začal, málem mě trefilo, že má záchvat. No viděli to moji rodiče a prý jen dělá blbiny. Tak jsem si toho nevsimala a on toho casem nechal. Asi za tri mesice znova a ja blb ho za to napomenula, tak to ted dela furt. Ale vypada to hrozne. Jestli snad nejaky tik. Nikdy me nenapadlo to připisovat zubum. Jinak taky skřípe.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama