Termoska na jídlo pro větší dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smutná máma
Závislačka 4680 příspěvků 58 inzerátů 26.02.18 20:24
Termoska na jídlo pro větší dítě

Chtěla bych si koupit termosku na jídlo pro 3 letou dcerku. Poradíte někdo jakou, příp. zkušenosti se značkou. Mám představu velikosti 350 - 500 ml a aby samozřejmě dlouho vydrželo jídlo teplé.
Děkuji za rady a vaše zkušenosti :mavam:

Reklama

Reakce:

stonožka12
Kecalka 429 příspěvků 9 inzerátů 26.02.18 20:34

Mám dobrou zkušenost s Jané, měla jsem 2 termosky po 500 ml v obalu, takže se dá dát třeba polévka + hlavní jídlo. Ale dělají i po jednom. Je trochu dražší, ale kvalitní a jídlo vydrží dlouho teplé. Třeba tady: https://jane.heureka.cz/termosky/

šnitlík
Stálice 72 příspěvků 26.02.18 20:42

Termoska Esbit. Tady přikládám reference (odpusťte reklamu v příspěvku ;) )
 http://www.jimejinak.cz/…mosky-esbit/

PenelopaW
Kecalka 333 příspěvků 4 inzeráty 26.02.18 20:49

Také jsme měli Jané, 2 termosky v jednom obalu. V jedné termosce jsme měli jídlo pro sebe, v druhé pro dítě, a vesele jsme výletovali. Nevýhoda je větší rozměr - a pokud se dovnitř dá vroucí jídlo, tak to na zádech hodně hřeje a to v letním počasí není úplně příjemné :-). Ale vydržela jsem ;-). Termosky jdou taky použít odděleně, ale v tomhle případě mi chyběly i oddělené obaly. Jinak ale maximální spokojenost.

Jinak na výlety jsme brali i klasickou termosku na čaj, kam se dá dát třeba polévka s nudlemi.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 26.02.18 21:03

Já mám tu Esbit, 500 ml a je skvělá. :palec: Když se do ní dá vroucí jídlo, tak rozhodně termoska zvenčí nehřeje a jídlo vydrží teplé minimálně půl dne (tak teplé, že ho není nutné před snědením přihřívat v mikrovlnce apod.). Moc velká mi taky nepřijde, je akorát.
To, že termoska hřeje do zad, je znamení toho, že neizoluje a tedy jídlo v něm teplé dlouho nevydrží.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Půvabnou motorkářku znásilnil gang s mačetami. Pomstu dotáhla do konce

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování... číst dále >

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Reklama