Růst zubu u 6leťáka - zvracení, únava

53
18.2.21 11:53

Růst zubu u 6leťáka

Ahoj maminky, setkaly jste se některá s tím, že by při růstu stoliček dítě zvracelo a bylo unavené? Synovi rostou dvě najednou, den měl teplotu a dva dny po teplotě najednou zvraci, stolice normální, na žádné bolesti si nestezuje.. tak mě napadly ty zuby.. Předem díky za zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1818
18.2.21 11:54

Nemá spíš střevní chřipku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2796
18.2.21 11:57

Nemohl jen něco sníst, něco mu nesedlo?
Dceru každý rostoucí zub bolí, má bolesti hlavy, zvýšenou teplotu a je celá taková přešlá mrazem.
Ale nikdy teda nezvracela :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
18.2.21 12:16

@Murka No právě minulý týden v noci z ničeho nic zvracel a jinak byl úplně v pohodě, tak jsem myslela, že něco špatného snědl. No a tenhle týden jeden den teplota, byl takový unavený, teplota přešla a za dva dny zvraci a zase mu jinak nic není.. no a zhruba stejne dlouho mu rostou ty stoličky.. dvě najednou.. tak nevim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
18.2.21 12:17

@PeBa12 Těžko říct, průjem nemà, břicho ho nebolí.. fakt netuším..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
18.2.21 12:21
@dolenicka píše:
@PeBa12 Těžko říct, průjem nemà, břicho ho nebolí.. fakt netuším..

Syn při střevní chřipce neměl průjem ani jednou. Na zvracení ze zubů v 6 letech bych to moc neviděla. Ale těžko říct, nebylo by lepší zavolat doktorce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
18.2.21 12:24

@PeBa12 určitě bylo, jsou tam dnes až odpoledne, proto zkouším ještě zde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5772
18.2.21 13:06

@dolenicka Pochybuju, že by růst zubů v 6letech působil takový problém.. Zavolej doktorce, ta vás zřejmě pošle na testy na covid, protože jiné nemoci teď neexistují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
18.2.21 15:06

Tak jsem se konečně dovolala Dr., tak prý je to pravděpodobně střevní chřipka. Každopádně všem moc děkuji za reakce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat