Růžové mateřské mléko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kuhnice
Kecalka 269 příspěvků 1 inzerát 05.01.18 05:50
Růžové mateřské mléko

Dobré ráno všem.
Hledala jsem na internetu, ale pan google neporadil. Miminko mám již 3 měsíce v nemocnici a odstříkávám mléko. Dnes ráno bylo růžové. Žádnou krev jsem nespozorovala. Nevíte, co to je? Nemáte zkušenost? 8o

Reklama

Reakce:

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 05.01.18 06:27

@Kuhnice může to být ragáda uvnitř bradavky. Prsa nebolí?

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 43136 příspěvků 05.01.18 07:45

@Kuhnice je to krev. Otazkou je jen, odkud.

LennyL1
Kecalka 286 příspěvků 05.01.18 07:58

Přesně tak, je to určitě krev, někde uvnitř budeš mít ragádu.

Verunka1309
Kecalka 184 příspěvků 05.01.18 08:38

Mleko muze mit ruznou barvu. stavalo semi ze bylo nazloutle. nazelenkave i naruzovele. zalezelo i podle toho co jsem jedla

Kuhnice
Kecalka 269 příspěvků 1 inzerát 05.01.18 09:10

Bradavky bolí, ale bolí stejně už od začátku co jsem začala odstříkávat. Takže to mléko můžu asi vylít, že? Změna jídelníčku žádná nebyla…

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 05.01.18 09:13

Lituji Tě, ostrikavat bych nezvládla. Umřela bych bolesti.

Kuhnice
Kecalka 269 příspěvků 1 inzerát 05.01.18 09:18

@MaminkaLucka
Nic jiného jsem nepoznala, tak mi to nepřijde tak hrozné. :nevim:
Ale je fakt že ta bolest je prvních pár tahů zlá

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 43136 příspěvků 05.01.18 09:28
@Kuhnice píše:
Bradavky bolí, ale bolí stejně už od začátku co jsem začala odstříkávat. Takže to mléko můžu asi vylít, že? Změna jídelníčku žádná nebyla…

To nesouvisi s jidlem. Kazdopadne pokud nevidis ragadu, resila bych to u gynekologa, i nektere nadory prsu vznikaji v tehotenstvi atd, coz si nemyslim, ale pricina by se mela zjistit.

Murka
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 05.01.18 09:34

Mléko bych nevylévala. Zeptala bych se v nemocnici ošetřujícího lékaře.

Kuhnice
Kecalka 269 příspěvků 1 inzerát 05.01.18 09:35

Všem moc děkuju. Gynekolog ordinuje až od úterý, tak tam zajdu. Děkuju ještě jednou :srdce:

Zaluzie
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 05.01.18 10:33

@Kuhnice Nejspíš to bude trochu krve jak říkaj holky, já kojila zezačátku i s ragádama, malá občas ublinkla ružové mléko, nemělo by to vadit, ale v nemocnici ti řeknou, zda jí ho dávat. Bolest to zas tak hrozna nebyla, tak jsem odsávala než se mléko upravilo dle potřeb. Držím palce at máš malou brzo u sebe a kojíte jak se má. Tři měsíce udržovat mléko seš bojovnice.

Kuhnice
Kecalka 269 příspěvků 1 inzerát 05.01.18 10:38

@Zaluzie Už jsem volala do nemocnice a mám ho vylévat :-/ Jsou to každé tři hoďky tvrdé práce, co si budem povídat :cert: ale co bych pro ní neudělala, už tak měla tvrdej start.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama