Reklama

Uškodí injekce proti bolesti zad, miminku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 22:44
Uškodí injekce proti bolesti zad, miminku?

Dobrý den. Jsem těhotná v 7 týdnu a doktoři mi kůli bolesti zad píchli injekci Ondansetron. Věděli o mém těhotenství, ale i přes to mám strach, zda injekce nemohla miminku ublížit. Má s tím někdo zkušenost? Díky

Reklama

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34059 příspěvků 21.08.18 22:59

To jsi asi dostala spíš na blití, než na bolest zad. Miminku to určitě neublížilo.

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1530 příspěvků 21 inzerátů 21.08.18 23:04

Tak pokud lékař o těhotenství věděl, vůbec bych to neřešila. Já netušila, že jsem těhotná, na pohotovosti mi píchli na blokádu páteře Almiral, plus jsem k tomu ještě zobla několik tablet Diclofenac. Řešila jsem akorát kojení, protože jsem tehdy ještě kojila starší dceru. Když jsem pak za pár dnů držela v ruce pozitivní těhotenský test a přečetla si k tomu příbalové letáky těch drijáků, tak mě omývalo. No, a prcek má dnes 2 roky. ;) Gynekolog mi říkal, že nárazově tyhle léky neublíží, ačkoliv se teda příbalové informace tváří hrůzostrašně. Nemělo by se to brát dlouhodobě.

Akrim85
Nováček 2 příspěvky 21.08.18 23:04
@Pudloslava píše:
To jsi asi dostala spíš na blití, než na bolest zad. Miminku to určitě neublížilo.

Děkuji za zprávu a mohu se zeptat, vy s tím máte zkušenost, nebo jste lékařka. Jsem tu nová, tak ještě nevim, jak to tu funguje.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34059 příspěvků 21.08.18 23:09
@Akrim85 píše:
Děkuji za zprávu a mohu se zeptat, vy s tím máte zkušenost, nebo jste lékařka. Jsem tu nová, tak ještě nevim, jak to tu funguje.

jsem lekarka a mistni uklidnovacka

Akrim85
Nováček 2 příspěvky 21.08.18 23:12

Moc děkuji za uklidnění všem aspoň půjdu v klidu spát, hezký večer přeji :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >