Růstový šelest, máte zkušenost?

107
26.7.13 21:22

růstový šelest

Ahojte holky včera jsme byli na kontrole v půl roce a dr nám zjistila šelest na srdíčku prý se jedná na 99% o růstový šelest, ale i tak musíme na kardiologii. Je tu nějaká maminka co si tím s dítkem taky prošla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

mag
11281
26.7.13 21:25

@Lalinky Jasný, takových dětí je, klídek, nic se neboj ;)
Měla jsem ho já, má ho moje dcera, teď při prohlídce ve třech a půl letech byla vyřazena z kardiologie, s tím, že máme přijít, pokud by nezmizel do preventivní prohlídky v pěti letech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
26.7.13 21:36

Já si tím procházím právě teď s prckem. A šelest měla moje máma, můj táta, můj přítel, můj kamarád… Mám pokračovat? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
26.7.13 22:01

Děkuji moc ženy :-D mamka říkala že ho mám prý asi i já a nic mi nechybí tak to je asi v poho :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
27.7.13 14:40

Ahojky, buď v klidu ;)…jak píší ostatní-je to opravdu hodně časté. Moje holky měly šelest obě, starší byla vyřazena z kardiopor. už v roce, mladší ve 2.letech…řekla bych, že to má většina dětiček, jen se na to prostě nepřijde a v pohodě to samo zmizí.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
27.7.13 15:00

@radusa Děkuji moc hned je člověk klidnější jak to slyší od druhých :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2094
5.2.14 21:39

Ahojte, ma nekdo zkusenost… mi selest nemeli nikdy asponco vim.. a ted na 3. Lete prohlidce rikala ze tam je, asi dost..ale ze se nemam strachovat ze jde pravdepodobne o rustovy problem a ze to zmizi, a mame se objednat na kardiu.. :(( al pred tim ho nemel, strachuju se tak dost… ma nekdo zkusenost ze objevila dr. Selest az po 3. Roce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4184
5.2.14 21:44

U mě objevili šelest až v 11 letech - růstový, mám doteď (32) asi ještě pořád rostu (teď momentálně do šířky :lol: ). Žádný problém s tím nemám. Na kardiu ti vysvětlí víc. neboj bude to dobrý :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8151
5.2.14 21:47

@TereuliJa našemu nejstaršímu na 5 leté prohlídce, nic to není jen musí jednou za rok na kardio na kontrolu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
5.2.14 22:02

Já chodím jednou ročně na kardio s oběma - synovi to našli až na 5ti leté prohlídce a dceři už kolem 2 let. Ale u obou je to prý asi jen růstový a nemám si dělat starosti :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama