Divné grimasy při růstu zubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Reniska07
Kecalka 202 příspěvků 02.05.18 19:41
Rust zubu divné grimasy

Ahoj holky, jdu se zeptat. Moje malá, 8 měsíců, ma poslední dobou problém se zuby. Dole už má 4, dvě jedničky a dvě dvojky. Nahoře se ji prorezala jednicka asi před 2 dny a podle dásně se ji klube druhá jednička nahoře a snad ještě další dva vedle. O spodních zubech jsme skoro nevěděli. Slintala, kousala, ale jinak nic moc. Od rána dělá zvláštní věc, která s tím snad souvisí… To, že mi nechce jist se lžičky, nenechá si skoro sáhnout na pusu a hystericky řve, to je asi k tomu. Ale… Zkusím to popsat. Jakoby pevně až křečovitě zkousne a celá se u toho trepe. Dělá to od rána. Začala taky skripat tema zubama. Viděly jste to někdo u vašich dětí? Vypadá u toho, jako by měla epilepticky záchvat, myslím u toho trepani. :,(

Přečtěte si článek: Růst zubů u kojenců, jak ulevit od bolesti?

Reakce:
Lenka_Hal
Echt Kelišová 8332 příspěvků 02.05.18 20:05

Jo, ale u nas to nesouvisi se zubama, i kdyz ji ted zrovne leze druha stolicka :zed:. Hlavne to skripani ma v oblibe, ale podle mne je to jen dalsi z „her“, proste se misto dloubani v nose, nebo strkani prstu do pusy, pridalo obcasne skripani zubu a ruzne jine vylomeniny…kdyz si hraje, jsme venku, na nic z toho si ani nevzpomene…jestli me neco z tech her „bere“, tak objevila takove jeceni, nic ji neboli jen tak proste z nudy trenuje hlasivky, vcera pritom dokonce zacala menit intonaci…je to k zesileni :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 22:06

Ahoj, náš to třepání dělá taky. Když s tim začal, málem mě trefilo, že má záchvat. No viděli to moji rodiče a prý jen dělá blbiny. Tak jsem si toho nevsimala a on toho casem nechal. Asi za tri mesice znova a ja blb ho za to napomenula, tak to ted dela furt. Ale vypada to hrozne. Jestli snad nejaky tik. Nikdy me nenapadlo to připisovat zubum. Jinak taky skřípe.

Váš příspěvek
Reklama