Miminko na jedné straně?:)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Majkajamka
Povídálka 11 příspěvků 21.08.18 17:01
Miminko na jedné straně?:)

Ahoj, téma zakládám nové, protože jsem takové nenašla :)
Jsem v 8tt+2 a i když mám břicho jak rosol, tak mi vlevo začíná tvrdnout a mám tam bouli jak broskev třeba. Vpravo ne. Měla jste to některá takhle podobně brzy? Je mi jasné, že to je miminko. Ale srovná se to? Nebude s tím problém(poloha dělohy…)?Děkuji předem za odpovědi :)

Reakce:
LucieHora
Stálice 57 příspěvků 21.08.18 17:57

@Majkajamka ahoj, podle mě je to naprosto normální, prostě si miminko leží tam, kde mu to je příjemné. Je pravda, že takhle brzy jsem já osobně sotva věděla, že jsem těhotná :D ale zhruba od 25tt jsem měla miminko na pravé straně bříška. A kort když už byl větší, tak to bylo hodně vidět a cítit, jak pohyby, tak i pocit “rozpůleného” břicha :lol: a já mám teď 8 dní do termínu a malého mám pořád na stejné straně. Asi se mu tam líbí a teď už ani nemá moc na výběr :oops:

maminka_03
Kecalka 324 příspěvků 21.08.18 18:15

Jojo jsem ve 34tt a mala je take furt na prave strane :palec:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7932 příspěvků 21.08.18 18:42
@Majkajamka píše:
Ahoj, téma zakládám nové, protože jsem takové nenašla :)
Jsem v 8tt+2 a i když mám břicho jak rosol, tak mi vlevo začíná tvrdnout a mám tam bouli jak broskev třeba. Vpravo ne. Měla jste to některá takhle podobně brzy? Je mi jasné, že to je miminko. Ale srovná se to? Nebude s tím problém(poloha dělohy…)?Děkuji předem za odpovědi :)

Ahoj,

asi tě zklamu, ale tak brzy to ještě miminko není. Nicméně je normální mít jednostranné vyboulení bříška. Já měla třeba druhou dceru spadenou do porodu v pravém boku, bylo to poznat při pohybech, dokonce i zatížení břicha bylo jiné - spaní na boku prakticky nemožné :-)

Miminko je ted ještě malé, třeba obrázek, který přikládám je z 11tt a i tak je miminko malinké a ještě schované v pánevní oblasti :-)

Koukni do těhotenské encyklopedie tady

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >