Růžový výtok týden před menstruaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 18:07
Růžový výtok týden před menstruaci?

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat co může znamenat růžový výtok týden před menstruaci? Cyklus mám pravidelný a těhotenství je málo pravděpodobné. Cyklus mám pravidelný 28 dní HA neberu… Ovulace měla být cca 14 den cyklu a teď mám 6 dní do menstruace a dnes, když jsem šla na WC a na toaletním papíru byl světle růžový výtok utrela jsem se ještě jednou a výtok byl o něco barevnější… Po té už nic… Opět bezbarvý až do žlutá… Uz jsem to u sebe viděla jednou co myslíte že by to mohlo být.. Třeba součást PMS? A nebo nečekané těhotenství? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Adulka24
Kelišová 5186 příspěvků 22.08.18 18:10

Může to znamenat X věcí, za 6 dní udělej test :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 18:22

@Adulka24 dobře ale případně uhnizdovani je minimální případ ne? Protože já mám za to, že by to bylo spíše silnější krvácení nebo aspoň špinění ale to nebylo ani krvácení to byl světla růžová barvička ve výtoku. Přítel se do mě neudělal spíše jen nějaká „kapička lásky“.. je málopravděpodobná ale brana v uvahu(prerusovany styk nemáme)… A už jsem to na sobě viděla jednou tento výtok před menstruaci tak nevím :think:

Adulka24
Kelišová 5186 příspěvků 22.08.18 18:28

To nejde tak rict. Nekdo pri nidaci krvaci, nekdo spini a nekdo ma ruzovy hlen. Jednoznacne ti odpovi prichod ms nebo pozitivni tehotensky test. ;) Ja jednou jednorazove zakrvacela fakt cerstvou krvi take v poovulacni fazi a dle ultrazvuku se pricina neshledala, nidace to nebyla ;)

edit: pokud neplanujete tehotenstvi, tak by bylo vhodne se nejak chranit, prerusovany styk neni to prave ;)

Evillizbeth
Nováček 7 příspěvků 22.08.18 18:44

Ahojte, já mám teď taky docela hodně velké dilema. Pracuji v zahraničí a nemůžu se ani nějak dostat na gyndu. Mám 7 dni opozdenou menstruaci, žádné příznaky bolest prsou, v podbrisku. A dnes se mi dostavil hnědý výtok. Nikdy jsem to neměla. Koupila jsem si těhotenský test a ráno si ho chci udělat. Mužů byt těhotná?

P4ja
Kelišová 6265 příspěvků 22.08.18 18:46
@Anonymní píše:
@Adulka24 dobře ale případně uhnizdovani je minimální případ ne? Protože já mám za to, že by to bylo spíše silnější krvácení nebo aspoň špinění ale to nebylo ani krvácení to byl světla růžová barvička ve výtoku. Přítel se do mě neudělal spíše jen nějaká „kapička lásky“.. je málopravděpodobná ale brana v uvahu(prerusovany styk nemáme)… A už jsem to na sobě viděla jednou tento výtok před menstruaci tak nevím :think:

Můžeš mít za to, co chceš. Někdo špiní, někdo krvácí. Já třeba žádné špinění neměla a byla jsem těhotná. Výtok taky třeba může být spojený s hormonálním výkyvem a nebo třeba poraněním při sexu. Může to být x věcí.

P4ja
Kelišová 6265 příspěvků 22.08.18 18:46
@Evillizbeth píše:
Ahojte, já mám teď taky docela hodně velké dilema. Pracuji v zahraničí a nemůžu se ani nějak dostat na gyndu. Mám 7 dni opozdenou menstruaci, žádné příznaky bolest prsou, v podbrisku. A dnes se mi dostavil hnědý výtok. Nikdy jsem to neměla. Koupila jsem si těhotenský test a ráno si ho chci udělat. Mužů byt těhotná?

Pokud jsi měla nechráněný pohlavní styk, pak ano. Můžeš být těhotná.

Evillizbeth
Nováček 7 příspěvků 22.08.18 18:49

Antikoncepci nebere a s přítelem máme nechráněný styk. Ale sam si není jistý, zda vůbec to do mě dal. Nikdy jsme neměli problém, ani já s menstruaci. Ale teď je to divné fakt. Měla jsem vždy hodně silnou a bolestivou menstruaci a teď ani jeden jediný příznak. Jen ten hnědý výtok a občasné popíchnutí v podbrisku…

P4ja
Kelišová 6265 příspěvků 22.08.18 18:50
@Evillizbeth píše:
Antikoncepci nebere a s přítelem máme nechráněný styk. Ale sam si není jistý, zda vůbec to do mě dal. Nikdy jsme neměli problém, ani já s menstruaci. Ale teď je to divné fakt. Měla jsem vždy hodně silnou a bolestivou menstruaci a teď ani jeden jediný příznak. Jen ten hnědý výtok a občasné popíchnutí v podbrisku…

Jaký příznak myslíš??? Jinak pokud, se nechráníte, tak je šance vždycky. A tělo není stroj, aby vždy dělalo to, co si myslíš, že dělat má.

Evillizbeth
Nováček 7 příspěvků 22.08.18 18:53

Myslím příznaky, že menstruace ma přijít. Citlivá prsa apod. Miminko chceme, ale necháváme to Jakoze buď a nebo ;) spis mám obavy z toho výtoku… mám to poprvé.

P4ja
Kelišová 6265 příspěvků 22.08.18 18:55
@Evillizbeth píše:
Myslím příznaky, že menstruace ma přijít. Citlivá prsa apod. Miminko chceme, ale necháváme to Jakoze buď a nebo ;) spis mám obavy z toho výtoku… mám to poprvé.

Všechno je jednou poprvé. Pokud je to jednorázová záležitost a nebolí a nebude se opakovat, tak bych byla v klidu. A nikdo tě nezná a věšteckou kouli nemá. Tak pokud máš obavy, pak musíš za lékařskou vědou.

Evillizbeth
Nováček 7 příspěvků 22.08.18 18:57

Dobře děkuji :) zítra se uvidí, co test ukáže :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 19:14

@Adulka24 minulý měsíc jsem měla velice podivnou menstruaci se kterou zamával s největší pravděpodobností stres… Příznaky před MS se mi střídají jak na běžícím pase… Každý měsíc nějaká novinka a nebo se střídají tak uvidím za pár dní… :)

Artep33
Povídálka 39 příspěvků 25.08.18 15:53
Krvaceni v 7.tydnu

Ahoj chci pozadat o nazory. Jsem v 7tt (6+5) a vcera v noci jsem krvacela jasne cervenou krvi sla jsem pro jistotu k dr vysetril me a hned rikal, ze mi dost krvaci cipek jak se ho dotkne. Udelal ultrazvuk vse v poradku i srdicko bylo videt. Dostala jsem Ascorutin a Utrogestan a klid odpocivat. Vcera to bylo v pohode a es jsem zacala znovu slabe krvacet. Myslite, ze to muze byt stale po vysetreni? Moc diky za nazory. Petra

Ann54
Nováček 2 příspěvky 27.08.18 14:43
Vytok pred ms

Ahoj, mam podobny problem. Zhruba tyden pred menstruaci mam takovy ruzovohnedy vytok. Beru HA uz 2 roky, s pritelem mame sex tak 2-3× tydne, nikdy se nedela do me.. Nevite nekdo co by to mohlo byt?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >