Reklama

Miminko na jedné straně?:)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majkajamka
Povídálka 11 příspěvků 21.08.18 17:01
Miminko na jedné straně?:)

Ahoj, téma zakládám nové, protože jsem takové nenašla :)
Jsem v 8tt+2 a i když mám břicho jak rosol, tak mi vlevo začíná tvrdnout a mám tam bouli jak broskev třeba. Vpravo ne. Měla jste to některá takhle podobně brzy? Je mi jasné, že to je miminko. Ale srovná se to? Nebude s tím problém(poloha dělohy…)?Děkuji předem za odpovědi :)

Reklama

Reakce:

LucieHora
Stálice 56 příspěvků 21.08.18 17:57

@Majkajamka ahoj, podle mě je to naprosto normální, prostě si miminko leží tam, kde mu to je příjemné. Je pravda, že takhle brzy jsem já osobně sotva věděla, že jsem těhotná :D ale zhruba od 25tt jsem měla miminko na pravé straně bříška. A kort když už byl větší, tak to bylo hodně vidět a cítit, jak pohyby, tak i pocit “rozpůleného” břicha :lol: a já mám teď 8 dní do termínu a malého mám pořád na stejné straně. Asi se mu tam líbí a teď už ani nemá moc na výběr :oops:

maminka_03
Kecalka 323 příspěvků 21.08.18 18:15

Jojo jsem ve 34tt a mala je take furt na prave strane :palec:

chs.jasmin
Kelišová 7401 příspěvků 21.08.18 18:42
@Majkajamka píše:
Ahoj, téma zakládám nové, protože jsem takové nenašla :)
Jsem v 8tt+2 a i když mám břicho jak rosol, tak mi vlevo začíná tvrdnout a mám tam bouli jak broskev třeba. Vpravo ne. Měla jste to některá takhle podobně brzy? Je mi jasné, že to je miminko. Ale srovná se to? Nebude s tím problém(poloha dělohy…)?Děkuji předem za odpovědi :)

Ahoj,

asi tě zklamu, ale tak brzy to ještě miminko není. Nicméně je normální mít jednostranné vyboulení bříška. Já měla třeba druhou dceru spadenou do porodu v pravém boku, bylo to poznat při pohybech, dokonce i zatížení břicha bylo jiné - spaní na boku prakticky nemožné :-)

Miminko je ted ještě malé, třeba obrázek, který přikládám je z 11tt a i tak je miminko malinké a ještě schované v pánevní oblasti :-)

Koukni do těhotenské encyklopedie tady

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Klus píše na Instagram nesmysly a znamená to vůbec něco zásadního?

Původně jsme vám chtěli poskytnout plný čtenářský servis a rozebrat pro vás,... číst dále >

Tolik lidí z podsvětí? Jak viděli pohřeb Kočky místní

Pompézní pohřeb Jana Kočky mladšího (†28), který koncem září na dálnici D11... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >