Po porodu bez chronických gynekologických zánětů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 168 příspěvků 21.08.18 21:30
Po porodu bez chronickych gynekologickych a urologickych zanetu

Ahojky, kdo mel pred porodem chronicke gynekologicke a urologicke zanety a po porodu to vymyzelo? Hodne jsem o to slysela a modlim se, aby to bylo i u me :potlesk: Moc dekuji :kytka:

Reakce:

Maritina
Kecalka 141 příspěvků 21.08.18 22:08

O tom jsem neslysela.Mam je porad,pred i po porodu.Bohuzel. :(

andelka83
Neúnavná pisatelka 19958 příspěvků 21.08.18 23:26

No,já měla několik let problémy s krvácením,mimo ms,po sexu.. měla jsem myom, vřídek na čípku..pak jsem musela kvůli zamlklému těhotenství na vyvolání porodu a revizi,a po šestinedělí najednou všechno ok. Jsem zase těhotná a nezaspinila jsem ani jednou. Ani žádné jiné problémy nemám. Nevím čím to,co udělali,ale v té tragédii to bylo to pozitivní.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >