Růstový spurt jeden den.. druhý den ok.

24
11.4.21 09:00

Růstový spurt jeden den.. druhý den ok.

Zdravím holky,

Prosím prosím mám otázku. :nevim: Řekla bych, že dost hloupou, ale nevím co si myslet. 😬
Není to velké trápení, ale zajímalo by mě to.🙃
Mám měsíční holčičku a nepostřehla jsem u nás zatím růstový spurt. Jen poslední asi 3 dny se to každý den mění. Jeden den by pila pořád a pak ublinkává co chvíli a je mrzutá a druhý den je vše zase ok a malá pije tak akorát a je veselá.
Co myslíte že to může být? Může se růstový spurt takhle “dělit”? Jeden den ano druhý den ne?
Tendenci přejídat se měla asi první dva týdny a jinak klasicky večer před spaním. Ale včera po dlouhé době to bylo celý den a dneska se zase krásně v pohodě napila tak akorát a vklidu usnula i bez dalšího kojení a žádné ublinknutí.

Tak tedy holky nevím nevím. Snad má někdo zkušenost. :nevim: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.4.21 09:30

Mám dvě děti a růstový spurt :lol: nemělo ani jedno. Myslím, že se pod to dá schovat naprosto všechno.

• Citovat
  • Nahlásit
24
11.4.21 09:35
@Anonymní píše:
Mám dvě děti a růstový spurt :lol: nemělo ani jedno. Myslím, že se pod to dá schovat naprosto všechno.

Tak je malá asi prostě náladová po mamince. Jinak nevím. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10895
11.4.21 10:20

Kojeni proste nikdy neni stejne.
At uz to je spurt nebo cokoliv jineho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7877
11.4.21 10:23

Přestaň číst nesmysly :) moje dítě žádné spurty nemělo, jednou má větší hlad, podruhé menší, pak přestane tolik kadit, na to začnou prdy, přestanou prdy, začnou zuby… užívej si miminka a neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat