Růstový spurt v půl roce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vtipna
Kecalka 128 příspěvků 08.03.18 14:18
Růstový spurt v půl roce?

Ahojte, mam dotaz, zda prožívají růstový spurt i děti na UM? Jak dlouho to obvykle trva? Malé je půl roku a večer se budí co 2 hodiny :zed: a min.3× za noc vypije aspoň 100ml mléka. Kase pred spanim moc nesni, tak max.50ml, ale mlika si da tech 200ml. Trvá to asi 4 dny. Jinak od narození spala pěkně celou noc. Večer si dala 200 ml a to ji stačilo tak do 5h ráno. Jo a pred tydnem ji vylezl prvni zoubek…možná i to má vliv na to buzení, co? :nevim:

Reklama

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5353 příspěvků 08.03.18 14:20

Podle mě ano, i děti na UM. Můj kojený syn měl na pěti týdnech, pak pěti měsících…

Borůvka1990
Kelišová 5353 příspěvků 08.03.18 14:20

Jo a růst zubů má vliv na spánek

vtipna
Kecalka 128 příspěvků 08.03.18 14:24

@Borůvka1990 Diky,myslela jsem si to. Jen by me zajimalo, jak to dlouho ještě potrva… :D

Borůvka1990
Kelišová 5353 příspěvků 08.03.18 14:26
@vtipna píše:
@Borůvka1990 Diky,myslela jsem si to. Jen by me zajimalo, jak to dlouho ještě potrva… :D

To se bohužel vůbec nedá říct ;) bylo by to jako věštit z křišťálové koule :lol: Každý dítě je jiný, u každého trvá spurt i růst zubů jinak dlouho a každé dítě to prožívá jinak v různých intervalech. Na noc mazej dásně Mundisal gelem a vydrž :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama