Reklama

Růžové mateřské mléko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kuhnice
Kecalka 283 příspěvků 05.01.18 05:50
Růžové mateřské mléko

Dobré ráno všem.
Hledala jsem na internetu, ale pan google neporadil. Miminko mám již 3 měsíce v nemocnici a odstříkávám mléko. Dnes ráno bylo růžové. Žádnou krev jsem nespozorovala. Nevíte, co to je? Nemáte zkušenost? 8o

Reklama

Reakce:

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1196 příspěvků 1 inzerát 05.01.18 06:27

@Kuhnice může to být ragáda uvnitř bradavky. Prsa nebolí?

blumen
Hvězda diskuse 41247 příspěvků 05.01.18 07:45

@Kuhnice je to krev. Otazkou je jen, odkud.

LennyL1
Kecalka 380 příspěvků 05.01.18 07:58

Přesně tak, je to určitě krev, někde uvnitř budeš mít ragádu.

Verunka1309
Kecalka 184 příspěvků 05.01.18 08:38

Mleko muze mit ruznou barvu. stavalo semi ze bylo nazloutle. nazelenkave i naruzovele. zalezelo i podle toho co jsem jedla

Kuhnice
Kecalka 283 příspěvků 05.01.18 09:10

Bradavky bolí, ale bolí stejně už od začátku co jsem začala odstříkávat. Takže to mléko můžu asi vylít, že? Změna jídelníčku žádná nebyla…

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 05.01.18 09:13

Lituji Tě, ostrikavat bych nezvládla. Umřela bych bolesti.

Kuhnice
Kecalka 283 příspěvků 05.01.18 09:18

@MaminkaLucka
Nic jiného jsem nepoznala, tak mi to nepřijde tak hrozné. :nevim:
Ale je fakt že ta bolest je prvních pár tahů zlá

blumen
Hvězda diskuse 41247 příspěvků 05.01.18 09:28
@Kuhnice píše:
Bradavky bolí, ale bolí stejně už od začátku co jsem začala odstříkávat. Takže to mléko můžu asi vylít, že? Změna jídelníčku žádná nebyla…

To nesouvisi s jidlem. Kazdopadne pokud nevidis ragadu, resila bych to u gynekologa, i nektere nadory prsu vznikaji v tehotenstvi atd, coz si nemyslim, ale pricina by se mela zjistit.

Murka
Ukecaná baba ;) 1508 příspěvků 05.01.18 09:34

Mléko bych nevylévala. Zeptala bych se v nemocnici ošetřujícího lékaře.

Kuhnice
Kecalka 283 příspěvků 05.01.18 09:35

Všem moc děkuju. Gynekolog ordinuje až od úterý, tak tam zajdu. Děkuju ještě jednou :srdce:

Zaluzie
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 05.01.18 10:33

@Kuhnice Nejspíš to bude trochu krve jak říkaj holky, já kojila zezačátku i s ragádama, malá občas ublinkla ružové mléko, nemělo by to vadit, ale v nemocnici ti řeknou, zda jí ho dávat. Bolest to zas tak hrozna nebyla, tak jsem odsávala než se mléko upravilo dle potřeb. Držím palce at máš malou brzo u sebe a kojíte jak se má. Tři měsíce udržovat mléko seš bojovnice.

Kuhnice
Kecalka 283 příspěvků 05.01.18 10:38

@Zaluzie Už jsem volala do nemocnice a mám ho vylévat :-/ Jsou to každé tři hoďky tvrdé práce, co si budem povídat :cert: ale co bych pro ní neudělala, už tak měla tvrdej start.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >