Uškodí injekce proti bolesti zad, miminku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 22:44
Uškodí injekce proti bolesti zad, miminku?

Dobrý den. Jsem těhotná v 7 týdnu a doktoři mi kůli bolesti zad píchli injekci Ondansetron. Věděli o mém těhotenství, ale i přes to mám strach, zda injekce nemohla miminku ublížit. Má s tím někdo zkušenost? Díky

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34297 příspěvků 21.08.18 22:59

To jsi asi dostala spíš na blití, než na bolest zad. Miminku to určitě neublížilo.

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1580 příspěvků 17 inzerátů 21.08.18 23:04

Tak pokud lékař o těhotenství věděl, vůbec bych to neřešila. Já netušila, že jsem těhotná, na pohotovosti mi píchli na blokádu páteře Almiral, plus jsem k tomu ještě zobla několik tablet Diclofenac. Řešila jsem akorát kojení, protože jsem tehdy ještě kojila starší dceru. Když jsem pak za pár dnů držela v ruce pozitivní těhotenský test a přečetla si k tomu příbalové letáky těch drijáků, tak mě omývalo. No, a prcek má dnes 2 roky. ;) Gynekolog mi říkal, že nárazově tyhle léky neublíží, ačkoliv se teda příbalové informace tváří hrůzostrašně. Nemělo by se to brát dlouhodobě.

Akrim85
Nováček 2 příspěvky 21.08.18 23:04
@Pudloslava píše:
To jsi asi dostala spíš na blití, než na bolest zad. Miminku to určitě neublížilo.

Děkuji za zprávu a mohu se zeptat, vy s tím máte zkušenost, nebo jste lékařka. Jsem tu nová, tak ještě nevim, jak to tu funguje.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34297 příspěvků 21.08.18 23:09
@Akrim85 píše:
Děkuji za zprávu a mohu se zeptat, vy s tím máte zkušenost, nebo jste lékařka. Jsem tu nová, tak ještě nevim, jak to tu funguje.

jsem lekarka a mistni uklidnovacka

Akrim85
Nováček 2 příspěvky 21.08.18 23:12

Moc děkuji za uklidnění všem aspoň půjdu v klidu spát, hezký večer přeji :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >